فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی آموزش رنگ ترکیبی برای رنگ موی عسلی بدون نیاز به دکلره و با دکلره

آموزش رنگ ترکیبی برای رنگ موی عسلی بدون نیاز به دکلره و با دکلره

رنگ مو عسلی روشن و شکلاتی جزو رنگ های محبوب سال 97

رنگ موی عسلی یکی از رنگ های محبوب و عام پسند است. رنگموی عسلی به دلیل اینکه نه خیلی روشن است و نه خیلی تیره مورد پسند بیشتر بانوان قرار گرفته است. به همین دلیل هم برای خانم های سن بالا و هم برای دختران جوان و کم سن مناسب است. به دلیل داشتن زمینه ی روشن برای در آوردن مش و هایلایت گزینه ی خوبی است و ترکیب زیبایی میشود و جلوه ی زیبایی به رنگمو می بخشد. دارای طیف رنگی زیادی اعم از  عسلی روشن، عسلی قهوه ای، عسلی تیره، عسلی مسی و عسلی دودی دارد. رنگ عسلی را با دلکره و  بدون دکلره می توان بر روی موی بانوان گذاشت بستگی به این دارد که شما چه طیف رنگی را می خواهید انتخاب کنید. اگر می خواهید رنگموی شما تیره شود بدون دکلره این کار امکان پذیر است. ولی در غیر این صورت نیاز به دلکره کردن دارید.

رنگ عسلی به انواع رنگ پوست و چشم می آید. ولی بانوانی که دارای پوست روشن با چشمان رنگی دارند رنگموی عسلی باعث افزایش زیبایی و جذابیت آن ها می شود. توصیه من به بانوانی که این مشخات را دارند این است که حتما برای یک بارم که شده از ترکیبات رنگمویی که آموزش داده ایم استفاد کنند. البته این رنگمو با تمام چهره های بانوان ایرانی همخوانی دارد. با ترکیب رنگهای مختلف می شود تنالیته های مختلف عسلی را خلق کرد .

در این مقاله سعی شده است تا به شما هر چیزی که برای درست کردن رنگ موی  عسلی نیاز دارید را بیاموزیم. اینکه چه مقدار میتوانید موهای خود را رنگ کنید به خود شما و نحوه ی ترکیب درست بستگی دارد. در حال حاضر رنگموی عسلی یکی از پرطرفدارترین رنگها میان بانوان می باشد.

ترکیب رنگ موی عسلی

آموزش دکلره کردن مو

بهتر است قبل از شروع به کار  یک اطلاعات کلی در رابطه با رنگمو برایتان بدهم. اول از همه باید موهای خود را به پایه برسانید. برای به پایه رساندن مو دکلره و یا رنگ سه صفر استفاده می کنند. دکلره مو را تا پایه 10 که آخرین درجه روشنی است می رساند. ولی سه صفر مو را نهایتا تا پایه 6 تا 8 ( بستگی به جنس مو ) می رساند. هر چه قدر که پایه مو روشن تر باشد رنگ مو روشن تر و طبیعی تر خواهد بود به همین دلیل سعی کنید از دلکره استفاده کنید. لازم به ذکر است بدانید که سه صفر جایگذین دکلره نیست ولی یکی از روش هایی است که رنگموی را از بین میبرد ولی کارایی و جوابدهی دکلره را ندارد. ولی برای افرادی که به دکلره حساسیت و آلرژی دارد توصیه میشود. ولی اگر مو به پایه 9 یا 10 نرسیده باشد رنگموی شما روشن نخواهد شد. یک روش جدید برای پاک کردن رنگ مو وجود دارد به نام اولاپلکس وجود دارد که علاوه بر این که به مو آسیبی نمی رساند بلکه باعث تقویت مو نیز می شود. برای اینکه راجب اولاپلکس و مزایای آن و طریقه ی مصرف آن اطلاعات بدست آورید کلیک کنید.

ترکیب دکلره کردن به این صورت است که دو برابر پودر دکلره باید اکسیدان به آن اضافه کنید تا یک محلول روان بدست بیاید. دکلره کردن مو درد و سوزش دارد و باعث آسیب رسیدن به کف سر و خود مو میشود ولی با رعایت یک سری نکات می توانید این درد و سختی را به حداقل برسانید:

 1. قبل از دکلره کردن موهای خود را نشورید و سعی کنید تا قبل از آن 3 روز به حمام نروید.
 2. حتما کناره های گوش کف سر و پیشانی خود را با کرم ( بهتر است از وازلین استفاده کنید ) چرب کنید.
 3. هر 10 دقیقه مو ها را چک کنید و یک تار مو را بکشید اگر مو کش آمد مو در حال سوختن است. سریع مو را بشورید.

رنگ موی عسلی شکلاتی

رنگ موی عسلی شکلاتی

این مناسب دختران کم سن و سال که به دلیل طبیعی تر بودن رنگ است و افراد کم سن طرفدار آن هستند ولی به دلیل نیاز به دکلره برای دختران جوان توصیه نمی شود و بهتر است به جای دکلره از سه صفر برای به پایه رساندن آن استفاده کنند. مهم تر از همه جهت رسیدن مو به رنگ پایه است و باید پای موی شما به 9 برسد. بنابراین بعد از رسیدن به این پایه ترکیب زیر را درست کنید.

ترکیبات رنگ مو عسلی شکلاتی

 1. عسلی روشن شماره 7

 2. شکلاتی روشن

 3. دودی شماره 7

 4. واریاسیون نقره ای

 5. واریاسیون طلایی

 6. اکسیدان 9 %

برای ترکیب این رنگها از عسلی 70 میل، رنگ شکلاتی روشن 40 میل، رنگ دودی 30 میل، واریاسیون نقره ای 5 میل، واریاسیون طلایی نیز 5 میل و اکسیدان 120 میل. این رنگها را باهم ترکیبت کرده و روی دکلره پایه 5 یا پایه 6 میگذاریم .

رنگ موی عسلی دودی

رنگ موی عسلی دودی

یکی از طیف رنگ های مو می باشد که بسیار زیبا می باشد و طرفداران زیادی دارد این رنگ معمولا تیره تر می باشد.

ترکیبات رنگ موی عسلی دودی

 1. بلوند طلایی

 2. بلوند قهوه ای

 3. واریاسیون نقره ای 5 میل

 4. واریاسیون طلایی 5 میل

 5. عسلی روشن

 6. دودی روشن

 7. اکسیدان 9 %

جهت بدست اوردن این رنگ بهتر می باشد اول دکلره کنیم. سپس رنگ ها را ترکیب می کنیم. 70 میل از عسلی روشن، 30 میل عسلی دودی روشن، 10 میل بلوند طلایی، 5 میل از واریاسیون نقره ای و 5 میل از واریاسیون طلایی از بلوند قهوه ای شکلاتی 20 میل را اضافه می کنیم. و به مدت تقریبا 20 دقیقه روی موهایمان می گذاریم. البته این مسئله بستگی به جنس موهایمان دارد. تجربه نشان داده کخ معمولا موهایی که ضخیم تر هستند دیر تر رنگ میگیرند.

رنگ موی عسلی روشن بدون نیاز به دکلره کردن مو

جهت رسیدن به این رنگ فرمول های زیادی وجود دارد. با این فرمول به روشن ترین آن بدون دکلره می رسیم. یک تیوب کامل را که شماره 12 باشد را انتخاب کنید و با اکسیدان 9 درصد ترکیب کنید. با این روش به ترکیب زیبایی خواهید رسید.

رنگ موی عسلی روشن

در این مقاله سعی کردیم ترکیب رنگموهای عسلی که طرفداران زیادی دارد را به شما بیاموزیم ولی همه ی این ها به رنگ پایه موی شما بستگی دارد. اگر پایه رنگ موی به پایه ای که ذکر شده نرسیده باشد شما به نتیجه دلخواه نمیرسید.

رنگ موی عسلی ❿آموزش رنگ کردن مو عسلی تیره و روشن بدون نیاز به دکلره
رنگ موی عسلی ❿آموزش رنگ کردن مو عسلی تیره و روشن بدون نیاز به دکلره

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش  پوشش مو های سفید با رنگ های روشن رنگهای تیره قاعدتا خیلی خوب مو ی سفید را پوشش میدهند. مبحث امروز ما در مورد رنگ ها با شماره 7 به بالا هست که به دلیل طیف رنگی روشن ممکن است به خوبی ...

رنگ کردن مو برای اولین بار و رعایت نکات اگر هنوز موهای بدون رنگ دارید و از رنگ مو استفاده نکزده اید خوشبحالتان زیرا هنوز موهای براق و درخشت دارید که ساقه ی مقاومی دارد . اما بانوانی که موهیشان رنگ ...

آموزش رنگ مو ترکیبی که پرطرفدار است ؟ ترکیب رنگها یا یکدیگر و خلق رنگهای جدید خاص و جدید یک هنر است . بدون داشتن مهارت و تخصص نمی توان با یکدیگر ترکیب کرد . شاید برایتان پی امده باشد که رنگمویی ...

استفاده از رژلب قرمز  دقت در ترکیب  رنگ: استفاده از هر رنگی در آرایش که با رنگ پوست شما متناسب باشد می تواند موجب زیبایی آرایش و صورت شما شود پس بدیهی است که در هنگام خرید وسایل آرای ...

جوانسازی و پاک سازی سطح پوست و رفع چین و چروک اگر به آیینه نگاه می کنید و ناراحت می شوید که دیگر پوستتان طراوت و شادابی سابق را ندارد و وجود چین و چروک های پوستتان شما را پیر تر نشان میدهد. این ...