دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

ویدیو و فیلم آموزش شیدینگ ابرو

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/08/22

مدت زمان ویدیو : 02:54

بازدید : 4852

شیدینگ ابرو چیست؟

شیدینگ ابرو و سایه ابرو روشی نوین در آرایش دائم ابرو است که با ابزار میکروپیگمنتیشن و به صورت کاملا بهداشتی انجام می شود و حالتی طبیعی و لطیف در ابروهای فرد ایجاد میکند. بسیاری از افراد تصوری که از روش شیدینگ یا به زبان دیگر سایه ابرو دارند این است که گمان می کنند مانند تتوهای قدیمی بر روی ابرو هایشان قاب و یا کادر خاصی می افتد و ابرو فرم مصنوعی به خود میگیرد در حالی که شیدینگ جدید، روشی به روز است که در آن اصولا شیدینگ به صورت پودری و کاملا سایه کاری روی ابروهای شما قرار می گیرد و این شیدینگ جلوه خاصی به چهره شخص می دهد و برای بسیاری از خانم هایی که دوست دارند ابروی نچرال، روشن و بدون کادر داشته باشند گزینه مناسبی است زیرا در این روش برخلاف روش های تتو قدیمی ابروها دیگر حالت غیرطبیعی و ضخیم نخواهند داشت و بوسیله تکنیک شیدینگ ابرو فقط قسمت هایی از ابرو که خراب شده یا خالی هستند کاملا پر و ترمیم میشوند. از این روش برای پوشاندن جای زخم یا اسکار هم استفاده میشود.

آموزش شیدینگ ابرو

آموزش شیدینگ ابرو یا همان سایه ابرو

برای آموزش شیدینگ ابرو ابتدا با مداد کادر طراحی ابرو را مشخص می کنیم و در زمان انجام این عمل نقاط ابرو که خالی تر هستند و نیاز به پودر دارند تا حالت شیدینگ پیدا کنند را مشخص می کنیم و همچنین قسمت هایی از ابروها که نیاز به پررنگ تر شدن دارند به وسیله ی مداد طراحی پر رنگ تر می کنیم تا هنگام عمل شیدینگ برای ما مشخص باشند، در ضمن برای زیباتر شدن کار می توان در هنگام عمل شیدینگ ابرو از کارتریج های متنوعی استفاده کرد.

برای طراحی شیدینگ یا سایه ابرو به روش میکروپیگمنتیشن از انتهای دم ابرو شروع به سایه زدن کنید به این صورت که از انتها به سمت تاج ابرو حرکت کرده و در هنگام انجام این عمل حرکت دست، زاویه نشستن، امتداد سوزن و فشار سوزن باید متناسب باهم باشند و حتی زاویه چرخش هندپیست نیز هنگام شیدینگ ابرو باید به طور کامل تحت کنترل باشد تا یک ابروی زیبا و نچرال با شیدینگ بسیار طبیعی به مراجعه کننده تحویل دهید.

آموزش سایه ابرو یا شیدینگ ابرو

توصیه هایی برای انجام عمل شیدینگ ابرو

بهتر است حین سایه زدن تاج ابرو را کمی قوی تر کار کنید چون ممکن است بعد از یک هفته ریزش داشته باشد تا حالت طبیعی خود را بگیرد، البته به این نکته هم دقت کنید رنگ ابرو ها پس از اتمام کار تیره است اما پس از گذشت مدت زمانی روشن می شود و به رنگ مورد نظر تبدیل میشود. این بازه زمانی معمولا بین ۲ الی ۴ ساعت پس از شیدینگ ابرو است، در ضمن بعد از اتمام کار نیز شما باید مراقبت های پس از این عمل را به مراجعه کننده خود گوشزد کنید.

آموزش حرفه ای میکروشیدینگ ابرو

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها