دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

رنگ موی عسلی و انواع ترکیبات سرد و گرم آن بدون نیاز به دکلره

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/09/06

مدت زمان ویدیو : 02:49

بازدید : 14968

یکی از شیک ترین و پرطرفدار ترین رنگ موهائی که همیشه به روز بوده و توجه اکثر خانم ها را به خود جلب کرده رنگ موی عسلی و ترکیبات متنوع آن است که به خاطر طبیعت گرم و سرد آن، هم مورد استقبال خانم های اروپایی با پوست سفید و چشمان روشن بوده و هم دربین خانم های شرقی با پوست گندمی و چشمان تیره مورد پسند است و چهره هر دو گونه را جذاب تر می کند و البته می تواند انتخاب مناسبی باشد برای افرادی که تمایلی به استفاده از رنگ های روشن ندارند که می توانند با استفاده از طیف ها و تناژهای مختلف این رنگ (که به بلوند تیره هم معروف است) و با توجه به رنگ پوست و سلیقه خود، چهره خود را متفاوت تر و زیباتر کنند. در ادامه این مبحث با جذاب ترین ترکیبات آن اشنا شوید...

انواع ترکیبات رنگ موی عسلی سرد و گرم

انواع ترکیبات سرد و گرم رنگ موی عسلی

رنگ موی عسلی ترکیبی از دو رنگ سرد و گرم ( طلایی سری C و مسی سری برنز) است، که چون میزان طلائی آن بیشتر از مسی است در نتیجه رنگ بلوندی که به وجود می اید خیلی سرد یا خیلی گرم نیست و همین موضوع دلیل مناسب بودن آن با انواع مختلف رنگ های پوستی است.

رنگ موی عسلی تیره :

این طیف که از پایه 5 شروع می شود و ترکیبی از رنگ های مسی و طلائی است، بیشتر مناسب خانم های جوان و افرادیست که علاقه به تناژ گرم دارند و همچنین برای خانم هائی که موی سفید زیادی دارند، می تواند گزینه خوبی باشد، اما در رنگ پوست های سبزه خیلی زیبائی و همخوانی ندارد.

رنگ موی عسلی تیره

رنگ موی عسلی متوسط :

ترکیب بعدی چون جزء طیف متوسط است بهتر است روی موی دکلره شده در پایه 6 یا 7 انجام شود تا نتیجه دلخواه بدست اید اما اگر به هرعلتی نخواهید که موی خود را دکلره کنید رنگ را حتما با اکسیدان 9% ترکیب کنید که نتیجه کار خیلی تیره نشود. این ترکیب به علت تناژ گرمی که دارد چهره را با نشاط تر و گرم تر می کند و مناسب خانم های روشن پوست و همینطور خانم های سبزه و گندمی است.

رنگ موی عسلی روشن :

اگر علاقمند به رنگ های بلوند هستید و می خواهید یک چهره متفاوت و زیبا داشته باشید رنگ مو عسلی بهترین پیشنهاد برای شما است چرا که بخاطر وجود رنگ مسی یا برنز در این ترکیب رنگ، جزء بلوندهای تناژ سرد نیست و اگر ابروها را هم همزمان تا پایه 7 روشن کنید که متناسب با موهایتان شود یک چهره شاداب و جذاب بدون نیاز به استفاده از لوازم ارایش خواهید داشت. این رنگ روی موی دکلره شده در پایه 8 تا 10 قرار می گیرد و برای اینکه زردی موی دکلره شده گرفته شود، استفاده از واریاسیون بنفش توصیه می شود و در نهایت با اکسیدان 6% ترکیب شده و روی موها قرار می گیرد.

ترکیب رنگ موی عسلی

آموزش شیک ترین ترکیبات رنگ موی عسلی

رنگ مو عسلی دودی :

رنگ های ترکیبی برای اینکه به خوش رنگ ترین حالت ممکن برسند بهتر است که روی موی دکلره شده تا پایه 9 انجام شوند. در این ترکیب رنگی نیز از افزودن رنگ دودی 8، به اضافه واریاسیون دودی و نقره ای و همینطور رنگ موی عسلی روشن و اکسیدان 9% این رنگ زیبا بوجود می اید که اگر مایل باشید تناژ دودی آن بیشتر شود دودی را بیشتر به این ترکیب اضافه کنید.

رنگ موی عسلی نسکافه ای :

رنگ موی عسلی نسکافه ای یک ترکیب خاص و جذاب برای خانم های خوش پسند است که از ترکیب رنگ موهای شیر نسکافه ای و عسلی روشن به اضافه واریاسیون دودی و بنفش ساخته شده و روی موهای دکلره شده تا پایه 9 قرار می گیرد.

رنگ موی عسلی دودی

رنگ موی شکلاتی عسلی :

این طیف نیز بخاطر ظاهر طبیعی و خوشرنگی که دارد انتخاب بسیار مناسبی برای دختران جوان است، اما بهتر است بجای دکلره کردن موهای خود، با استفاده از رنگ موی 000 موها را به پایه 5 یا 6 برسانید و سپس رنگ عسلی شماره 7، شکلاتی روشن، دودی شماره 7، واریاسیون نقره ای و اکسیدان 9% را ترکیب کرده و روی موها قرار دهید تا رنگ موی دلچسبی را تجربه کنید.

رنگ موی مسی عسلی با هایلایت وانیلی و کاراملی :

این رنگ هم از ترکیب رنگ های سوپرپلاتینه دودی، سوپرپلاتینه زیتونی، واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره 2 بوجود می اید.

رنگ موی شکلاتی عسلی

رنگ موی عسلی بدون نیاز به دکلره :

اگر می خواهید این رنگ را در خوشرنگ ترین حالت خود، بدون نیاز به دکلره باشید می توانید با چند ترکیب مختلف آن را به دست اورید :

ترکیب 0 : یک تیوپ کامل 12.0 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 1 : یک تیوپ کامل 12.81 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 2 : یک تیوپ کامل 12.89 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 3 : یک تیوپ کامل 12.7 به اضافه اکسیدان 9%

ترکیب 4 : یک تیوپ کامل 12.16 به اضافه اکسیدان 9%

انواع ترکیبات رنگ موی عسلی بدون نیاز به دکلره

رنگ موی عسلی با دکلره :

از ترکیب بلوند روشن شماره 7، بلوند طلائی روشن 823 و اکسیدان شماره 0، روی موهای دکلره شده در پایه 8 یا 9 رنگ موی خوشرنگ و زیبائی بدست خواهید اورد.

آرایش متناسب با رنگ موی عسلی :

این رنگ بخاطر تناژ همزمان گرم و سردی که دارد با هر نوع ارایش گرم و سردی زیبا و جذاب می شود. ارایش سرد را می توان با استفاده از رژ لب های کالباسی و صورتی کمرنگ و سایه های ملایم در کنار کرم پودر برنز متوسط و ارایش گرم را با استفاده از سایه چشم طیف دودی و قهوه ای رنگ و رژ لب های قرمز البالویی، قرمز تیره و قهوه ای تیره به همراه کرم پودر روشن، انجام داد.

رنگ موی عسلی نسکافه ای

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها