فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آموزش شینیون مو

شینیون مو خامه ای , خطی , عربی , آیرون با اتو مو , لاینی و پیج در شینیون های چند بعدی در تهران با قیمت ارزان و همراه با ارائه مدرک

تخفیفات آموزشی سطح بالا آرایش شینیون مو  به صورت باز و سبک دخترانه جدید بسیار شیک

تخفیف ویژه در این دوره های آموزشی شینیون ۳ روزه فقط ۳۵۰ تومان

این دوره آموزش شینیون مو همراه با تمرین و تکرار در کلاس زیر نظر مدرس با ۱۸ سال سابقه کار می باشد. در پایان این دوره مدرک بین المللی مو به شما عزیزان ارائه می شود که با استفاده از این مدرک می توانید به سرعت وارد بازار کار شوید. ضمن اینکه بعد از گذراندن دوره آموزش شینیون مو در تهران میتوانید شینیون کاری را در سالن های آرایشی همه کشور ها انجام دهید و به فعالیت بپردازید.

آموزش شینیون مو

آموزش شینیون مو با قیمت ارزان در تهران

آموزش آیرون با اتو مو

آموزش شینیون های لاینی

اموزش شینیون خطی حرفه ای

خامه ای

آموزش شینیون مو جدید

آموزش تخصصی شینیون عربی مدل روز سال 2018

آموزش متدهای پیچ در شینیون موهای دخترانه و زنانه

آموزش شینیون های چند بعدی

حرارتی

آموزش مدل مو

آموزش شینیون مو مجلسی

آموزش تمامی تکنیکهای روز و ابزارها و وسایل امر شینیون , دوره ها با جدیدترین متد می باشد تا حرفه ای شدن در شینیون همراه شماییم واشکال گیری نامحدود از شما وظیفه ماست.

در این دوره آموزش شینیون مو هر انچه لازم باشد را می آموزید. انواع شینیون مو در کم ترین زمان ممکن و اینکه چه شینیونی برای چه فرم چهره و سنی متناسب است تا شخصی که شینیون را می خواهد از مدل شینون خود راضی باشد؟ قیمت های روز دنیا سبک های جدید سال 2018 و تمامی انچه که یک آرایشگر حرفه ای باید بیاموزد را شما به صورت کاملا حرفه ای آموزش می بینید .

آموزش شینیون مو ساده

آموزش شینیون کاغذی مدل پاپیونی و گل رز حرفه ای

در این آیتم آموزشی شینیون کاغذی که امروزه طرفداران زیادی بین شما خانمهای عزیز دارد را برای شما آموزش میدهیم. شینیون کاغذی یکی از پر طرفدار ترین شینیون ها می باشد که امروزه طرفداران زیادی بین بانوان دارد و شینیون منتخب و مد سال 2018 ی باشد . درست کردن شینیون کاغذی نیازمند دقت و حوصله و صرف زمان می باشد تا یک کار خوب و بدون نقص شود.

بستن مو به صورت دم اسبی مطابق فرم صورت

نکته قابل توجه در شینیون این هست که باید بسته به فرم صورت و بلندی و کوتاهی قد مشتری پایه مو را در هر جایی از سر که مد نظر خودتان یا مشتری هست ببندید (بالای سر- پائین سر و یا حتی در طرفین سر)
بعد از بستن مو به صورت دم اسبی پروتز مو را روی سر مشتری محکم میکنیم. محکم بودن مو در این مدل از شینیون بسیار مهم است اگر مو شل بسته شود و یا به مروز زمان باز شود کل شینیون شما خراب می شود و ماندگاری زیادی نخواهد داشت.

شینون کاغذی

بستن پروتز انتهای مو برای شینوین کاغذی

بنا به مدل پیشنهاد مشتری و یا مدل انتخابی خودمان روی پروتز را با موهای خود فرد پوش میدهیم که در این آیتم آموزشی و با توجه به مدل مو شنلی را در پائین سر مشتری ایجاد میکنیم ولی توجه داشته باشید به دلیل اینکه قسمتی از موی مشتری به عنوان چتری نگه میداریم کل مو رو روی پروتز نمیکشیم و قسمتی از آن را برای ادامه کار نگه میداریم.

شینون حرفه ای

آموزش کاغذی کردن مو به کمک فیکساتور

برای اجرای مدل شینیون کاغذی همانطور که از اسم آن پیداست باید تیکه های کوچکی از مو را برداشته و همانطور که در عکس مشخص است آن را کف دست باز میکنیم و بعد از مرتب کردن آن روی آن تافت زده و با انگشتان دست به حالت اتو کشیدن انگشتانمان را روی مو میکشیم تا موها بصورت کاغذی دربیاید. هر قسمتی از مو را که تافت زده کمی زمان می دهیم تا به صورت کامل خشک شود. و اینکار را برای تمامی قسمتهای مو انجام میدهیم نکته قابل توجه در چنین روشی این است که برای خشک کردن فیکساتور روی مو بهتر است از بازدم خود استفاده کرده چون سشوار باعث خشکی بیش از حد مو شده و قدرت مانور ما را در ایجاد مدل مورد نظرمان کم میکند.

شینون کاغذی و فیکساتور

مدل موی کاغذی مناسب برای شینون موی کوتاه

این مدل حتی برای افرادی که دارای موهای کوتاه هستند نیز مناسب است به نحوی که با موهای خود مشتری شنل را پشت سر آن ایجاد می کنیم و از موهای اضافی برای ایجاد مدل کاغذی استفاده میکنیم.
همانطور که گفته شد برای استفاده از موهای اضافی حدود 10 الی 15 سانت از موها را برداشته و به آن ژل میزنیم و با انگشتان دست به روش اتو کش موها را برای مدل مو آماده میکنیم. بعد از اینکه تمامی مو ها به صورت کاغذی درآمد می توانیم گیره زدن و حالت دادن مو را شروع کنیم. موها باید بسیار نازک باشد هنگام فیکساتور زدن سریع می توانیم مدل و اندازه پهنی مو را تغییر دهیم ولی اگر خشک شود این امکان وجود نخواهد داشت بهتر است در این قسمت دقت کنیم.

شینیون موی بلند

بعد  شروع می کنیم که مو ها را حالت بدهیم. مو ها را بردارید و به صورت پاپیونی مطابق عکس حالت دهید. از یک سمت شروع کنید و به صورت ردیفی کار را مرتب پیش ببرید. هر کدام از پایپون ها را با سنجاق مویی محکم بچسبانید تا شل نشود. توجه کنید که قسمت های بالایی پاپیون هایش بزرگ تر بشود و هر چه به سمت پایین نزدیک شدید کوچکتر شود بهتر و زیباتر است. در این صورت زیبایی بیشتر خواهد شد. شینیون کاغذی مدل های زیادی دارد که میتوان مانور های زیادی داد و بستگی به شینون کار و سلیقه مشتری و فرم صورتش دارد .

شینون کاغذی پاپیونی

دبزاین مو

آموزش درست کردن گل رز برای شینیون

من می خواهم در این مدل یک گل رز هم بزنم و این را به شما نیز آموزش خواهم داد. گل رز زدن نیاز به دقت و حوصله دارد و اندازه گل رز و غنچه یا باز بودنش سلیقه ای می باشد. برای درست کردن گل رز  باید چند گیره ی فلزی داشته باشیم برای شروع ان قسمتی که می خواهیم رز درست کنیم را به کمک یک گیره سفت نگه میداریم بعد از آن مو را به صورت دایره ای می پیچانیم به هر نصف دور دایره ای که رسیدیم بهتر است گیره بزنیم تا صفت شود به همین صورت ادامه دهید تا مو تمام شود اندازه رز به بزرگی و یا کوچکی آن بستگی دارد .

شینیون کاغذی گل رز

بعد از اینکه گل رز تمام شد اگر مو اضافه آمده باشد می توانید از زیر نیز مدل پاپیونی بزنید تامو های اضافی تمام شود در این صورت گل رز در وسط شینیون مو خواهد افتاد که جلوه زیبا تری دارد بعد از اینکه رز تمام شد فیکساتور بزنید و بعد از خشک شدن آن (به وسیله دم و بازدم خودتان) گیره های فلزی را به آرامی جدا کنید.

مدل مو

بازکردن مو ها ی کاغذی شده

این شینیون مرتب است و مو ها به صورت محکم و صاف به هم چسبیده اند ما می توانیم این شینون هر را از هم جدا کنیم و که این کار نیز سلیقه ای می باشد برای جدا کردن مو ها را با انگشتان به آرامی از هم باز کنیم بعد از این کار روی مو فیکساتور بزنیم تا باز نشود. این شینیون به راحتی خراب نمی شود تا اخر مهمانی باز نمی شود. آموزش شینیون تمام شد امیدوارم به خوبی متوجه آموزش ما شده باشید .

آموزش شینون بوکله

 

آموزش شینیون مو ساده و عجیب غریب

در این مدل از آموزش شینیون مو  یکی از ساده ترین شینیون ها که توسط خود فرد انجام می شود را می آموزید . این مدل یکی از شینوین های کلاسیک است ک برای جمع کردن مو های بلند در منزل انجام می شود . و اگر بخواهید برای میهمانی یک شینیون ساده داشته باشید این یکی از انتخاب های شما می تواند باشد .

آموزش شینیون مو بلند

اولین گام از سری آموزش شینیون مو شانه زدن مو ها میباشد

در مرحله ی اول مو های خود را به خوبی از بالا به پایین شانه بزنید. روش درست شانه زدن مو ها بسیار مهم است اگر موهای خود را به خوبی شانه نزنید باعث ریزش موهایتان می شود. برای شانه کردن، انتهای موها را از بالا به پایین بگیرید تا از ریشه مو محافظت کنید و مو هایتان کم تر بریزد .

آموزش شینیون مو در تهران

آموزش گره زدن مو ها برای شینیون کاران حرفه ای

اول از همه باید مو ها را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. تا به دوقسمت تقسیم شود. مو ها را جوری بگیرید که هر طرف مو مثل یک قسمت دم اسبی شود بعد این دو قسمت را به آرامی به هم گره بزنید( مثل گره ی روسری ) این گره نباید خیلی شل باشد که باز شود و نه در حدی سفت باشد که باعث کشیدن مو های شما بشود.

آموزش شینیون مو با قیمت ارزان

بعد از اینکه موها را گره زدید قسمتی از موهایتان که اضافه می آید را به خوبی به انتهای موهایتان گره بزنید تا سفت شود . این کار هم شینیون مو را زیبا می کند و هم کار را سفت می کند .

آموزش شینیون مو کلاسیک

آخرین مرحله از آموزش شینیون مو تافت زدن به موها میباشد

اگر این مدل شینیون مو را می خواهید در منزل صرفا برای جمع کردن موهای بلندتان انجام دهید از تافت و اسپری مو استفاده نکنید. ولی اگر برای میهمانی و مجالس دورهمی می خواهید تافت بزنید تا هم موهایتان جلا پیدا کند و هم اینکه ماندگاری بیشتری پیدا کند. بعد از مهمانی حتما موهای خود را بشویید.

آموزش شینیون مو جدید

این مدل  شینیون کلاسیک بسیار ساده تمام شد شما میتوانید کم تر از 10 دقیقه این مو ها را به خوبی مدل دهید و ببافید.