دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آشنایی با شخصیت از طریق رنگ رژلب

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/12

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:08

بازدید : 421

آشنایی با شخصیت از طریق رنگ رژلب

انتخاب رنگ رژ لب در افراد به شخصیت ها و رفتارهای درونی آنها باز می گردد. معمولاً هر کسی با ویژگی های درونی که دارد به استفاده از رنگ های خاصی تمایل دارد. اگر علاقه به دانستن شخصیت و روحیات افراد بر اساس رنگ رژلبشان دارید این مطلب جذاب را از دست ندهید.

شخصیت شناسی از رنگ رژلب

رژ لب قرمز

قرمز از دیرباز تا کنون رنگ عشق بوده است. کسانی که از این رنگ برای رژ لب خود استفاده می کنند معمولاً آدم های احساساتی و عاشق هستند و البته در عشق خود نیز کاملاً بی پروا عمل می کنند.

رژلب قرمز

رژ لب رنگ صورتی

صورتی رنگ شادی و شادابی است. این رنگ بیشتر در میان دختران جوان مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ رژ لب نشان دهنده شخصیت پر جنب و جوش و پر از انرژی است. روحیه این افراد همیشه مثبت و شادی آفرین است.

رژلب صورتی

رژ لب رنگ آبی

انتخاب رنگ آبی برای رژ لب خیلی مرسوم نیست و معمولاً افرادی که از این رنگ رژ لب استفاده می کنند، افرادی خاص پسند بوده و با هرکسی گرم نمی گیرند. آنها خلقیات خاصی دارند که با طبع هر کسی سازگار نیست.

رژلب آبی

رژ لب بی رنگ و کمی براق

این نوع رژ لب مخصوص قشر خاصی از جامعه است. معمولاً افراد کاملاً پخته و عالم از این رنگ رژ لب استفاده می کنند. آنها افرادی بسیار مهربان و دلسوز هستند و معاشرت با آنها همیشه لذت بخش است.

رژلب بی رنگ و کمی براق

رژ لب رنگ بنفش

رنگ بنفش رنگ ماجراجویی است. طیف بسیار خاص و محدودی از زنان از این رنگ رژ لب استفاده می کنند. شخصیت این افراد معمولاً بسیار مرموز و با پیچیدگی های درونی است. با سیاست کلمه ای است که تا حدی می تواند گویای شخصیت این افراد باشد.

رژلب بنفش

رژ لب رنگ نارنجی

کسانی که از رنگ نارنجی برای رژ لب خود استفاده می کنند دو خصلت بسیار مهم دارند. رک و بی پروا بودن و برون گرایی دو خصلت ویژه این افراد است. آنها افرادی دقیق بوده و هر چیزی که آنها را آزار بدهد را سریع بازگو می کنند.

رژلب نارنجی

رژ لب رنگ بادمجانی

بادمجانی رنگ مهربانی و رافت است. معمولاً خانم های میانسال مهربان میزبان رنگ بادمجانی روی لب های خود هستند. شخصیت این افراد بسیار مهربان و با گذشت بوده و برای حل مشکل اطرافیان خود همیشه پیش قدم هستند.

رژلب بادمجانی

رژ لب خیلی براق

کسانی که رژ لب های براق مانند رنگ های اکریلیکی روی لب های خود میزنند، ممکن است غمی در دل خود داشته باشند. اما آنها عاشق مهمانی رفتن و خوش گذرانی اندو گرم گرفتن با این افراد بسیار راحت خواهد بود.

رژلب براق

رژ لب رنگ آلویی

رنگ آلویی رنگ بسیار خاصی برای رژ لب محسوب می شود. کسانی که از این رنگ رژ لب استفاده می کنند، همیشه رفتارشان هم خاص بوده و به اصطلاح انسان هایی منحصر به فرد هستند.

رژلب آلویی

رژ لب رنگ هلویی

افرادی که از این رنگ رژ لب برای لب های خود استفاده می نمایند معمولاً اعتماد به نفس زیادی داشته و در هر کاری با برنامه عمل می کنند. آنها همیشه یک نقشه برای مسیر خود در ذهن دارند و هیچ وقت بی گدار به آب نمی زنند.

رژلب رنگ هلویی

رژ لب رنگ پوست

افرادی که رنگ  رژ لبشان به رنگ پوست و کاملا لایت و نامحسوس است افرادی درون گرا و کمی هم خجالتی هستند. ارتباط گرفتن با این افراد کمی سخت است ولی آنها همیشه ارتباطاتی بسیار عمیق با دوستان خود دارند.

رژلب رنگ پوست

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها