دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش رنگ موی نسکافه ای و پر طرفدارترین تریکبات آن بدون دکلره

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1398/08/25

مدت زمان ویدیو : 01:09

بازدید : 39005

یکی از محبوب ترین رنگ موهای چند سال اخیر، رنگ موی نسکافه ای است که با توجه به طیف رنگ گسترده ای که دارد مناسب هر نوع رنگ پوستی است و خیلی از تن های رنگی آن را می توان بدون نیاز به دکلره و اسیب رسیدن به موها انجام داد. برای اشنائی بیشتر شما با معرفی و آموزش رنگ موی نسکافه ای به همراه چند ترکیب شیک و جذاب از این رنگ در خدمتتان هستیم تا با در نظر گرفتن سلیقه و رنگ پوست خود و سایر ویژگی های ظاهری تان بهترین گزینه را انتخاب و استفاده کنید.

نسکافه ای قهوه ای بدون نیاز به دکلره :

آموزش رنگ موی نسکافه ای قهوه ای بدون نیاز به دکلره :

اگر می خواهید رنگ موی نسکافه ای جذاب و خوشرنگی را بدون استفاده از دکلره تجربه کنید، رنگ بلوند نسکافه ای تیره و رنگ بلوند طلائی خیلی روشن را با اکسیدان شماره دو ترکیب کرده و ابتدا رنگ را به ساقه ی موها زده و بعد از یک مکث 20 دقیقه ای ریشه موها را نیزبه رنگ اغشته می کنیم و در انتها بعد از همرنگ شدن ساقه و ریشه، موها را شستشو می دهیم.

نسکافه ای قهوه ای بدون نیاز به دکلره :

آموزش رنگ موی نسکافه ای روشن :

این طیف رنگ، تناژ گرم و هیجان انگیزی دارد و اگر به دنبال رنگ موی خاص و متفاوتی هستید، می تواند یک انتخاب ایده ال برای شما باشد که معمولا روی موهای دکلره شده و با ترکیبات زیربه دست می اید:

رنگ موی نسکافه ای شیک

ترکیب 1: رنگ موی کرم کاراملی روشن + رنگ مو بلوند شکلاتی روشن + اکسیدان شماره یک + واریاسیون نقره ای ، روی موی دکلره شده در پایه 8
ترکیب 0: رنگ موی شکلاتی + اکسیدان شش درصد + پایه 9 دکلره
ترکیب 3: رنگ موی بلوند شکلاتی + رنگ موی کاراملی + اکسیدان شماره یک + پایه 8 دکلره

آموزش رنگ مو نسکافه ای روشن :

آموزش رنگ موی نسکافه ای شکلاتی :

طیف دیگری از این رنگ که از سری رنگ های شکلاتی است، با موهای تیره رنگ خانم های ایرانی همخوانی بسیاری دارد و خیلی از تن های رنگی آن را می توان بدون استفاده از دکلره و آسیب رسیدن به موها انجام داد. بهترین ترکیب برای رسیدن به رنگ شکلاتی نسکافه ای، بلوند شکلاتی تیره 6/7 + قهوه ای شکلاتی 4/7 + بلوند مسی تیره واکسیدان شماره یک است.

رنگ موی نسکافه ای شکلاتی

آموزش رنگ موی نسکافه ای کاپوچینو براق :

رنگ موی نسکافه ای کاپوچینو براق نیز از ترکیب بلوند نسکافه ای شماره 6 + بلوند کاپوچینو شماره 8 + واریاسیون نقره ای بر پایه 7 دکلره بوجود می اید.

نسکافه ای کاپوچینو براق :

آموزش رنگ موی نسکافه ای دودی :

ترکیب بعدی از رنگ موی نسکافه ای در واقع همان رنگ شکلاتی دودی است که اگر مایل باشید تناژ دودی آن بیشتر باشد، ابتدا موها را دکلره کرده و به پایه 8 برسانید و سپس رنگ بلوند نسکافه ای روشن 8/81 ، بلوند دودی 8/81 و شیر شکلاتی 7/8 را با یک بند انگشت واریاسیون دودی و نقره ای ترکیب کرده و روی موها قرار دهید. اگر در این ترکیب از واریاسیون بنفش هم استفاده کنید زردی موهای شما را تا حد زیادی از بین برده و نتیجه دلچسب تری را بوجود می اورد و به رنگ دلخواه خود با تناژ دودی بیشتری می رسید.

دودی نسکافه ای :

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها