دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

ترکیب رنگ موی عسلی و جدیدترین رنگ مو های سال 97

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/11

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:02

بازدید : 1839

ترکیب رنگ موی عسلی و جدیدترین رنگ مو های سال 97

رنگ موی پرطرفدار سال 97

یکی از کار هایی که خانم ها برای زیبایی و تغییر چهره انجام می دهند رنگ موی است . رنگ موی باعث تغییر چهره می شود اما این تغییر چهره باید در جهت زیبایی و جوان تر نشان دادن شما باشد . پر طرفدار ترین رنگ سال 2018 رنگ عسلی و رنگ نسکافه ای رنگ موی دودی و رنگ های فانتزی بودند که بیشترین امار رنگ مو را در دنیا و ایران داشتند . من در این مقاله چند رنگ مو مناسب برای انواع رنگ پوست و هر سنی برای شما می گدارم که با مشورت و سلیقه خود یکی از این رنگ ها را برای رنگ موی خود انتخاب کنید .

بهترین رنگ سال 2018 مناسب برای خانم های سفید پوست متناسب با هر سنی

رنگ موی عسلی مناسب ترین رنگ برای پوست های روشن و چشم های روشن است و به دلیل اینکه به رنگ طبیعی نزدیک است برای هر سنی این رنگ ها مناسب هستند .

ترکیب رنگ موی عسلی

رنگ-مو

برای گذاشتن این رنگ موی باید اول مو ها را به پایه رساند برای به پایه رساندن مو دو روش وجود دارد .

  •  روش اول: دکلره کردن مو است که به مو آسیب می رساند مخصوصا اگر پوست شما حساس باشد و از مواد خوبی برای دکلره کردن استفاده نکنید و اصول دکلره کردن را ندانید این آسیب دو چندان خواهد شد .
  • روش دوم : استفاده از رنگ مو 000 برای بی رنگ کردن مو است این رنگ مو دانه های رنگی مو را روشن می کند و تا پایه 7 مو را روشن می کند . این کار ضرر کمتری نسبت به دکلره دارد ولی مثل دکلره مو ها را تا پایه 10 نمی تواند روشن کند اگر شما می خواهید موهای خود را روشن عسلی کنید باید دکلره کنید ولی برای عسلی دودی و عسلی کاراملی استفاده از رنگ موی 000 مناسب است .

مناسب ترین رنگ برای بانوانی که رنگ پوستشان تیره است

رنگ-مو

رنگ قهوه ای شکلاتی و رنگ نسکافه ای مناسب ترین رنگ برای افرادی است که سبزه هستند . و هایلایت رنگ موی قهوه ای روشن نیز گزینه ای خوبی برای این دسته از بانوان ایرانی می باشد . دقت کنید که مهم تر از زیبایی vk' l, ، رنگی است که با رنگ پوست شما شما سازگاری داشته باشد . هر چه قدر این رنگ به شما بیشتر بیاید شما به همان اندازه جذاب تر و جوان تر خواهید شد .

رنگ موی فانتزی

رنگ مو-فانتزی

اگر دقت کرده باشید در سال های اخیر کوتاه کردن پسرانه مو بین دختران و بانوان مد شده است . و موهای خود را کوتاه کرده و رنگ موی فانتزی مثل : ابی ، قرمز ، بنفش ، زرد ، نارجی و طوسی دوی موهای خود میگذارند . برای این مو ها نیز نیاز به دکلره کردن مو است و این رنگ های فانتزی روی موی اصلی در نمی اورند . بعد از این رنگ ها تا دو سه هفته بیشتر نمی ماند و رنگ اولیه خود را از دست می دهند  نیاز به تمدید مجدد دارند. برای اینکه رنگ موی فانتزی بیشتر ماندگاری داشته باشد در حمام سعی کنید کمتر موهایتان را با شامپو ماساژ دهید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها