فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


رنگ مو : آموزش رنگ کردن مو ترکیبی و اموزش و خرید جدید ترین هایلایت های رنگ مو تیره و روشن

آموزش رنگ کردن مو و معرفی جدید ترین انواع رنگ و مش و هایلایت مو با قیمت بسیار ارزان و مناسب و ارائه مدرک فنی حرفه ای

شماره تماس بهترین مدرس کشور سرکار خانم آیدا سعادت

09123111172

https://www.instagram.com/aidaa_saadat

 

رنگ کردن تخصصی مو

آموزش رنگ کردن مو های ترکیبی عسلی و نسکافه ای به صورت اختصاصی زیر نظر برترین آرایشگران سراسر کشور

برای ثبت نام در دوره های تابستانه آموزش رنگمو و روشن کردن مو از تخفیف ویژه ما برخوردار شوید.

بررسی جدید ترین فرمول های ترکیب مو قهوه ای دودی و زیتونی و همچنین پاسخ به سوال رنگموی شامپاینی چه رنگیه

آموزش شناخت انواع مو و جنس آن ها و میزان مقاومت و سرعت رنگ پذیری مو های بلند و کوتاه

برای خرید رنگموی شامپاینی Primo Luce رنگموی 100 میل (شامپاینی) شماره 90.32 میتوانید با ما در ارتباط باشید. قطعا این سوال برای شما پیش خواهد امد که شامپاینی چه رنگیه؟ میتوانید به تصویر زیر نگاه کنید تا متوجه این رنگمو جدید شوید.

رنگ موی شامپاینی

مشاهده فعالان و آرایشگران کشور که در زمینه خدمات و آموزش رنگ  کردن مو فعالیت میکنند را در پایین همین صفحه از وب سایت ماتیکیا دنبال بفرمایید.

آموزش رنگ کردن مو و ترکیب آن برای ساخت رنگ موی نسکافه ای

این آموزش برای نسکافه ای روشن می باشد و مواد مصرفی برای موهای تا شانه گفته شده که دارای حجم متوسط می باشد. با توجه به این مقدار گفته شده تناسب لازم را برای موهای خود پیدا کنید.

وسایل مورد نیاز برای رنگ کردن مو نسکافه ای

6 پیمانه دکلره ( سعی کنید بهترین مارک دلکره را تهیه کنید تابه پوست کف سر و موی شما آسیب نرسد) جایگزین: اگر به دکلره حساسیت دارید و نمی توانید از آن استفاده کنید می توانید از سه صفر استفاده کنید ولی رنگموی شما نسکافه ای تیره خواهد شد .

  • نسکافه ای شماره 6
  • کاراملی شماره 5
  • اکسیدان 3 درصد

برای دکلره بهتر است تا دو روز قبل از ان موهایمان را نشوریم تا چربی مو از پوست سر محافظت کند . اول باید به کمک دکلره مو ها را به پایه برسانیم مو تا به پایه 9 برسد کافی است. 6 پیمانه از دکلره را داخل کاسه رنگمو میزیزم و دو برابر تا سه برابر پودر دکلره استفاده می کنیم. تا به میزان مناسب برسد. بعد از اینکه مخلوط کردیم بهتر است ک قبل از شروع به زدن دور پوست مشتری را و کف سرش را کرم ( ترجیحا وازلین ) بمالیم. بعد از آن مو ها را تقسم کنیم و از پشت مو شروع می کنیم. بسته به رنگ قبلی مو و جنس مو تاثیر دلکره بر روی رنگ متفاوت است. ولی میزان مناسب برای صبر کردن کلره 30 دققه است. توجه کنید که هر ده ریقه یک بار مو ها را تست کنید تا نسوزد. اگر احساس کردید که مو در حال سوختن است سریع اقدام به آبکشی مو فرمایید. بعد از اینکه به پایه 9 رسیدید و دکلره به نتیجه خوب رسید مو ها را خشک کنید. بهتر است یک فاصله یک روزه بدهیم تا هم پوست آسیب کمتری ببیند و هم مو استراحت کند. ولی اگر زمان ندارید در همان روز هم می توان شروع به رنگ کردن مو ها کنیم. برای مقدار ترکیب نصف تویوپ از رنگمو نسکافه ای را ترکیب کنید و نصف تویوپ از کاراملی را با هم مخلوط کنید. میزان این دو با هم باشد و  n2  را به میزان یک سوم تویوپ را ترکیب کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. یادتان باشد که مو ها کاملا خشک شده باشد و روی موی خیس نگذاریم. همان طور که دکلره را زدیم از پشت مو شروع به رنگ کردن مو می کنیم. علت اینکه از پشت سر شروع می کنند این است که پشت مو دیر تر رنگ میگیرد.

ما در این آیتم آموزش رنگ کردن مو نسکافه ی را به شما آموزش دادیم امیدوارم پس انجام مراحل ذکر شده به نتیجه دلخواه رسیده باشید.