دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم شناخت انواع شامپو

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/22

مدت زمان ویدیو : 07:54

بازدید : 630

 مراقبت از موها با شامپو مناسب مو و پوست سر

به طور معمول مراقبت و نگهداری از مو اهمیت ویژه ای دارد و افراد راه های متفاوتی را برای سالم نگهداشتن موهای خود امتحان می کنند. یکی از اصلی ترین راه های مراقبت از موی سر انتخاب یک شامپوی مناسب و سازگار با مو می باشد.

شامپوها دارای انواع متفاوتی هستند که هر کدام با نوع خاصی از مو سازگار می باشند. حال در اینجا ما قصد داریم تا چند شامپوی متناسب با موهای مختلف را به شما معرفی کنیم.

معرفی شامپو ها

در این فیلم اولین شامپویی که به شما معرفی می کنیم یک شامپوی فاقد سیلیکون بسیار عالی از مارک لورال است که مخصوص موهای چرب می باشد. و از آنجایی که شامپوهای مخصوص موی چرب ساقه مو را خشک می کنند این شامپو انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که ریشه موی چرب و ساقه خشک دارند است.

دومین شامپوی معرفی شده نیز از مارک لورال است که فاقد سولفات بوده و هنگام مصرف کف نمی کند، همچنین این شامپو موها را بسیار نرم می کند. شامپوی معرفی شده در فیلم بسته بندی قرمز رنگ دارد که مخصوص موهای رنگ شده است که باعث تثبیت رنگ مو و جلای آن می شود، همچنین برای کسانی که موخوره دارند نیز بسیار مناسب می باشد. همین شامپو با بسته بندی طلایی رنگ نیز موجود می باشد که مناسب موهای خشک است.

در ادامه شامپو ضد ریزش مو، ماسک مو و... به شما معرفی می شود و می توانید با نحوه مصرف نرم کننده ها، ماسک مو و تفاوت آنها آشنا شوید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها