دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

سریعترین روش های خانگی رشد ابروها با مواد طبیعی

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/21

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:23

بازدید : 350

سریعترین روش های خانگی رشد ابروها با مواد طبیعی

رشد ابروها با مواد طبیعی

این روزها ابروهای پهن و پرپشت به یک ترند پرطرفدار میان خانم ها و دختران جوان تبدیل شده که به تبع آن روش های فراوانی مانند تاتو ابرو، هاشور، شیدینگ، میکروبلیدینگ و سایر روش های شیمیایی دیگر برای خلق استایل های متنوع و مختلف ابرو نیز به وجود آمده است، اما اگر فردی بخواهد از این تکنیک ها استفاده کند باید هزینه نسبتا بالایی را نیز متحمل شود. به همین جهت تصمیم داریم روش های خانگی پرپشت کردن ابرو را اموزش دهیم تا اگر مایل بودین از این طریق و بدون صرف هزینه های قابل توجه، ابروهایتان را ضخیم تر و پهن تر کنید و مانند مدل ها و سلبریتی هایی که ابروهای جذاب و زیبایی دارند، شما نیز با داشتن ابروهای پر پشت و خوش حالت، چهره ای فریبنده داشته باشید.

پرپشت کردن ابروها در منزل

چند روش برای رشد طبیعی ابروها

استفاده از روغن کرچک: تکه ای از پنبه را برداشته و به روغن کرچک آغشته نمایید و بر روی ابروها بگذارید، چند دقیقه ابروهایتان را ماساژ دهید و اجازه دهید روغن، شب تا صبح روی ابروهایتان بماند. برای نتیجه گیری بهتر از این روش تا چند هفته این کار را ادامه دهید.
استفاده از پیاز: یک عدد پیاز را رنده کرده و آب آن را بگیرید. سپس ابروهایتان را با آب پیاز به مدت پنج دقیقه ماساژ دهید، بعد از این که کاملا خشک شد، ابروها را با آب سرد بشویید. این کار را هر روز تکرار کنید، تا به پرپشت شدن ابروهایتان کمک کنید.

چند روش برای رشد ابرو

استفاده از روغن بادام: روغن بادام تلخ برای رشد ابروها بسیار مفید است. ابتدا پنبه ای را به روغن بادام تلخ آغشته کنید و سپس به ابروهایتان بمالید و بگذارید شب تا صبح روی ابروهایتان بماند، سپس انرا با آب ولرم شست و شو دهید. اگر هرشب این روند را تکرار کنید به دلیل وجود مواد مغذی در مو، به زودی نتیجه را خواهید دید.
استفاده از سیر: دو روش برای استفاده از سیر خام به منظور پر پشت کردن ابروها وجود دارد. اول اینکه سیر را رنده کرده و روی ابروهایتان بگذارید تا سیر کاملا خشک شود و سپس با آب ولرم بشویید. روش دوم این است که یک عدد سیر را به دو نیم تقسیم کرده و کمی فشار دهید، سپس سیر را به ابروهایتان بمالید و بگذارید شب تا صیح روی ابرو بماند و در پایان با آب شست و شو دهید. سیر علاوه بر این که باعث رویش ابروها می شود، ابروها را ضخیم تر نیز می کند.

رشد ابروها با سیر

استفاده از زرده تخم مرغ: زرده تخم مرغ سرشار از پروتئین های مفید برای پوست و مو می باشد، و استفاده از آن برای رشد ابروها خیلی مؤثر است. ابتدا یک عدد زرده تخم مرغ را به خوبی با چنگال هم بزنید. روی ابروها گذاشته و بیست دقیقه صبر کنید، با آب سرد شسته و با تکرار این روش می توانید از داشتن ابروهای پرپشت تان لذت ببرید. 
استفاده از روغن فندق: پنبه آغشته به روغن فندق را به ابروهای تان بکشید و کمی ماساژ دهید. این کار را در شب انجام دهید و اجازه دهید تا صبح بماند و سپس بشورید. روغن فندق برای ابروها مفید بوده و از ریزش موی ابروها جلوگیری می کند و محرکی برای رشد ابروها می باشد.
و از مواد طبیعی دیگری مانند: روغن آواکادو، روغن زیتون، روغن رزماری، روغن نارگیل، آلوئه ورا، تخم شنبلیله، شیر و لیمو ترش نیز می توانید برای داشتن ابروهای زیبا و ضخیم استفاده کنید.

سریع ترین روش رشد ابرو

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها