فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آموزش اکستنشن مو با لیزر و دستگاه حرارتی

دوره آموزش اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی با لیزر و رینگ و چسب کراتین در تهران و سراسر کشور با قیمت ارزان

مجموعه ما آماده برگزاری بهترین کلاس های تخصصی جهت آموزش حرفه ای با شماست. اگر می خواهید حرفه ای شوید و در یکی از بهترین مراکز تخصصی آموزش ببینید حتما با ما همراه باشید و با شماره های قید شده تماس بگیرید. این دوره از برگزاری کلاس های ما بسیار تخفیفی می باشد و نسبت به سایر آموزشگاه ها هزینه کمتری دریافت می کنیم. می توانید قیمت ها و کیفیت برگزاری کلاس ها را مقایسه کنید. در ادامه صفحه شما با شناخت انواع مو های مصنوعی آشنا می شوید و توضیحات ابتدایی و پایه را برای خرید اکستنشن مبیبینید.

اکستنشن طبیعی مو

نکته اصلی برای خرید اکستنشن طبیعی

یکی از نکاتی که برای آموزش اکستنشن مو مهم است و باید در نظر گرفته شود جنس مویی است که خریداری می کنید. بهترین جنس، موی طبیعی انسان است که هم قابل شیدینگ و براشینگ است و هم میشود مو را دکلره و رنگ کرد. بعد از آن موی استریل شده و تمیز شده حیوانات است که معمولا از یال اسب استفاده می کنند. موهای دیگر شرکتی هستند و با الیاف درست می شوند که معمولا قابل شست و شو و براشینگ نمی باشد. هنگام خرید به این نکته توجه کنید اگر برای مدت طولانی و دائمی میخواهید حتما از موی طبیعی انسان استفاد کنید و از خرید موی مصنوعی پرهیز کنید زیرا این جنس از مو ها بعد از چند بار شست شو دانه دانه میریزند و یا به هم گره می خورند. حتی بعضی از انواع آن قابل شانه شدن نیستند. ما در دوره های آموزش اکستنشن مو به عزیزان عرض میکنیم که موهایی که براق هستند یا در کوره رنگ شده اند و به مدت طولانی مواد اضافه خورده اند چه خصوصیاتی دارند و چگونه می توان آن ها را از هم تشخیص داد. از خرید این موها حتما خودداری کنید .یکی از نکات مهم دیگر که باید رعایت کنید این است که ما چند نوع موی طبیعی در بازار داریم که به صورت گرمی تهیه میشوند که ما باید آنها را با کراتیه و دستگاه آماده کنیم که خود این کراتینه ها مختلف هستند. کراتینه نواری، کراتینه دونه ای و سایر کراتینه های مختلف که در بازار وجود دارد. توجه کنید که به هیچ وجه از کراتینه های فاسد استفاده نکنید و حتما کراتینه هایی که کش می آیند را تهیه و خریداری کنید. و برای سر موی مشتری که میخواید کراتینه کنید. از این موها استفاده کنید چون در غیر این صورت مجدد باعث اذیت شدن ریشه موی مشتری خواهد شد.

نکته ای که باید در پرانتز عرض کنیم  این است که سالن زیبایی الیها یکی از بزرگترین سالن های آرایشی وزیبایی در تهران میباشد که کلاس آموزش اکستنشن در تهران با هزینه ارزان و کم را به خوبی و با جزئیات ریز به صورت کاملا حرفه ای و  عالی برگزار میکند. در انتهای دوره به شما مدرک اهدا خواهد شد که با این مدرک میتوانید در سرتاسر دنیا شروع به فعالیت کنید. پس با خیال راحت میتوانید با کمترین هزینه دوره آموزش اکستنشن مو را در سالن زیبایی ما بگذرانید و به یکی از بهترین ها در کشور تبدیل شوید مدارکی شما اخذ می کنید مورد تایید وزارت حرفه و فن می باشد.

جهت شرکت در کلاس با شماره تماس مدرس آرایشگر ما سرکار خانم حسنی یکی از بهترین مربی آموزش اکستنشن مو در تهران تماس بگیرید.

موبایل : 09125252938

ثابت : 02144966557

آی دی تلگرام : Hasssssni@

آدرس سالن : تهران - فلکه دوم صادقیه _ به سمت آزادی _ اولین کوچه دهزوئی _ جنب پاساژ سامان _ ساختمان آریا _ واحد ۲۶ _ طبقه ۴ ام _ ورودی B _ سالن الیه

اکستنشن با چسب کراتینه

آموزش اکستنشن مو کبریتی و لیزری

این مو ها از قبل برای کار رینگ آماده میباشد. هنگامی که تهیه میکنیم باید حتما آن قسمت کبریتی را که از چسب تشکیل شده است را ببریم. بعد باید کراتینه را به آن بچسبانیم و شروع به نصب برای مشتری می کنیم. یکی از مهمترین مباحثی که باید حتما رعایت شود همین کراتینه کردن سر موی مشتری میباشد. که اگر خوب کراتینه نشود باعث ریزش موی مشتری به صورت تار تار میشود که یک کار اضافه است به خود آرایشگر مربوط میشود که باید دوباره بعد از ده الی بیست روز که مشتری شروع به ریزش مو میکند باید مجدد باز شود که بسیار آسیب میبیند زیرا کراتینه مو تازه نصب شده است.

اکستنشن با چسب

اکستنشن موی کراتینه شده مناسب برای انواع مو

یکی از بهترین اکستنشن هایی که در بازار وجود دارد مو های کراتینه شده است که می توانید آن ها را تهیه کنید در غیر این صورت می تونید اقدام به کراتینه کردن آن کنید. تصویر زیر یک موی سر کبریتی است که ما میخواهیم کراتینه کنیم و بعد مو را برای نصب آماد کنیم. ابتدا سر کبریتی مو را میبریم چون وقتی از بازار تهیه میشود ابتدا قسمت پایین اکستنشن  از چسب درست شده است. سپس با دستگاه کراتینه چسب را آب میکنیم و بعد برای نصب روی سر مشتری نصب میکنیم که تقسیم بندی باید حتما جلو سر به صورت ظریف انجام شود حتی اگر میتوانیم باید از موهای نیم گرمی برای قسمت جلو سر استفاده کنیم. مخصوصا برای خانم هایی که مو های کم پشتی دارند. ولی اگر خانمی موهای ضخیمی داشت میتوانیم از موهای ضخیم تر استفاده کنیم. نکته مهم دیگر در آموزش تقسیم بندی مو هست که باید کلی در نظر گرفته شود و به صورت درست این تقسیم بندی انجام شود.

ریباندینگ

آموزش اکستنشن مو با دستگاه لیزری یا حراراتی ؟کدام ماندگاری بیشتری دارد؟

یکی از مزیت هایی که این دوره دارد این است که شما می آموزید که دستگاه اکستشن لیزری نسبت به دستگاه حرارتی ماندگاری بیشتری دارد یعنی اگر اکستنشن را با دستگاه لیزری انجام دهید روی مو بیشتر خواهند ماند. ولی اگر با دستگاه حرارتی بخواهیم آموزش اکستنشن مو را انجام دهیم بعد از یک ماه تا دوماه اگر کراتینه ها را کوتاه بگیریم حتما بعد از دو ماه تعدادی از موها شروع به ریختن میکند. به همین خاطر دستگاه لیزری خیلی بهتر است از دستگاه حرارتی مخصوصا در جلوی سر مشتری هایی که کم مو هستند.

آموزش مراحل اکستنشن با تصویر و عکس

آموزش-اکستنشن-مو

آموزش اکستنشن مو کبریتی

دوره آموزش اکستشن مو

دوره آموزشی اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی با لیزر و رینگ و چسب کراتین در تهران و سراسر کشور با قیمت ارزان

آموزش اکستنشن مو کبریتی و لیزری

برترین دوره های آموزش اکستنشن مو در تهران با قیمت و تخفیف و آف فوق العاده