فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

سالن آرایشی و زیبایی ماتیکیا Beauty salon in matikia

سالن آرایش و تجهیزات و سرویس دهی

یک سالن زیبایی یا سالن آرایشی ماتیکیا (سالن زیبایی) ، یا گاهی اوقات فروشگاه زیبایی ، تأسیساتی است که برای درمان های زیبایی برای مردان و زنان است . تنوع دیگر این نوع کسب و کار شامل سالن های مو و اسپا می باشد .
فرق سالن آرایشی و سال مویی
بین یک سالن زیبایی  (سالن آرایشیسالن مویی تفاوت وجود دارد و اگرچه بسیاری از شرکت های کوچک مشغول ارائه هر دو مجموعه درمان هستند ؛ سالن های زیبایی ارائه خدمات گسترده ای را به سلامت پوست ، زیبایی صورت ، مراقبت از پا ، مانیکور ناخن ، آروماتراپی ، حتی مراقبه ، درمان اکسیژن ، حمام گل و بسیاری از خدمات دیگر .

سالن آرایشی

ماساژ بدن در سالن آرایشی ماتیکیا

ماساژ برای بدن یک درمان محبوب زیبایی است ، با تکنیک های مختلفی که به پوست (از جمله کاربرد محصولات زیبایی) و همچنین افزایش سلامتی روحی کمک می کند . ریزش مو در برخی از سالن های زیبایی از طریق درمان هایی نظیر موم و نخ ریسی ارائه می شود . بعضی از سالن آرایشی به جای رفتن به یک سالن آرایش جداگانه مو را تمیز می کنند و بعضی نیز باعث برنزه کردن خورشید می شوند . سایر درمان های صورت به صورت فیشال شناخته می شود . سالن های زیبایی تخصصی که به عنوان سالن های ناخن شناخته می شوند ، درمان هایی نظیر مانیکور و پدیکور برای ناخن ها را ارائه می دهند . یک مانیکور درمان برای دست ها است ، شامل ناخن ها و کت و شلوار و اغلب شامل استفاده از لهستانی ناخن ، در حالی که یک پدیکور شامل درمان پا ، ترکیب انگشتان پا و نرم کردن .

سالن آرایشی

یکی از بهترین سالن های آرایشی در شمال تهران با خدمات عالی

سالن های فول تجهیزات ما دارای سالن های مجزا برای  رنگ کردن مو است که راحتی را برای مراجعه کننده ها راحت کرده است . شاید برایتان پیش امده که به سالن ارایشی رفته اید و شخصی در حال رنگ کردن مو است و بوی رنگ شما را اذیت کرده است ما ببه دلیل داشتن شالن مجزا این راحتی را برای مشتریان فراهم کرده ایم .

 

 

 

سالن-آرایشی