دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

ترفندهای استفاده از انواع برق لب برای جذابیت بیشتر لب ها

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/02

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:19

بازدید : 785

ترفندهای استفاده از انواع برق لب برای جذابیت بیشتر لب ها

برق لب یکی از پرطرفدارترین لوازم آرایشی برای خانم ها و آقایان است که با کمی دقت و توجه در هنگام استفاده از آن و آشنایی با ترفندهای استفاده از این ابزار، لب های بسیار زیباتر و جذاب تری خواهند داشت. انواع مختلفی از برق لب وجود دارد که هرکدام به منظور هدفی خاص تولید می شوند.

برق لب

 برق لب اکلیلی

برق لب اکلیلی علاوه بر درخشندگی که دیگر برق لب ها دارند یک نمایش بی نظیر از حضور نور روی لب های شما به اجرا در خواهند آورد. ترفند استفاده از برق لب اکلیلی بسیار ساده است. برای اینکار فقط کافی است که یک اثر کوچک با برق لب اکلیلی روی لب های خود گذاشته و سپس این نقطه را به تمام لب های خود گسترش دهید.

برق لب اکلیلی

برق لب میوه ای

برق لب میوه ای و طعم دار و حتی عطری نیز از برق لب های پرطرفدار است. این نوع از برق لب علاوه بر طعم دلنشین دارای بوی مسحور کننده نیز می باشد. البته درباره انتخاب نوع میوه و بوی مورد نظر خود کمی دقت کنید زیرا قرار است شما به طور مداوم در طول روز با این طعم و بو همراه باشید.

برق لب میوه ای

برق لب حجم دهنده

استفاده از برق لب حجم دهنده برای حجیم تر نشان دادن لب ها یک ترفند بسیار عالی است؛ اما برخی افراد حجیم کردن لب ها با برق لب را با استفاده بیش از حد از آن اشتباه می گیرند. استفاده زیاد از برق لب فرم لب های شما را به هم خواهد زد. بهترین ترفند برای استفاده از برق لب حجم دهنده زدن یک لایه نازک از آن روی لب و یا رژ لب است.

برق لب حجم دهنده

برق لب رنگی

برق لب رنگی شما را از رژ لب کاملاً بی نیاز خواهد کرد. با استفاده از رنگ دلخواه برق لب خودعلاوه بر یک رنگ زیبا، درخشندگی را نیز به لب های خود هدیه خواهید داد. البته امکان استفاده از برق لب بی رنگ روی رژ لب های رنگی برای درخشش بیشتر نیز وجود دارد و این یک ترفند ویژه برای درخشندگی لب های شما بعد از استفاده از رژ لب است.

برق لب رنگی

برق لب مایع

یکی از ترفندهای اصلی استفاده از برق لب مرطوب نمودن و نرم کردن لب ها است. استفاده از برق لب بر روی لب های خشک اصلاً ظاهر خوبی نداشته و طول عمر بسیار کمی نیز خواهد داشت. برق لب مایع یک راه حل بسیار مناسب برای این مشکل است. البته باز هم استفاده از یک نرم کننده بر روی لب ها نتیجه کار را بهتر خواهد کرد.

برق لب مایع

برق لب مردانه

استفاده از برق لب مردانه در مردان بسیار شایع است. برق لب های بی رنگ مردانه فقط لب ها را کمی شاداب تر و تازه تر نشان داده و مانع از خشک شدن آنها در فصل های گرم می شوند. استفاده از برق لب مردانه به هیچ وجه در صورت مردان مشخص نیست اما تأثیر بسیاری روی زیبایی ظاهری و چهره افراد خواهد گذاشت.

برق لب مردانه

قیمت برق لب

برق لب ها معمولاً در بسته بندی های مختلفی عرضه می شوند و هر برند و مدل برق لب نیز ویژگی های خاص خود را دارند. قیمت برق لب های مختلف با هم تفاوت هایی دارند اما در نهایت شما برای خرید برق لب و پرداخت مبلغ آن نیاز به هزینه بالایی نخواهید داشت. زیبایی و جذابیت ایجاد شده از برق لب قیمت آن را برای شما کاملاً ناچیز خواهد کرد.

قیمت برق لب

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها