فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

رنگ مو زنانه ترکیبی : خرید و آموزش رنگ کردن مو عسلی و نسکافه ای

آموزش روش های رنگ کردن مو به صورت ترکیبی مدل های سال 2018 در سالن زیبایی و آرایشی ما در تهران با قیمت ارزان

رنگ کردن مو های طبیعی به رنگ دلخواه از کار هایی بانوان دختران در سراسر دنیا انجام می دهند که باعث تغییر چهره و افزایش زیبایی و جذابیت بانوان می شود . اما همیشه قبل از تغییر مو سوالی که پیش می آید این است مو های خود را چه رنگی کنیم که هم بهمان بیا ید هم طابق مد سال باشد و هم چهره ی ما را جوان تر و جذاب تر از همیشه نشان دهد در ادامه با پاسخ به این سوال ها آموزش ترکیب رنگ موی عسلی و نسکافه ای در خدمت شما خواهیم بود .

رنگ مو

خرید عمده رنگ مو و فروش انواع مواد رنگهای طبیعی مو ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت و قیمت استثنائی

فروش عمده رنگ موی اسکرین با کیفیت اصل

خرید رنگ موی کلستون (koleston) در سالن آرایشی ما

رنگ موی وینا

رنگ ایتالیایی مو

خرید اینترنتی رنگ مو ریتون

قبل از هر چیزی دقت کنید که جنسی که می خرید استاندارد بوده و باعث اسیب دیدن ساقه و ریشه موی شما نشود . بسیار دیده شده است که بانوان بعد از تغییررنگ موهایشان خشک و ذبر شده می باشد . بعضی از سالن ها نیز در گرفتن مبلغ کم از بانوان محصول مرغوبی استفاده نمی کنند  . مارکی که می خرید خیلی مهم است شاید برایتان سوال پیش بیاید که بهترین مارک رنگ مویی که باعث تقویت مو شود و اسیب به مو هایمان نزند کدام می باشد ؟ پیشنهاد ما رنگ موی ریتون و خرید رنگ موی کلستون و اسکرین می باشد . رنگمو هایی چون رینا و رنگ موی ایتالیایی نیز از کیفیت خوبی بر خوردار هستند که سلامت موی شما را تضمین می کند . اما این محصولات به دلیل طرفدار زیادی بانوان تقلبی آن ها در بازار پرشده است که تشخیص آن اصلش بسیار سخت است . شما می توانید با خرید اینترنتی ریتون یک خرید مطمئن داشته باشید .

خرید عمده رنگ مو و فروش انواع رنگهای طبیعی مو ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت و قیمت استثنائی

بهترین رنگ مو زنانه زیبا و مد روز دنیا را بشناسید و رنگ موی خود را متناسب با رنگ پوست و چهره خود انتخاب کنید تا جذاب تر و زیباتر شوید.

رنگ مو نسکافه ای

پوست در انتخاب رنگ مو خیلی موثر است و باید رنگی را انتخاب کنید که با پوستتان هماهنگی داشته بشاد مثلا رنگ موی نسکافه ای تیره به بانوانی که پوست برنز دارند فوق العاده خواهد شد و رنگ موی نسکافه ای روشن برای بانوانی که پوست جو گندمی دارند خوب می شود . پیشنهاد ما برای بانوانی که پوست سفید و روشن دارند رنگ موی عسلی است که جذابیت این بانوان را دو چندان خواهد کرد . جدا از این عسلی به هر بانویی ایرانی می اید .

رنگ مو نسکافه ای

آموزش رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره

دلکره اسیب جدی به مو می زند و استفاده مداوم از آن باعث از بین رفتن مو سر و پودر شدن مو می شود و لایه اولیه پوست سر را از بین می برد . دلکره کردن با سوزش و درد همراه است و بعضی از بانوان طاقت درد را ندارند . شما می توانید برای بی رنگ کردن مو ها به جای استفاده از دکلره از رنگموی 000 استفاده کنید . رنگ موی 000 کار دکلره را روی مو انجام می دهد و فرقش با دلکره این می باشد که مو را  تا پایه 6 الی 7 روشن می کند . ولی دلکره مو را تا پایه 10 روشن می کند . برای رنگ های تیره مثل نسکافه ای تیره  تا نیمه روشن   می توانید رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره را روی موی خود در بیاورید . استفاده از این رنگها هم به ساقه مو اسیب نمی زند و هم زمینه رنگ مو دلخواه شما را فراهم می کند . با این روش آموزش یک رنگموی دلخواه داشته باشید  .

رنگ مو عسلی

آموزش ترکیب رنگ مو عسلی

رنگ موی عسلی پر طرفدار ترین ها در سال 2018 بوده  که انتخاب بیشتر بانوان و بازیگران می باش . برای رنگ موی عسلی باید مو به پایه 8 برسد ولی برای موی عسلی تیره می توانید مو ها را با استفاده از  موی 000 روشن کرده و رگ مو عسلی را روی مو بگذارید . رنگ مو عسلی طیف رنگی بالایی دارد و از عسلی روشن عسلی کاراملی و عسلی تیره و ... موجود است . برای ؟آموزش ترکیب مو عسلی کافی است مو را به پایه برسانید و  مو عسلی را با واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره سه ترکیب کنید و روی مو به مدت 30 دقیقه نگه دارید .

رنگ مو زنانه ترکیبی : خرید و آموزش رنگ کردن مو عسلی و نسکافه ای

 موی طبیعی با گیاهان دارویی و طبیعی بدون عوارض

در گذشته ها مادر بزرگان ما به جای استفاده از مواد شیمیایی از گیاهان طبیعی برای تغییر رنگ مو  طبیعی استفاده می کردند که بسیار برای سلامت مو ها مفید بود  . استفاده از حنا یکی از گیاهانی می باشد  که هم باعث تقویت مو می شود و هم  تغییر می دهد . اگر بخواهید  قرمز روی مو بگذارید این کار با استفاده از آب شلغم میسر است شما می توانید شلغم را بجوشانید و با زدن این آب روی مو ها و تکرار دو و سه باره این کار باعث تغییر رنگ مو شما شود . استفاده از آب هویج نیز  موی شما را نارنجی خواهد کرد . برای قهوه ای کردن مو ها می توانید از قهوه استفاده کنید که برای مو بسیار مفید می باشد . سدر نیز ترکیب خوبی به موهایتان می بخشد .

مواد رنگ مو

جدید ترین هایلایت های رنگ مو تیره و روشن

یکی از کار هایی که بانوان برای زیبایی و تنوع ، افزایش جوانی و پنهان کردن موهای سفید انجام می دهند رنگ کردن مو می باشد . با این که رنگ مو باعث تغییر چهره و افزایش انرژی و اعتماد به نفس میشود و بانوان از این کار لذت میبرند و دوست دارند  مو خود را هر ازگاهی تغییر دهند اما مو به طور مداوم باعث اسیب رسیدن به  ساقه مو می شود و ایجاد موخره در مو و شکنندگی مو ها می کند .

عوارض استفاده از رنگ مو

عوارض استفاده غلط

  1. ارایشگرانی که مداوم  مو می گذارند به دلیل اینکه در رنک مو ppd وجود دارد و این ماده شیمیایی است موجب تنگی نفس و مبتلا شدن به بیماری اسم شوند .
  2. از رنگ کردن ابرو با مواد شیمیایی پرهیز کنید و هرگز این کار را انجام ندهید و به ابرو نزید چشم است و در صورت بروز حساسیت امکان دارد به چشم اسیب برسد .
  3. مواد ppd با اسیب رساندن به DNA سبب ایجاد بیماری سرطان می شود در رنگ مو نیز این ماده وجود دارد ولی هنوز این مسئله به اثبات نرسیده است که ایا باعث سرطان می شود یا خیر و تیم محقق گروه امریکا درحال انالیز این بحث هستند و هنوز به نتیجه نرسیده اند .
  4. راش یک ضایعه پوستی است که با رنگ کردن مو ممکن است در کف سر ایجاد شود . در صورت رنگ کردن مو بعد از آن نزد پزشک پوست بروید .
  5.  مداوم و مکرر مو رطوبت مو را از بین برده و باعث شکننده شدن مو و اسیب رسیدن جدی می شود و حتی براقی مو را از بین می برد .

خرید عمده و فروش اینترنتی رنگ موی جدید سال 2018

حساسیت پوستی یکی از شایع ترین بیماری های استفاده بیش از حد از رنگ مو بین خانم ها

اگر برای بار اول مو هایتان را رنگ می کنید و نمیدانید که ایا به آن حساسیت دارید یا نه مراقب باشید برخی از بانوان به رنگ مو حساسیت دارند و موقع  آن پوست کف سرشان ضخم می شود و یا خارش پیدا می کند و بعضی افراد کنار بینی چشم هایشان بعد از آن  مو متورم می شود .

رنگ-مو