دسته بندی مجله

جدیدترین طراحی دکوراسیون سالن های ارایشی زنانه 2019

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/23

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 00:56

بازدید : 1463

جدیدترین طراحی دکوراسیون سالن های ارایشی زنانه 2019

سالن های آرایش و زیبایی از جمله فضاهایی هستند که باید در طراحی آنها دقت و ظرافت بسیاری به عمل آورد زیرا زیبایی و جذابیت آنها بیش از هرمکان دیگری مورد توجه هستند. در اکثر مواقع موفقیت هایی که یک سالن آرایشی و زیبایی در جلب مشتری دارد بیشتر مدیون هنر به کار رفته در طراحی و رویایی بودن فضای سالن است تا هنر دست آرایشگر، به خصوص در آرایشگاه های زنانه که فضا و محیط بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه

نکاتی که در مورد طراحی های دکوراسیون سالن های ارایشی به سبک جدید باید بدانید.

اولین و مهترین نکته در طراحی سالن زیبایی استفاده صحیح از انواع رنگ هاست؛ استفاده از رنگ های شاد و روشن مخصوصا برای فضاهای کوچک تر، برای سقف و دیوارها باعث می شود تا فضای مربوطه زیبایی ویژه ای بیابد. همینطور ترکیب و تلفیقی از رنگ های متضاد که هارمونی زیبایی را به وجود می آورد می تواند فضا و مکان آرایشی شما را دلباز و جذاب نماید. برای سالن های زیبایی زنانه استفاده از رنگ سفید و صورتی متداول تر است، البته در این میان رنگ صورتی که رنگ محبوب بانوان است غالب است.

دکور آرایشگاه زنانه

امروزه در طراحی جدیدترین سبک های دکوراسیون سالن های آرایشی، معمولا رنگ دیوارها با سقف ها یکی نیستند. یعنی هر کدام دارای رنگی متضاد و یا شبیه به هم هستند؛ استفاده از رنگ های ملایم در ایجاد حس آرامش و راحتی نقش مهمی دارند. اما این موضوع درباره رنگ کف سالن صادق نیست زیرا رنگ های تیره باعث می شوند کثیفی های کف آن کمتره دیده شوند. همینطور در دکوراسیون مکان های آرایشی به سبک جدید از سقف های برجسته و یا دیوارهای بولد شده استفاده می شود تا زیبایی و جذابیت بیشتری را به سالن ها بدهد.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2019

 استفاده از گل و گلدان بر روی میز و قسمت های مختلف سالن، در تصفیه هوای سالن نیز موثر است. فضاهای چند منظوره که امروزه در مکان های اداری و غیر اداری بسیار به چشم می خورند نیز یکی از ویژگی های طراحی دکوراسیون های داخلی در سال 2019 است. به همین دلیل می توانید در سالن آرایشی خود از لوازم و وسایلی استفاده کنید که چند منظوره هستند. به عنوان مثال استفاده از مبلمان هایی که تاشو هستند و یا کمدهایی که علاوه بر کشویی که دارند می توانند به عنوان میز توالت نیز مورد استفاده قرار بگیرند از جمله لوازم کم جا و کاربردی هستند و مناسب فضاهای چند منظوره محسوب می شوند. زیرا هم جای کمی را اشغال می کنند و هم  اینکه می توانید مشتریان خانم خود را که برای اصلاح و آرایش زمان بیشتری را در سالن سپری می کنند، بدون خستگی از شلوغی و تردد مراجعین تان در آن قسمت نگه دارید.

دکور آرایشگاه کوچک

برای سرگرمی مراجعه کنندگان استفاده از جذاب ترین مجلات و کاتالوگ های استایل مو و میکاپ، موسیقی آرام بخش و شاد، فضای معطر با تهویه مناسب، نصب پوسترها و عکس های جذاب و جدید مدلینگ ها، همچنین استفاده از لوازم آرایشی و رنگ موی مرغوب و موارد دیگر باعث می شوند تا همواره مشتریانتان رضایت  بیشتری را در آنجا احساس کنند. زیباترین بخش هر آرایشگاهی به اتاق عروس اختصاص دارد. این اتاق جذاب را می توان با ترکیب رنگ های سفید و طلایی که نماد عروس هستند، رویایی تر کرد. برای ایجاد نظم و انظباط بیشتر در نظر گرفتن فضایی به منظور بخش پذیرش بی تاثیر نیست و همچنین باعث می شود سالن شما بزرگ تر به نظر برسد و بیشتر از قبل مورد توجه قرار گیرد.

دکوراسیون سالن های آرایشی

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها