فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی رنگ موی عسلی و شیک ترین ترکیبات آن بدون نیاز به دکلره

رنگ موی عسلی و شیک ترین ترکیبات آن بدون نیاز به دکلره

show_more_video

یکی از شیک ترین و پر طرفدار ترین رنگ موهائی که همیشه به روز بوده و توجه اکثر خانم ها را به خود جلب کرده رنگ موی عسلی و ترکیبات متنوع آن است که به خاطر طبیعت گرم و سرد این رنگ، هم مورد استقبال خانم های اروپایی با پوست سفید و چشمان روشن بوده و هم دربین خانم های شرقی با پوست گندمی و چشمان تیره مورد پسند است و چهره هر دو گونه را جذاب ترمی کند و البته می تواند انتخاب مناسبی باشد برای افرادی که تمایلی به استفاده از رنگ های روشن ندارند که می توانند با استفاده از طیف ها و تناژهای مختلف این رنگ ) با توجه به رنگ پوست و سلیقه خود ( که به بلوند تیره هم معروف است چهره خود را متفاوت تر و زیباترنمایند . در ادامه با ترکیبات مختلف آن اشنا خواهید شد...

ترکیب رنگ موی عسلی

انواع ترکیبات سرد و گرم رنگ موی عسلی

رنگ موی عسلی ترکیبی از دو رنگ ) سرد و گرم ( طلایی سری C و مسی سری برنز است، که چون میزان رنگ طلائی آن بیشتر از مسی است در نتیجه رنگ بلوندی که به وجود می اید خیلی سرد یا خیلی گرم نیست وهمین موضوع دلیل مناسب بودن این رنگ با انواع مختلف رنگ های پوستی است.

رنگ موی عسلی شکلاتی

رنگ مو عسلی تیره :

این طیف رنگ که از پایه 5 شروع می شود و ترکیبی از رنگ های مسی و طلائی است، بیشتر مناسب خانم های جوان و خانم هائی است که علاقه به رنگهای گرم دارند وهمچنین برای خانم هائی که موی سفید زیادی دارند نیزمی تواند گزینه خوبی باشد، اما در رنگ پوست های سبزه خیلی زیبائی و همخوانی ندارد.

رنگ مو عسلی

رنگ مو عسلی متوسط :

ترکیب بعدی که چون جزء طیف رنگ های متوسط است بهتر است روی موی دکلره شده در پایه 6 یا 7 انجام شود تا نتیجه دلخواه بدست اید اما اگر به هرعلتی نخواهید که موی خود را دکلره کنید رنگ مو را حتما با اکسیدان 9% ترکیب کنید که رنگ مو خیلی تیره نشود. این ترکیب به علت تناژ گرمی که دارد چهره را با نشاط تر و گرم تر می کند و مناسب خانم های روشن پوست و همینطور خانم های سبزه و گندمی است.

رنگ مو عسلی متوسط

رنگ مو عسلی روشن :

اگرعلاقمند به رنگ های بلوند هستید و می خواهید یک چهره متفاوت و زیبا داشته باشید این رنگ مو بهترین پیشنهاد برای شما است چرا که بخاطر وجود رنگ مسی یا برنز در این ترکیب رنگ، جزء بلوندهای تناژ سرد نیست و اگر رنگ ابروها را هم همزمان تا پایه 7 روشن کنید که متناسب با رنگ موهایتان شود یک چهره شاداب و جذاب بدون نیاز به استفاده از لوازم ارایش خواهید داشت. این رنگ مو روی موی دکلره شده در پایه 8 تا 01 قرار می گیرد و برای اینکه زردی موی دکلره شده گرفته شود، استفاده از واریاسیون بنفش توصیه می شود و در نهایت با اکسیدان 6% ترکیب شده و روی موها قرار می گیرد.

رنگ مو عسلی روشن

آموزش شیک ترین ترکیبات رنگ مو عسلی

رنگ مو عسلی دودی :

رنگ های ترکیبی برای اینکه به خوش رنگ ترین حالت ممکن برسند بهتر است که روی موی دکلره شده تا پایه 9 انجام شوند. در این 8 ، به اضافه واریاسیون دودی و نقره ای و همینطور رنگ موی عسلی / 7 یا 0 / ترکیب رنگی نیز از افزودن رنگ دودی روشن 0 روشن و اکسیدان 9% این رنگ زیبا بوجود می اید که اگرمایل باشید تناژ دودی آن بیشتر شود رنگ دودی را بیشتربه این ترکیب اضافه کنید.

رنگ مو عسلی دودی

رنگ مو عسلی نسکافه ای :

رنگ مو عسلی نسکافه ای یک ترکیب خاص و جذاب برای خانم های خوش پسند است که از ترکیب رنگ موهای شیر نسکافه ای وعسلی روشن به اضافه واریاسیون دودی و بنفش ساخته شده و روی موهای دکلره شده تا پایه 9 قرار می گیرد.

رنگ مو عسلی نسکافه ای

رنگ موی شکلاتی عسلی:

این طیف رنگ نیزبخاطر ظاهر طبیعی و خوشرنگی که دارد انتخاب بسیار مناسبی برای دختران جوان است، اما بهتر است بجای دکلره کردن موهای خود، با استفاده از رنگ موی 111 موها را به پایه 5 یا 6 برسانید و سپس رنگ عسلی شماره 7، شکلاتی روشن، دودی شماره 7، واریاسیون نقره ای و اکسیدان 9% را ترکیب کرده و روی موها قرار دهید تا رنگ موی دلچسبی را تجربه کنید .

رنگ موی شکلاتی عسلی

رنگ موی مسی عسلی با هایلایت وانیلی و کاراملی:

این رنگ مو نیز از ترکیب رنگ های سوپر پلاتینه دودی، سوپر پلاتینه زیتونی، واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره 2 بوجود می اید.

رنگ موی عسلی بدون نیاز به دکلره :

اگر می خواهید این رنگ مو را در خوشرنگ ترین حالت خود، بدون نیاز به دکلره باشید می توانید با چند ترکیب مختلف آن را به دست اورید:

ترکیب 0 : یک تیوپ کامل 12.0 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 1 : یک تیوپ کامل 12.81 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 2 : یک تیوپ کامل 12.89 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 3 : یک تیوپ کامل 12.7 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 4 : یک تیوپ کامل 12.16 به اضافه اکسیدان 9%

رنگ موی عسلی با دکلره :

از ترکیب بلوند روشن شماره 7، بلوند طلائی روشن 823 و اکسیدان شماره 0، روی موهای دکلره شده در پایه 8 یا 9 رنگ موی خوشرنگ و زیبائی بدست خواهید اورد.

آرایش متناسب با رنگ موی عسلی :

این رنگ مو بخاطر تناژ همزمان گرم و سردی که دارد با هر نوع ارایش گرم و سردی زیبا و جذاب می شود. ارایش سرد را می توان با استفاده از رژ لب های کالباسی و صورتی کمرنگ و سایه های ملایم در کنار کرم پودر برنز متوسط و ارایش گرم را با استفاده از سایه چشم طیف دودی و قهوه ای رنگ و رژ لب های قرمز البالویی، قرمزتیره و قهوه ای تیره به همراه کرم پودر روشن، انجام داد.

رنگ موی عسلی ❿آموزش رنگ کردن مو عسلی تیره و روشن بدون نیاز به دکلره
رنگ موی عسلی ❿آموزش رنگ کردن مو عسلی تیره و روشن بدون نیاز به دکلره

مطالب مرتبط با ماتیکیا

از روی رژلب  اشخاص می توان شخصیت آن ها را شناخت و این از جمله ترفند هایی است که روانشناسان برای شخصیت شناسی افراد استفاده می کنند و مهمترین عامل در این مبحث که موجب آشکار شدن شخصیت است رنگ رژلب ا ...

خود ارایی با چند روش ساده خود ارایی در زمان کوتاه برای بانوانی شاغل هستند و وقت زیادی برای ارایش ندارند که میخواهند ارایش خود را سریع تمام کنند این روش خودآرایی می تواند صرفه جویی خوبی برای زمان با ...

استفاده برق لب بر روی رژلب : برق لب زدن همراه با رژلب یکی از بهترین و زیباترین ترفند های آرایشی به حساب می آید که جذابیت بسیار زیادی را به همراه دارد زیرا این کار نه تنها جلوه خاصی به رژلب شما می د ...

پنکیک چیست ؟ | آموزش استفاده از پنکیک پنکیک نوعی کرم پودر فشرده شده است که جلوی درخشش پوست را گرفته و مانع دیده شدن بیش از حد چربی پوست می شود. پنکیک در آخرین مرحله آرایش صورت،روی پوست زده می شو ...

چگونه صورت لاغر را با آرایش پرتر نشان دهیم ؟ پوست صورت : برای پرتر نشان دادن صورت موردی که در آرایش بسیار دارای اهمیت است رنگ پوست می باشد که معمولا پوست های تیره ، صورت را پر نشان نمی دهند ...