دسته بندی مجله

آموزش هیرکات و کوتاهی مو زنانه

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/01

مدت زمان ویدیو : 01:10

بازدید : 9292

انتخاب مدل و استایل کوتاهی مو، برای خانم ها بسیار راحت تر از آقایان است. مدل موی کوتاه بیشتر مناسب فصل تابستان است و اگر در فصل گرما ساعات طولانی را در بیرون از خانه سپری می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم تا موهایتان را با توجه به فرم صورتتان و مدل دلخواهتان کوتاه کنید تا گرمای کمتری را احساس کنید. کوتاه کردن موها تاثیر چشمگیری بر روی ظاهر خانم ها دارد، بخصوص اگر مدل مو بر اساس فرم صورت انتخاب شود، می توانند به زیبایی در جشن ها و مهمانی ها بدرخشند. در این مبحث با جدیدترین مدل های هیر کات روز دنیا و کوپ های جذاب زنانه و تناسب آن با انواع فرم صورت اشنا خواهید شد.

کوتاهی مو

انواع فرم صورت و هیرکات مو متناسب با آن

صورت بیضی: اگر صورت بیضی شکل است بدانید که یکی از بهترین فرم های صورت را دارید و انواع و اقسام مدل مو به صورت شما می آید و می توانید با مدل موهای مختلف استایل جذاب و متفاوتی برای خود خلق کنید. 
صورت گرد یا دایره ای شکل: اگر صورت گردی دارید موهایتان را طوری کوتاه کنید که صورتتان کشیده تر دیده شود، مثلا چتری موهایتان را کوتاه کنید، البته تا حدی که از چانه بالاتر نرود چون باعث گردتر شدن فرم صورتتان می شود. همچنین می توانید موهایتان را در قسمت بالای سر کمی پف دهید تا صورتتان کشیده تر به نظر بیاید. از جمع کردن موهایتان به سمت پشت سر بپرهیزید که گردی صورت شما بیشتر نمایان می شود.

کوتاهی مو و فرم صورت

صورت مربعی: به افرادی که دارای این نوع فرم صورت هستند پیشنهاد می کنیم که هرگز موهایشان را خیلی کوتاه نکنند زیرا باعث می شود که مربع بودن صورتشان بیشتر نمایان شود و بهتر است چهره شان را با موهای بلند، کشیده تر و جذاب تر کنند و کوتاهی موهایشان از شانه کمتر نشود. 
صورت مثلثی: افرادی که فرم صورت شان مثلثی است باید موهای خود را طوری کوتاه کنند تا پیشانی شان پهن تر دیده شود، این افراد می توانند موهای خود را روی پیشانی بریزند و یا فر کنند و با موهای فرشان پیشانی را بپوشانند. از مدل موهای شلوغ و حالت دار استفاده کنند و نباید موهایشان را چتری کنند.

کوتاهی مو برای صورت مثلثی

صورت لوزی: خوشبختانه افراد دارای این نوع فرم صورت، مشکلی در انتخاب مدل موهایشان ندارند، اکثر مدل ها به فرم صورت شان می آید و فقط در نظر داشته باشند که مدل مو خیلی شلوغی را انتخاب نکنند. این نوع فرم صورت به صورت بی دردسر نیز معروف است.
صورت مستطیلی: این افراد که دارای صورت لاغر و کشیده ای هستند، بهتر است موهایشان کوتاه باشد ولی تا چانه موها را نگه ندارند زیرا صورت شان کشیده تر به نظر می آید و کوتاهی باید بصورتی باشد که فرم چهره شان گرد تر به نظر برسد.

جدیدترین مدل کوتاهی

صورت گلابی: کسانی که دارای این نوع قالب صورت هستند پیشانی شان باریک و فک شان پهن تر است بنابراین بهتر است موهایشان را طوری کوتاه کنند که پیشانی پهن تر دیده شود و حجم موها را در قسمت بالای گوش باید افزایش دهند. 
مدل قلبی: این نوع فرم چهره دقیقا برعکس صورت گلابی است، یعنی چانه باریک و پیشانی پهن تر است، این افراد باید موها را طوری کوتاه کنند که در قسمت چانه موها حجیم تر به نظر برسد، موهای بلند متناسب این فرم صورت می باشد. 

کوتاهی متفاوت مو

مدل موهای 2019 چه قواعدی دارند؟

اول اینکه در عین نامرتب بودن باید طبیعی به نظر برسد و سادگی خود را به نمایش بگذارد. مدل مو باید شیک و خاص باشد. با فرم چهره فرد هم خوانی داشته باشد و بتواند زیبایی چهره فرد را بیشتر به نمایش بگذارد و عیوب صورت را بپوشاند. مدل موی راحتی باشد. صورت فرد را باید جوان تر و شاداب تر نشان دهد. مدل مو نیازی به مراقبت خاصی نداشته باشد.

در ادامه با ژورنال برترین ترندهای استایل کوتاهی مو زنانه در خدمت شما خانم های شیک پسند هستیم ...

هیرکات دخترانه

هیرکات جدید

جذاب ترین هیرکات های زنانه

جدیدترین استایل کوتاهی

                                                           جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه 2019

جدیدترین مدل مو کوتاه 2019

استایل متفاوت هیرکات

سبک جدید کوتاهی

مدل هیرکات شیک

                                                               مدل مو برای انواع صورت

مدل مو برای انواع صورت

هیرکات 2019

زیباترین هیرکات های روز

کوتاه کردن با متد جدید

                                                           مدل کوتاهی موی بلند

مدل کوتاهی موی بلند

مدل موی بلند کوتاه شده

مدل کوتاهی موی بلند جدید

مدل موی زنانه خیلی کوتاه

                                                           مدل موی کوتاه دخترانه 2019

هیرکات دخترانه 2019

سبک کوتاهی مو برای دختر خانم ها

هیرکات دخترانه با رنگ موی متفاوت

زیباترین مدل مو دخترانه

                                                          انواع مدل مو کوتاه

انواع مدل مو کوتاه

هیرکات

متد کوتاه کردن مو

بهترین موی هیرکات شده

کوتاه کردن مو 2019

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها