فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

خرید موی طبیعی و فروش اکستنشن مو مصنوعی

فروش عمده موی طبیعی و مصنوعی در تهران با قیمت ارزان و ارسال به سراسر کشور برای نصب اکستنشن در کلیه سالن های زیبایی و آرایشگران حرفه ای کشور

در گذشته هر شخصی که قصد کوتاه کردن موهایش داشت مو های کوتاه شده را دور می انداخت اما امروزه مخصوصا در این دو سال اخیر بازار فروش و خرید موی طبیعی برای ساخت و خرید و گیره های مو طبیعی داغ شده است . هر کس که قصد کوتاه کردن مو ها را دارد مو ها را به مغازه های خرید و فروش موی طبیعی برده و بر روی مو قیمت گذاری می کنند و در صورت رسیدن به تفاهم بر سر قیمت مو ، مو را در همان مرکز به فروش می رسانند . دو عامل در قیمت گذاری مو موثر است . حجم مو و بلندی موی طبیعی. قیمت خرید موی 200 هزار تومان شروع میشود. بیشترین قیمتی که تا به حال برای خرید اکستنشن مو  گذاشته اند 5 میلیون تومان می باشد .

جهت خرید میتوانید با شماره تماس های ما که در زیر آماده است در ارتباط باشید. ضمنا به زودی در همین وب سایت در آینده شرایطی محیا خواهد شد که به صورت اینترنتی بتوانید از محصولات آرایشی ما نیز استفاده کنید.

خانم سپیده ولدخانی  09122238709

 

خرید-اکستنشن-مو

بزرگترین شرکت وارد کننده خرید اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی به صورت عمده از استانبول , ویتنام با کیفیت موی عالی در کشور و تهران به همراه نصب در بزرگترین سالن های آرایشی کشور

یکی از بزرگترین کشور ها که ما مو را از ان جا برای ساخت و خرید موی طبیعی از آن ها موی طبیعی وارد می کنیم استانبول می باشد . کیفیت مو نیز بسیار مهم است . اگر موی عمر کم تری داشته باشد و برای کودک و شخص نوجوان باشد بهتر است . جنس مو و نداشتن مو خره نیز بسیار مهم است . موهایی که مو خره دارد طاقت کمتری نیز در قبال رنگ دارند. روی این جنس از موی ها قیمت کمتری می گذارند . اگر می خواهید مو های خود را اکستنشن کنید. از موی طبیعی استفاده کنید یکی از بهترین کار ها مراجعه به سالن های تخصصی نصب و خرید موی طبیعی است که از بهترین کیفیت موی طبیعی استفاده می کنند. این سالن ها معمولا موی طبیعی سالم و بدون آسیب موی های شما را نیز می خرند. و بعد از شست و شو و استریل کردن بر روی مشتری ها نصب می کنند . در هنگام خرید نیز دقت کنید تا موخره نداشته باشد .

خرید-موی-طبیعی

خرید اکستنشن  شاخه ای و متری بلوند صد در صد 100% طبیعی

یکی از پر طرفدار ترین روش خرید موی طبیعی در حال حاضر در ایران اکستنشن شاخه ای است که در هر مغازه ای در متراژ های مختلف و حجم و رنگ های مختلف به فروش می رسد. بسیاری از این مو های طبیعی قبلا به رنگ های مختلف رنگ شده است . شما می توانید نزدیک ترین رنگ به مو های خود را بخرید و آن را بر روی موهای طبیعی خود به صورت اکستنشن طبیعی نصب کنید . شما نیز می توانید برای خرید موی طبیعی  با رنگ را بخرید و بعد از نصب و یا قبل از نصب به رنگ مو های طبیعی خود در بیاورید . در این صورت بهتر  به نظر خواهد رسید.

خرید-موی-مصنوعی

خرید اکستنشن گیره ای قهوه ای

یکی دیگر از انواع خرید اکستنشن که طرفدار زیادی دارد و نصب آن راحت تر است خرید موی گیره ای می باشد. اکستنش موی گیره ای را شما می توانید خودتان در مراسم ها و میهمانی ها به راحتی روی موی و نصب کنید بدون اینکه بخواهید به سالن های نصب اکستنش طبیعی مراجعه کنید . این نوع از طبیعی مو به صورت موقت است که شما خرید اری می کنید . و باید هنگام خواب از سر در بیاورید. اگر می خواهید ساخت و خرید این مدل از اکستنشن مو را یاد بگیرید و درست کنید راحت است شما می توانید به راحتی این کار را در منزل انجام دهید فیلم های زیادی در یوتوب و آپارات موجود است که به صورت تخصصی و نکته به نکته ساخت اکستنشن  گیره ای را با فیلم و عکس به شما آموزش می دهد. ما در اینجا به صورت خلاصه و کلی یک آموزش به شما می دهیم اول باید مو ها را به خوبی شانه کنید و با استفاده از چسب کاغذی مو ها را به هم بچسبانید . بعد روی مو را نیز همین کار را تکرار کنید . حالا شما به یک چرخ خیاطی نیاز دارید از بالای چسب چند بار موها را بدوزید 5 6 بار بهتر است این کار را انجام دهید بعد از دوختن مو ها و اینکه مطمئن شدید و ها سفت شده است چسب کاغذی ها را به آرامی جدا کنید . حالا شما یک اکستنشن دوخته شده دارید این اکستنشن را به آرامی روی گیره بچسانید . نحوه ی چسبندن این مدل از اکستنشن سلیقه ای است.

خرید موی طبیعی و مصنوعی

خرید و فروش اینترنتی اکستنشن کلیپسی و استیکری موی طلایی با کیفیت عالی و تخفیف و آف فوق العاده

شما نیز می توانید به صورت اینترنتی انواع اکستنشن طبیعی کلیپسی در رنگ ها ی مختلف کلیپسی نسکافه ای خریداری کنید . بعضی از سایت ها نیز در برخی مواقع  تخفیف های فوق العاده می گذارند که بهترین زمان برای خرید اکستنشن  طبیعی می باشد . ما در آن سایت با معرفی بهترین سالن ها برای خرید اکستنشن طبیعی موی و نصب حرفه ای بر روی موی ها در نزدیکی خانه شما کار را برای شما رات کرده این . ما نیز چندین سایت خوب را که اکستنشن را برای شما انجام می دهند را نیز  برای خرید مطمئن کلیپسی به شما معرفی می کنیم تا خرید مطمئن را به کمک سایت ماتیکیا تجربه کنید .

خرید و فروش اینترنتی اکستنشن کلیپسی و استیکری با کیفیت عالی و تخفیف و آف فوق العاده

بهترین مراکز فروش و خرید موی طبیعی آمبره و بیسکویتی در کشور را بشناسیم

بهتر است اول بهتان بگوییم رنگ آمبره چیست و یک توضیح اجمالی راجب آن ها به شما بدهیم . آمبره این است که  قسمت ریشه ی مو به رنگ طبیعی مو است و هرچه قدر که به اخر مو نزدیک می شود از همان زنگ مو روشن تر می شود به این تکنیک از رنگ مو آمبره می گویند. رنگ بیسکویتی نیز از پر طرفدار ترین رنگ ها می باشد. شما میتوانید اکستنشن ها را  نیز به این مدل از رنگ ها در بیاوید و روی موی طبیعی خود نصب کنید. البته این مدل از اکستنشن ها نیز به راحتی در بازار موجود است و می توانید موی طبیعی آمبره را به صورت آماده بخریم .

فروش عمده موی طبیعی و مصنوعی در تهران با قیمت ارزان برای نصب اکستنشن در کلیه سالن های زیبایی و آرایشگران خبره کشور

در صورت تمایل به خرید موی طبیعی و یا اگر تمایل به فروش موی خود دارید لطفا به مراکز خرید و فروش سر بزنید و موی های خود را به مناسب ترن قیمت بفروشید .

 

خرید-اکستنشن-موی-طبیعی-مصنوعی