دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش کشیدن خط چشم مویی و ماژیکی

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/01

مدت زمان ویدیو : 06:57

بازدید : 237

خط چشم و تاثیر آن بر زیبایی آرایش

میکاپ چشم موضوع و یک شاخه بسیار مهم در میکاپ است. و خط چشم نیز یکی از اساسی ترین بخش های ارایش چشم می باشد، که زیبایی زیادی به آرایش چشم می بخشد و بسیاری از افراد نحوه استفاده از آن را نمی دانند. بنابراین ما آموزش کشیدن خط چشم را برای شما عزیزان در سایت ماتیکیا قرار داده ایم و امیدواریم برای شما مفید واقع شود .
خط چشم انواعی دارد که شامل خط چشم مدادی و خط چشم ماژیکی و خط چشم مویی و خط چشم ژل می باشد در سایت ماتیکیا آموزش کشیدن خط چشم مویی و ماژیکی را به شما آموزش داده می شود، که کار بسیار ساده ای است، و قطعا با مشاهده فیلم آموزش می توانید این کار را به تنهایی در منزل انجام دهید.

آموزش کشیدن خط چشم

افرادی که پلک افتاده دارند نباید هنگام کشیدن خط چشم چشمان خود را ببندند و هنگام این عمل چشم باید باز باشد زیرا پس از انجام کار با باز کردن چشم ممکن است شکل نهایی کاملا تغییر کند و نکته مهم در این عمل این است که جهت خط چشم را باید از بالا گرفته شود.
برای کشیدن خط چشم ابتدا یک خط نازک میکشیم که هر چه به سمت گوشه داخلی چشم پیش میرویم نازک تر شود سپس شروع به پر کردن آن می کنیم. برای این کار از سمت گوشه داخلی چشم آهسته روی خط نازک اولیه را پر می کنیم این امر سبب صاف شدن ناصافی ها می گردد .
برای گوشه خارجی چشم باید امتداد پلک پایین را علامت گذاری نمایید، یا یک نقطه فرضی را در نظر بگیرید. سپس با دقت فراوان بوسیله خط چشم امتداد پلک پایین را به انتهای آن وصل کرده، و وسط  متمایل به سمت بالای خط امتداد پلک پایین را به خط چشم خود نیز وصل می نماییم و با این کار آموزش کشیدن خط چشم به اتمام می رسد و اگر خط چشم پهن تری می خواهید، می توانید پهنای خط چشم خود را تغییر داده و بی نظمی های آن را با کانسیلر اصطلاح نمایید همچنین شما می توانید برای درک بهتر فیلم آموزش کشیدن خط چشم را مشاهده نمایید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها