دسته بندی مجله

فیلم آموزش طراحی ناخن با ژل به صورت حرفه ای

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/22

مدت زمان ویدیو : 04:53

بازدید : 554

 آموزش طراحی و کاشت ناخن با ژل طراحی

در ابتدا باید دست های خود را کاملا تمیز و ضدعفونی کنید، برای این کار دست های خود را بشویید و از محلول ضدقارچ استفاده کنید و بعد آن را خشک نمایید.

برای شروع کار روی سطح ناخن هایتان را کمی سوهان بکشید تا به وسیله سوهان خراش های کوچکی رو سطح آن ایجاد شود، این خراش ها کمک می کنند تا ژل به خورد ناخن برود. بعد از سوهان کشی ناخن را پاکسازی کنید تا پودرها و گرده هایی که از ناخن جدا شده اند از روی آن پاک شوند.

در مرحله بعد روی ناخن ها ژل زده و به مدت 10 ثانیه زیر نور لامپ یو وی قرار دهید. سپس از لاک ژل ناخن روی ناخن ها زده و باز آن ها را به مدت 30 ثانیه زیر نور لامپ یو وی بگذارید. مجددا ژل ناخن زده و 10 ثانیه زیر نور لامپ یو وی قرار دهید سپس ناخن ها را با یک دستمال بدون پرز خشک کنید و حالت خیس مانند آن را بگیرید، در پایان این مرحله کاشت ناخن به صورت ژل انجام شد.

حال باید روی ناخن ژل را طراحی کنید، برای این کار ابتدا لاک پایه و پوشش را روی قسمت وسط ناخن بزنید به طوری که کل سطح ناخن را تا کناره ها پوشش ندهد، بعد با سشوار به مدت 2 الی 3 دقیقه آن را خشک نمایید سپس طراحی خود را انجام دهید. برای طراحی روی ناخن می توانید به دو صورت طراحی دستی یا دیجیتالی  این کار را انجام دهید. بعد از انجام طراحی دور ناخن ها را تمیز کنید و دوباره یک لایه ژل زده و به مدت 10 ثانیه زیر نور لامپ یو وی قرار دهید.

در نهایت دور ناخن را با سوهان مرتب کنید، زیر ناخن را هم با استون پاک کنید و مجددا یک لایه ژل زده و 10 ثانیه زیر نور لامپ یو وی قرار دهید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها