دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم شینیون با بافت مو جدید

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/01

مدت زمان ویدیو : 03:17

بازدید : 1211

بافت مو

بافت مو مدل های متنوعی دارد که تقریبا می تواند سلیقه همه را پوشش دهد و همچنین برای فصول متفاوت و مناطق جغرافیایی مختلف بافت مو های جداگانه ای می توان در نظر گرفت و برای انواع بافت مو شما باید ابتدا بافت موی ساده را آموزش دیده باشید زیرا همه این مدل ها از بافت موی ساده مشتق شده اند و در این آموزش از سایت ماتیکیا ما فیلم آموزش شینیون با بافت مو را که یک مدل موی ترکیبی است برای شما عزیزان قرار داده ایم تا با مشاهده آن این مدل بسیار زیبا را فرا بگیرید .
برای انجام بافت موی ساده که کار خیلی دشواری نمی باشد، ابتدا شما باید یک دسته مو بردارید ان را به سه قسمت تبدیل نمایید و ابتدا دسته سمت راست را روی دسته وسط بیاورید و سپس دسته سمت چپ را روی دسته وسط بیاورید و این عمل را تا انتهای مو تکرار کنید.

آموزش شینیون با بافت مو

در فیلم آموزش شینیون با بافت مو یک بافت موی بسیار زیبا برای پشت سر آموزش داده می شود که در نهایت برای شینیون مو مورد استفاده قرار می گیرد و شما با مشاهده این فیلم آموزشی به راحتی خواهید توانست این مدل موی بسیار زیبا را به اجرا در بیاورید .
برای آموزش شینیون با بافت مو ابتدا یک دسته مو از پشت سر جدا می کنیم و آن را به سه قسمت مساوی تقسیم می نماییم ابتدا دسته سمت راست را از روی دسته وسط رد می کنیم و سپس دسته سمت چپ را از روی آن رد می نماییم و یک شکل x درست می نماییم و سپس در مراحل بعد از موهای دیگر سر به صورت دایره ای به آن ها اضافه می نماییم و این روند را تا انتهای مو ادامه می دهیم .
شما می توانید برای درک بهتر آموزش شینیون با بافت مو فیلم آموزش آن را مشاهده نمایید همچنین برای مشاهده بیشتر فیلم های آموزش شینیون مو نیز از سایت ماتیکیا دیدن نمایید .

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها