دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

معرفی بهترین رنگ های لاک ناخن در زمستان به همراه قیمت

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/08/12

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:20

بازدید : 774

معرفی بهترین رنگ های لاک ناخن در زمستان به همراه قیمت

انتخاب رنگ لاک هم یکی از چالش های مهم در استایل و آرایش خانم ها است که بر اساس فاکتورهای مهمی از جمله رنگ پوست، کوتاهی و بلندی ناخن، فصل های مختلف سال، مراسمی که قرار است در آن حضور پیدا کنند، سلیقه و سبک پوشش و آرایش هر فرد و بسیاری از ریز فاکتورهای دیگر تعیین میشود. این مطلب را به متناسب بودن رنگ لاک با فصل سرما و زمستان اختصاص دادیم تا  شما همراهان خوش پوش ما با ایده های متنوع و جذاب رنگ لاک زمستانی 2019 آشنا شوید.

رنگ لاک ناخن زمستانی

تنوع بالای رنگ لاک مناسب زمستان 2019

در فصل سرما رنگ های بسیار متنوعی برای لاک ناخن وجود دارند که هر کدام از آنها نیز طرفداران خاص خود را داشته و جلوه و زیبایی منحصر به خود را دارند، از جمله:

پوست پیازی:

کسانی که به دنبال استفاده از یک رنگ لاک ملایم و البته جذاب برای زمستان خود هستند می توانند از این رنگ روی ناخن های طبیعی و یا حتی مصنوعی خود استفاده کنند.

لاک پوست پیازی

بنفش
بنفش مات و بنفش اکریلیک رنگ بنفش نیز یکی از رنگ های بسیار پرطرفدار در فصل زمستان است. این رنگ به دلیل طبع گیرایی که در خود دارد انگشتان شما را بسیار زیباتر خواهد کرد.

یاسی و ارغوانی
رنگ لاک های یاسی و ارغوانی هم می توانند یک پیشنهاد عالی برای استفاده روزانه از لاک باشند. از این رنگ ها به راحتی می توان در محیط اداری هم استفاده کرد.

لاک بنفش

طوسی
رنگ طوسی به خودی خود جذاب است و کاربرد زیادی هم در لباس های زمستانی دارد بنابراین انتخاب آن بعنوان لاک ناخن بخاطر ست شدن با لباس هایتان ترکیب منحصربفردی از استایلتان می سازد.

مشکی
رنگ مشکی همیشه طرفداران خاص خود را در فصل زمستان دارد. در عین اینکه استفاده از این رنگ لاک راحت بوده اما نتیجه مهیجی بجا میگذارد.

لاک مشکی

نارنجی
نارنجی یک رنگ با طبع گرم است که می تواند سرمای زمستان را در دستان شما محو کند.

کبود
رنگ کبود نیز یکی از رنگ لاک های جذاب برای زمستان 2019 است.

لاک نارنجی

مسی
انتخاب رنگ مسی برای لاک ناخن هایتان هم ایده ای خاص و زیبا است.
سبز، آبی، طلایی اکریلیکی و آبی کاربنی نیز از سایر پیشنهادات جذاب برای رنگ لاک زمستانی می توانند باشند.

لاک مسی

قیمت لاک مناسب زمستان 2019

قیمت لاک های موجود در بازار بسته به کیفیت آنها متغیر است. لاک های ارزان قیمت معمولا خیلی کیفیت خوبی ندارند و اثر مطلوب و زیبایی هم روی ناخن های شما بجا نمیگذارند. رنج قیمت لاک ها تقریبا از 5000 تا 50000 تومان در بازار است و استفاده از لاک های طرح دار با طرح های فانتزی و جذاب حتی هزینه های بالاتری را نیز برای شما به دنبال خواهند داشت.

قیمت لاک در زمستان

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها