دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش انواع روش های ریموو کاشت ناخن

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/12

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:01

بازدید : 5435

آموزش انواع روش های ریموو کاشت ناخن

با اینکه کاشت ناخن یک آرایش زیبا برای جذابیت ناخن ها است اما اگر به هر دلیلی بعد از انجام کاشت نیاز به ریموو کردن کاشت ناخن خود داشته باشید روش هایی که در ادامه عنوان می کنیم می توانند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورند.

ریموور کاشت ناخن

قبل از ریموو کاشت ناخن

قبل از شروع به ریموو مراقبت هایی وجود دارد که می تواند روی نتیجه کار تأثیر مستقیم داشته باشد.از جمله اینکه: ناخن ها را تا حد ممکن کوتاه کرده و آنها را سوهان بکشید. پوست اطراف ناخن را با استفاده از کرم یا وازلین آماده ریموو ناخن کنید تا در هنگام انجام کار آسیب نبینند. اگر به ماده ای حساسیت دارید از آن در ریموو کاشت ناخن استفاده نکنید.

ریموو کاشت ناخن

ریموو کاشت ناخن با استون و فویل

استون یک محلول شیمیایی بسیار قدرتمند برای ریموو کردن کاشت ناخن محسوب میشود. روش های مختلفی را می توان برای ریموو کاشت ناخن با استون به کار برد. اولین روش که بسیار هم پرکاربرد است به این صورت انجام میشود که ابتدا پنبه ای را درون محلول استون فرو برده و اجازه دهید کاملاً با استون خیس شود. سپس پنبه را روی ناخن خود گذاشته و دور آن را با یک فویل آلومینیومی بپیچانید و بعد از نیم ساعت آن را بردارید. به این ترتیب ناخن های شما نیز همراه با آلومینیوم از دستان شما جدا می شوند.

ریموو کاشت ناخن با استون و فویل

ریموو کاشت ناخن با استون و آب گرم

مقداری استون درون کاسه آب گرم ریخته و انگشتان خود را به مدت نیم ساعت درون آن نگه دارید تا چسب ناخن ها کاملاً باز شوند. سپس به راحتی می توانید ناخن های کاشته شده را از روی ناخن های اصلی خود جدا کنید.

ریموو کاشت ناخن با لاک پاک کن غیر استونی

کسانی که به استون حساسیت دارند می توانند از ریموو کاشت ناخن با لاک پاک کن غیر اسیدی استفاده کنند. در روش های قبل به جای استون می توان از این ماده استفاده کرد. دقت کنید که برای نتیجه بهتر از این روش می توانید از قبل با ناخن گیر کمی لبه ناخن ها را به سمت بالا جدا کنید.

ریموو کاشت ناخن با استون و آب گرم

ریموو کاشت ناخن با نخ دندان

با استفاده از یک چوب نازک و یا سوهان ناخن گیر کمی ناخن های خود را بلند کرده و از قسمت بلند شده نخ دندان را زیر آنها قرار دهید. حال با حرکت اره ای نخ دندان را زیر ناخن خود حرکت داده و آن را کاملاً جدا کنید. مراقب باشید که خیلی به ناخن های اصلی خود صدمه نزنید.

ریموو کاشت ناخن با سوهان

در این روش نیز می توانید با استفاده از سوهان کشیدن چسب کاشت ناخن را کاملاً جدا کرده و ناخن را از روی دستان خود ریموو کنید. دقت کنید که این روش با هیچ ماده شیمیایی سر و کار ندارد اما بسیار حساس است و اگر به دقت انجام نشود ممکن است به صدف ناخن اصلی شما صدماتی وارد کند. بهتر است قبل از این دو روش آخر از اطرافیان خود کمک بگیرید.

ریمو کاشت ناخن با سوهان و نخ دندان

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها