دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

جلوه رنگ طلایی در آرایش و آموزش آرایش رنگ طلایی

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/13

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:49

بازدید : 395

جلوه رنگ طلایی در آرایش و آموزش آرایش رنگ طلایی

طلایی یکی از رنگ های بسیار جذاب در آرایش خانم ها است که با هر رنگ پوستی سازگار بوده و با سایر رنگ ها هم ارتباط خوبی برقرار میکند و جلوه خاصی به صورت افراد می بخشد. در این مطلب با تعدادی از جذاب ترین ترکیبات آرایش طلایی اشنا میشوید تا با الهام از انها در مجالس و میهمانی های خود خاص و زیبا حضور پیدا کنید.

آرایش طلایی

آموزش آرایش دودی طلایی

آرایش دودی طلایی یکی از جذاب ترین آرایش ها است اما به دلیل غلیظ بودن این آرایش بیشتر برای مجالس و عروسی ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای آرایش چشم خود به رنگ دودی طلایی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. ابتدا دور چشم را کاملاً پاک کرده و از مواد آبرسان برای شادابی پوست پلک های خود استفاده کنید. کانسیلر می تواند پایه یک آرایش در سایه چشم شما باشد. اطراف چشم و پلک بالا را به آرامی کانسیلر بزنید. انواع آرایش دودی طلایی وجود دارد که شما باید بسته به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید. دو نوع آرایش دودی طلایی مات و دودی طلایی براق از پرطرفدارترین آنها هستند. اولین مرحله کشیدن خط چشم برای پلک پایین و سپس بالا است. اگر می خواهید غلظت آرایش شما بیشتر شود می توانید خط چشم بالا را کمی پهن تر کنید و آن را در انتها زاویه دار کنید. برای کشیدن سایه چشم طلایی از گوشه داخلی چشم خود شروع کرده و آن را تا اواسط پلک چشم و کمی هم بیشتر ادامه دهید. دقت کنید که طلایی کردن کل پلک چشم جلوه چندانی ندارد. برای یک آرایش لاکچری دودی طلایی بقیه پلک چشم را با یک رنگ تیره سایه بزنید. قهوه ای، نقره ای، مشکی و بنفش از جمله رنگ های پرطرفدار برای ترکیب با آرایش دودی طلایی هستند. در پایان کار ریمل را فراموش نکنید.

آرایش دودی طلایی

آموزش آرایش مجلسی طلایی

برای آرایش مجلسی طلایی بعد از کشیدن خط چشم و انجام مراحل اولیه آرایش مانند بخش طلایی دودی، شروع به استفاده از رنگ طلایی برای سایه زدن کنید. بهتر است از رنگ طلایی براق و اکریلیکی برای آرایش طلایی مجلسی استفاده کنید. در انتهای چشم می توانید از رنگ قهوه ای تیره برای سایه انتهای چشم استفاده کنید. دقت داشته باشید که حتماً سایه زدن با رنگ قهوه ای تیره و یا هر رنگ دیگر که مکمل رنگ طلایی شما خواهد بود را از بالا به پایین انجام دهید و در نزدیکی چشم آن را تیره تر و غلیظ تر و کم کم رنگ آن را محو تر کنید.  برای سایه پلک پایینی نیز از یک سایه چشم طلایی نیمه باریک استفاده کنید و آن را به صورت متقارن تا سایه طلایی پلک بالایی امتداد دهید و در انتها نیز از سایه چشم قهوه ای تیره استفاده کنید. رنگ مشکی هم می تواند جایگزین مناسبی برای رنگ قهوه ای در این آرایش باشد. دقت داشته باشید که انتهای سایه ها در پلک بالا و پایین باید به صورت متقارن در انتهای چشم به هم برسند.  برای این نوع از آرایش می توانید از خط چشم های زاویه دار و تیز استفاده کنید. استفاده از خط چشم پهن ترکیب رنگ مناسبی برای آرایش سایه چشم شما ایجاد نخواهد کرد.

آرایش مجلسی طلایی

آموزش آرایش قهوه ای طلایی

قهوه ای هم یکی از پرکاربردترین رنگ ها در کنار رنگ طلایی برای آرایش چشم است. زیبایی و جذابیت های آرایش چشم با ترکیب رنگ طلایی و قهوه ای آنقدر زیاد است که تقریباً تبدیل به پر استفاده ترین ترکیب رنگ در آن شده است. بسته به نوع مجلس و سبک آرایش خود از طیف های مختلف قهوه ای می توانید برای ترکیب با رنگ طلایی استفاده کنید.

آرایش قهوه ای طلایی

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها