فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آموزش کاشت مژه ( آموزش اکستنشن مژه ) در تهران

آموزش اکستنشن مژه در تهران و معرفی مراکز معتبر و آف خورده

سالن آرایشی و زیبایی ما در تهران با بهره گیری از بهترین و حرفه ای ترین آرایشگران در زمینه آموزش کاشت مژه  یا همان آموزش اکستنشن مژه آماده ارائه خدمات آرایشی به شما عزیزان میباشد. این کلاس ها هم به صورت فردی و هم به صورت گروهی برگزار میشود. اما خیالتان راحت به دلیل اینکه چه به صورت انفرادی ما به شما آموزش کاشت مژه را دهیم یا به صورت گروهی در هزینه و قیمت تغییری وجود ندارد. این دوره ها زیر نظر مربیان بسیار خبره صورت میگیرید. در انتهای دوره آموزش کاشت مژه به شما عزیزان مدرک معتبری اهدا خواهد شد که قابل ترجمه به تمام زبان های کشور های دنیا میباشد و در صورتی که خودتان نیز با علاقه و انگیزه در این کلاس های شرکت کنید و خوب یاد بگیرید به راحتی هم خودتان میتوانید وارد بازار کار شوید و هم ما  شما را به بازار کار معرفی میکنیم.

هزینه و قیمت آموزش کاشت مژه در تهران

هزینه شرکت در دوره های آموزش کاشت مژه در تهران بسیار مناسب میباشد. این هزینه نسبت به تخصصی که قرار است یاد بگیرید و بازار کاری که پیش روی شماست بسیار اندک میباشد. پس با خیال راحت میتوانید در این دوره آموزش کاشت مژه در تهران شرکت کنید. قیمت آموزش کاشت مژه را براساس معیار های زیادی در نظر گرفته ایم که در ادامه این مطلب به بررسی و معیار های هزینه این دوره های آموزش اکستنشن مژه که در سالن زیبایی ما در تهران برگزار میشود پرداخته ایم .

جهت ثبت نام در دوره آموزش اکستنشن مژه میتوانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید. در این دوره های آموزش اکستنشن مژه به شما مباحث زیادی یاد داده میشود. زیبایی شناختی صورت . بررسی رنگ صورت . مقدار مژه ای که قرار است روی صورت شما قرار داده شود زاویه چشم و ابرو در کلاس به شما یاد داده خواهد شد. فقط از همینجا تقاضا میکنیم فقط و فقط کسانی که علاقه شدید به آرایشگری و انگیزه زیادی در یاد گیری آموزش اکستنشن مژه دارند تماس بگیرند  . 

آموزش کاشت مژه سه بعدی

داروی تقویت و رشد سریع مژه ها که باعث زود بلند شدن مژه میشود را از ما بخرید.

ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزشی کاشت و اکستنشن مژه دائم و موقت به صورت حرفه ای

برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف های آف خورده شده با مراکز تخصصی کاشت مژه ابریشمی ما تماس بگیرید .

آموزش استفاده از ریموور و  چسب اکستنشن مژه عروسکی به صورت دانه ای و کاشت بدون آسیب رسیدن به مژه های طبیعی

 

آموزش کاشت مژه سه بعدی در تهران

آموزش کاشت مژه سه بعدی و مصنوعی با استفاده از چسب به طور مستقیم به مژه طبیعی شما متصل  می شود. این مژه ها مثل یک نوار نیستند که در مراکز به فروش می رسند این ها تار های مو هستند که در یک پک کامل سایز ها مختلف به فروش می رسد. روند اکستنشن حداقل یک ساعت طول می کشد زمانی که توسط یک  فرد حرفه ای انجام می شود و می تواند تا نیم ساعت برای افراد با تجربه کمتر باشد. مدت ماندگاری تا سه هفته است و بعد از گذشت این زمان خودشان می افتد.

انتخاب مدل و تعداد کاشت و میزان بلندی کاشت مژه

در مرحله ی اول باید بررسی کنید که چه مدل کاشتی را می خواهید و مژه های طبیعی خود نازک استیل کلفت میزان بلندی آن ها چه قدر است و تا چه حد تحمل دارد که اکستنشن مژه به آن وصل شود. همه ی این ها باید به طور دقیق بدانید تا بتوانید اکستنشن خوب داشته باشد تا یک اکستنشن موفق با مدت طولانی تری داشته باشید اگر این ها را ندانید ممکن است که پلک شما افتاده شود به مژه های اصلی آسیب برساند و ماندگاری آن ها کم تر بشود .

آموزش کاشت مژه والیوم

آموزش ترمیم اکستنشن مژه

سه نوع جنس برا یاکستنشن وجود دارد:

اکستنشن مژه مصنوعی

اکستنشن مژه  ابریشم

مو سمور که نازک گران ترین و کمترین مصنوعی است. طول معمولا 6 تا 17 میلی متر است. همه ی ین ها در  در انواع ضخامت، فر و رنگ وجود دارند. در مورد اینکه هدف نهایی شما قبل از انتخاب چه چیزی است، فکر کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید طبیعی به نظر برسد، شما می توانید اکستنشن متوسط را در قهوه ای سیاه انتخاب کنید. ولی اگر می خواهید مشخص شود و یا با لباس ست کنید بهتر است از رنگ حتی دیگر با سایز های متفاوت امتحان کنید. اکستنشن را در چند اندازه مختلف انتخاب کنید. مژه ها با تناسب اندازه روی مژه اصلی چسبانده میشوند. تغییرات ظریف نتایج طبیعی ترین نتایج را ارائه می دهد. سه اندازه در یک دامنه مشابه باید کافی باشد. کوتاه ترین extensions ها برای پر کردن هر شکاف در خط رشد مو و حفظ ظاهر کلی از نگاه غیر طبیعی و شلوغ استفاده می شود .

آموزش کاشت مژه حرفه ای

راهنمای خرید کیت مژه برای اکستنشن مژه

اگر می خواهید خودتان اکستنشن را انجام دهید ، یک کیت را از یک فروشگاه لوازم آرایشی بخرید . کیت شامل اندازه مختلف  (معمولا کوتاه، متوسط و طولانی) همراه با ابزار مورد نیاز برای نرم افزار - موچین، چسب، تمیز کننده چسب و قلم مو مژه. اگر قبلا اکستنشن نکرده اید، خرید یک کیت کار را بسیار ساده تر انجام می دهد. هر کیت متفاوت است دستورالعمل های موجود در این کیت را با دقت بخوانید و هر مژه ای را انتخاب کنید که مناسب تر است.
مواد تشکیل دهنده را در چسب بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که فرمالدئید به عنوان یک عنصر ذکر نشده است  این مواد برای چشم مضر است .

آموزش کاشت مژه بوته ای

مشکلاتی که ممکن است در اکستنشن مژه در منزل برایتان پیش بیاید

 مناطق اطراف مژه  جا های بسیار حساس هستند .کاشت مژه های خودتان می تواند خطرناک باشد، زیرا چسب پوست شما را تحریک می کند یا اگر به طور مناسب چسبیده نشود، به مژه های طبیعی آسیب برساند. اگر احساس راحتی نمیکنید اکستنشن خودتان را بردارید و از یک شخص حرفه ای بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. با تحقیق فنی در منطقه خود شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که  آرایشگر دارای مجوز هستند و تا زمانی که حرفه ای پیدا نکرده اید از اکستنشن کردن مژه ها صرف نظر کنید.  پس از گذشت این زمان، احتمالا احساس راحتی بیشتری در خانه خواهید داشت. بعد از دانستن این نکات برای شروع آموزش اکستنشن مژه یا آموزش کاشت مژه  آماده شوید.

آموزش کاشت مژه در منزل

برای آموزش اکستنشن برای اولین بار از یک شخص کمک بگیرید

از یکی از دوستانتان درخاست کنید که برای اکستنشن به شما کمک کند، بهتر است یک دوست نزدیک در کنار شما باشد  تا به شما کمک کند. برای روند کار نیاز به جابجایی چندین ابزار مختلف دارید. چشم شما نیز باید زمانی که شما آن را چسباندید، کاملا بسته شود و همه این کار فقط با دو دست انجام می شود. اکستنشن با یک دستیار بسیار سریعتر و کم خطر تر است. همچنین برای شما بسیار امن تر خواهد بود. وقتی به تنهایی کار می کنید، خطر ابتلا به چسب در چشم و سایر مسائل وجود دارد.

تمیز کردن مژه ها ی طبیعی و پاک کردن آرایش

مژه طبیعی خود را آماده کنید. برای چسباندن درست باید مژه های طبیعی خود را تمیز و بدون آرایش باشد . آنها باید کاملا خشک شوند. برای پاک کردن آرایش چشم از پد های آرایشی استفاده کنید تا به خوبی ریمل و خط چشم را پاک کند. هر ردی از آرایش در اطراف ناحیه چشم را پاک کنید. منطقه را با آب گرم و مرطوب تمیز کنید. قبل از شروع استفاده از اکستنشن ، مژه های خود را خشک کنید. مژه های فوقانی خود را با یک برس مژه شانه کنید تا آنها را صاف و جدا کنید.

آموزش اکستنشن مژه

چسباندن پد لایت در زیر چشم برای آموزش اکستنشن مژه

زیر چشم خود را یک پد سفید بزنید. کیت فرمت شما باید نوع خاصی از پد ژل یا نوار را داشته باشد تا به پایین کشیدن مژه های پایین کمک کند. این پوست شما را از چسب محافظت می کند. پد چسب نیز باعث می شود تا روی مژه های فردی مشاهده و کار کند. هنگامی که پلک شما بسته است، مژه های فوقانی در مقابل رنگ سفید قرار می گیرند و خوب نمایان می شود.

آموزش اکستنشن مژه

آموزش چسباندن اکستنشن مژه

یک اکستنشن مژه بردارید و مقدار خیلی کم چسب بزنید به طول مژه برداشته شده دقت کنید از یک طرف پلک شروع کنید و مژه را موچین خوب بچسبانید. شما فقط یک مقدار کوچک از چسب نیاز دارید. اگر از مقدار زیاد استفاده کنید به پلک تان اسیب میرسد. محل گذاشتن اکستنشن بسیار مهم است اگر کمی اینور تر و آنور تر شود ب چشم شما و مژه های طبیعی شما آسیب میرسد. دقیقا دقت کنید که در محل رویش مژه ها و بین آن ها اکستنشن را قرار دهید .

آموزش کاشت مژه در تهران

کوتاه ترین extensions ها را به قسمت پلک های داخلی ( نزدیک بینی ) قرار دهید. پس از اتمام بخش وسط ، از اکستنشن های کوتاه استفاده کنید تا طبیعی تر جلوه کند. برای اینکه بتوانید با آن کارهای کوچکتری انجام دهید کمی سخت تر می شود. سپس از کوتاه ترین اکستنشن ها برای پر کردن هر فضایی خالی که در بخش های متوسط هر دو چشم می بینید استفاده کنید.

آموزش ترمیم اکستنشن مژه

چندین ساعت پس از کاشت هر لوازم آرایشی ریمل مژه و ابرو استفاده نکنید . در صورت امکان،  هیچ لوازم آرایشی استفاده نکنید. مدت ماندگاری هر اکستنشن های شما بر اساس نوع و نحوه نصب آنها متفاوت خواهد بود .

آموزش اکستنشن مژه  در تهران

پسوند حرفه ای باید از طریق یک چرخه رشد ادامه یابد. این یرای هر شخصی متفاوتاست اما معمولا حدود شش تا هشت هفته است .