فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی سابسیژن چیست ؟ تاثیر و هزینه سابسیژن پوست

سابسیژن چیست ؟ تاثیر و هزینه سابسیژن پوست

برای از بین بردن و درمان منافذ باز پوست و فرو رفتگی های صورت مثل جای جوش و آکنه و آبله مرغان روش های بسیاری وجود داردکه  یکی از مناسب ترین این روش ها برای بازیابی سلامت و شادابی پوست از این روش استفاده کنید که روش خوبی برای درمان است و تاثیر فوق العاده ای روی پوست دارد .  سابسیژن پوست برای بیشتر افراد مناسب است و  سابسیژن پوست روی جای زخم های عمیق اثر دهی بیشتری خواهد داشت و همچنین هر چه پوست روشن تر باشد تاثیر سابسیژن پوست بیشتر خواهد شد .

سابسیژن

سابسیژن چیست و چه تاثیری روی پوست دارد و هزینه درمان آن چقدر است ؟

یکی از مهمترین مراحل آرایش صورت از بین بردن فرو رفتگی های پوست صورت می باشد به طوری که این فرورفتگی ها باعث بد فرم شدن صورت نشود و به تنوع آرایش لطمه نزند و برای این عمل باید مقدار زیادی کرم پودر به صورت مداوم استفاده نمود که به پوست اسیب میزند . امروزه سابسیژن با دستگاه به روش های جدید انجام می شود که به روند بهبود پوست کمک می کند .


 فرورفتگی هایی که با سابسیژن پوست درمان می شوند شامل موارد زیر است :

ـ گودی صورت

ـ خط چال صورت

ـ خط چال گونه ها

ـ محل جوش

ـ  محل آکنه

ـ محل بخیه

سابزیشن-پوست

فواید سابسیژن:

  • درمان با کمترین تخریب
  • کاهش جای اسکار و جای زخم
  • یک مکمل برای سایر روش‌های درمانی

چه افرادى کاندیدای مناسب براى سابسیژن پوست هستند؟

افراد مبتلا به جای جوش هاى عمیق و آکنه از کاندید های اصلی استفاده از این روش می باشند .

افراد دارای چین نازولبیال (خط خنده) عمیق و افراد مسن با چین و چروک‌ هاى واضح و آسیب‌هاى ناشى از آفتاب بر روی پوست

افراد با اسکار هاى وسیع و فرورفته و افرادى که جاى جوش نسبتا عمیق دارند به هیج وجه نباید در جلسه اول درمانی ابتدا از لیزر به تنهایی استفاده کنند چون به دلیل اثر طولانی مدت آن با مشاهذده نتیجه جلسه اول احساس ناامیدى در فرد ایجاد می‌شود بلکه برای این افراد باید اول با سابسیژن جداسازى انجام شود و سپس روى پوست لیزر شود همچنین این دو را می‌توان همزمان نیز انجام داد.

روش سابسیژن پوست  :

یکی از جامع ترین روش در بحث خدمات آرایشی سابسیژن است . در واقع  سابسیژن روشی است ساده ، بی خطر و با یک مکانیسم  مدرن  که می تواند در زمان خیلی کم علاوه بر فرو رفتگی ها ، جوش های سر سیاه پوستی ، جای بخیه و آبله مرغان را درمان کند .

روش فیبروتیک در سابسیژن پوست آسیب دیده :

 در روش سابسیژن برای درمان گودی های پوستی و رفع جای جوش از روش آزاد کردن بافت های همبندی یا بافت های فیبروتیک استفاده می شود و فرایند سابسیژن با وسیله استاندارد دارای سوزن که به آن نوکور می گویند انجام می شود و این دستگاه برای رفع اکنه ها درمانی دائمی محسوب می شود .

عوارض-سابسیژن

سابسیژن  پوست یک روش جدید برای درمان چروک صورت

یکی دیگر از کارهایی که سابسیژن پوست انجام می دهد درمان چین و چروک  صورت است . سابسیژن با ازبین برن خط های روی پیشانی جوانی را برای شما به ارمغان می اورد .

انواع روش های سابسیژن

سابسیژن پوست به روش های جدید و قدیمی وجود دارد که در روش قدیمی بافت جدید را با سوزنی که سر نیزه مانند داشت منتقل می کردند  و با تحریک آن ها باعث ایجاد بافت جدید می شوند ولی در روش جدید سابسیژن این کار با دستگاه انجام می شود .

هزینه ی سابسیژن جلسه ای با دستگاه

هرینه ی سابسیژن پوست در مراکز مختلف متفاوت است و غیر از این هزینه ی سابسیژن پوست به عوامل زیادی چون تعداد جای جوش و تعداد جلسات مورد نیاز برای بهبود پوست بستگی دارد و باید شما به صورت حضوری به این مراکز مراجعه نمایید و هزینه ی سابسیژن را بپرسید و همچنین هزینه انجام سابسیژن برای تمام نقاط صورت یکسان نیست .

 

سابسیژن پوست جهت رفع جای جوش و درمان تو رفتگی هست
سابسیژن پوست جهت رفع جای جوش و درمان تو رفتگی هست

مطالب مرتبط با ماتیکیا

رنگ کردن مو برای اولین بار و رعایت نکات اگر هنوز موهای بدون رنگ دارید و از رنگ مو استفاده نکزده اید خوشبحالتان زیرا هنوز موهای براق و درخشت دارید که ساقه ی مقاومی دارد . اما بانوانی که موهیشان رنگ ...

برس سایه چشم: برس سایه چشم یکی از لوازم آرایش است که بیشتر در آرایش‌های کلاسیک به کار بر می شود و برای سایه کشیدن در حجم زیاد و کلفت پشت پلک‌ مورد استاه قرار می گیرد . به وسیله برس سای ...

از بین بردن پف زیر چشم و راهکار های درمانی آن با تغذیه خوب و خواب به موقع چگونه از پف دور چشم بعد از بیدار شدن از خواب جلوگیری کنیم شاید شما هم این مشکل را دارید که در صبح هنگامی که در آینه& ...

آموزش آرایش انواع فرم صورت : ـ آرایش فرم صورت های کشیده ـ آرایش فرم صورت های مربعی ـ آرایش فرم صورت های گرد  آرایش فرم صورت های کشیده : فرم صورت های کشیده معمولا با پیشانی عریض و و ...

آرایش متناسب با رنگ چشم آرایش متناسب با رنگ چشم و فرم چهره یکی از هنر های مهم در آرایش و میکاپ است که اگر به صورت اصولی و درست انجام پذیرد زیبایی چهره شخص را افزایش می دهد. رنگ چشم قهوه ای از جمله ...