دسته بندی مجله

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه 2019

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/22

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:01

بازدید : 328

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه 2019

دکوراسیون یک مغازه تجاری تأثیر بسیار زیادی در جلب مشتری دارد. شما باید بدانید که این تأثیر به حدی  زیاد است که بسیاری از مشتریان از آن به عنوان یک فاکتور مهم و اصلی یاد می نمایند. در این میان طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه حتی می تواند مهم تر از فروشگاه های معمولی نیز باشد. تمیزی و زیبایی هر کسی را جذب می کند و فرد با دیدن یک دکور زیبا و جذاب مشتری دائمی فروشگاه شما خواهد شد. نکات بسیار مهمی در جدیدترین طراحی دکوراسیون آرایشگاه های مردانه وجود دارد که توجه و دقت به آنها می تواند یک عامل مؤثر در موفقیت شغلی شما باشد. توجه به این نکات هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت اما تأثیر آنها را به وضوح در آرایشگاه خود شاهد خواهید بود.

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

ملزومات طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

هر مغازه تجاری و هر ویترینی ملزومات خاص خود را می طلبد که آرایشگاه های مردانه نیز از این امر مستثنی نیستند. شما باید در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه خود از برخی آیتم ها و وسایل مرتبط با این شغل بهره ببرید که وجود آنها علاوه بر ایجاد زیبایی تبلیغاتی برای انواع خدمات شما نیز خواهد بود. استفاده از تزئینات مرتبط با لوازم آرایشی و خدماتی مانند شستن سر، رنگ مو، کرم های مختلف، ژل های موی سر و اقلامی از این دست علاوه بر ایجاد رضایت و انگیزه در مراجعه های بعدی مشتریان به سالن آرایشگاه شما، به نوعی یک معرفی نامه برای همه خدماتی است که شما در سالن خود آنها را ارائه می دهید.

طراحی دکوراسیون

دیوارها و چیدمان

در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه 2019 توجه به دیوارهای سالن آرایشگاه و چیدمان وسایل دو نکته بسیار مهم و اجتناب ناپذیر هستند. دیوارها حتماً باید با انواع مصالح مدرن و یا ابتکارات و نوآوری های شما تمیز و جذاب شده و چشم هر بیننده ای را به خود جذب نمایند. استفاده از انواع پوسترهای مربوط به قدمت آرایشگری و یا مدل های متنوع آرایش مو از جمله این ابتکارات می توانند باشند. چیدمان وسایل آرایشگاه نیز باید به گونه ای باشد که مشتری در آن احساس راحتی نماید. با توجه به اندازه سالن خود فضای مناسبی برای نشستن متقاضیان در نوبت در نظر گرفته و این فضا را از با کمی فاصله از آرایشگر و ریخت و پاش های سالن در نظر بگیرید. چیدمان آینه ها نیز باید به مشتری این اجازه را بدهد تا در هر زمانی امکان مشاهده چهره و مدل موی خود را داشته باشد.

آرایشگاه مردانه

انتخاب صندلی ها

وجود یک صندلی نامناسب برای نشستن و یا منتظر ماندن، مشتری های شما را فراری خواهد داد. از این رو شما باید در انتخاب صندلی های راحتی هم برای افراد در نوبت و هم برای صندلی جلوی آینه دقت لازم را داشته باشید. با استفاده از صندلی راحتی مناسب افراد در انتظار بدون استرس و با فراغ بال منتظر خالی شدن وقت شما خواهند شد.

دکور جدید آرایشگاه

کف سالن آرایشگاه

در طراحی دکوراسیون آرایشگاه های مردانه کفپوش آرایشگاه نیز اهمیت بسزایی دارد. هرچند ریختن موها روی این کف اجتناب ناپذیر بوده و شما باید مدام موهای اضافی را از کف مغازه تمیز کنید، اما یک کفپوش مناسب می تواند علاوه بر راحتی کار شما، نظر مشتری را نیز نسبت به تمیزی و رعایت بهداشت در سالن شما جلب نماید.

سالن آرایشگاه

آینه های زیبا و دوست داشتنی

آینه هایی که برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه خود انتخاب می نمایید، در عین سادگی می توانند با طرح هایی بسیار ساده، شیک و لاکچری دیده شوند. استفاده از قاب های زیبا یا آینه های دایروی و طرح دار از جمله این ابتکارات می باشند. البته اندازه آینه ها را در حد اعتدال خود نگه دارید و هرگز از آینه های کوچک در سالن آرایشگاه خود استفاده نکنید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها