دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم درمان موخوره با بهترین روش

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/29

مدت زمان ویدیو : 13:35

بازدید : 1522

درمان موخوره

آیا موهای شما آسیب دیده و نیاز به ترمیم دارند؟ اصلا نگران این موضوع نباشید، می توانید با مشاهده فیلم آموزش درمان موخوره و رعایت نکات ساده ای که در این فیلم ذکر می شود به درمان موهای خود بپردازید و موهایی سالم و شاداب داشه باشید.

در ابتدا برای تشخیص اینکه آیا موهای شما آسیب دیده می باشد یا خیر می توانید به انتهای موهای خود نگاه کنید، اگر موهای شما نازک شده و دچار موخوره باشند یعنی موهای سالمی ندارید و موهایتان دچار آسیب شده است.

روش ها و نکات مراقبت از مو :

– استفاده از سشوار را کاهش دهید و برای خشک کردن مو به جای سشوار از حوله های نخی و در صورت لزوم از سشوارهای یونیزه استفاده نمایید .
– در منزل خود از مرطوب کننده های هوا استفاده نمایید زیرا این مواد از آسیب دیدن بیشتر مو توسط هوا جلوگیری می کنند. انجام این عمل در فصل زمستان از اهمیت بیشتری برخوردار است .
– بهترین روش برای از بین بردن موخوره مو کوتاه کردن آن می باشد، بنابراین باید هر ۲ الی ۵ ماه موهای خود را یا حداقل پایین آن را کوتاه نمایید .
– سعی کنید از مواد شیمیایی مانند رنگ مو، دکلره، کراتینه و همچنین قرص های شیمیایی استفاده نکنید، و اگر قصد رنگ کردن موی سر خود را دارید حتما قبل از آن از مواد مرطوب کننده استفاده نمایید. زیرا این مواد سبب محافظت از موی سر شما می شوند .
– تغییرات ضمن بارداری و همچنین استفاده از مواد ضد بارداری می توانند به موی شما آسیب برسانند. برای مقابله با این عمل و گزینش مواد مورد استفاده برای محافظت از مو و حفظ سلامت آن با پزشک معالج خود مشورت نمایید .
– موادی که حاوی مقادیر فراوانی امگا۳ و پروتئین و آهن هستند مانند ماهی های سالمون و ساردین و آووکادو و اجیل در رژیم غذایی خود استفاده نمایید .

برای اطلاعات بیشتر راجع به محافظت از مو، روش درمان موخوره و آسیب دیدگی موی سر و همچنین آموزش ماسک موی خانگی و کم هزینه فیلم آموزش درمان موخوره را مشاهده نمایید .

 

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها