دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش آرایش لب آمبره

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/20

مدت زمان ویدیو : 03:41

بازدید : 1251

فیلم آموزش آرایش لب آمبره با دو رنگ متفاوت

لب یکی از اعضای صورت است که در زیبایی صورت تاثیر بسیاری دارد و در هنگام میکاپ صورت می توان با انجام یک آرایش زیبا بر روی آن به جذابیت میکاپ خود افزود.

در این مقاله فیلم آموزش آرایش لب آمبره را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید با یادگیری این مدل آرایش لب، میکاپ صورت خود را از یکنواختی خارج کنید.

آموزش آرایش لب دخترانه

برای انجام این آرایش به یک رژ با رنگ دلخواه و یک مداد لب تیره تر، متناسب با رنگ رژ انتخاب شده نیازمندیم. همچنین می توانید برای انجام بهتر این آرایش در ابتدای کار از یک نرم کننده بر روی لب های خود استفاده کنید تا لب های شما خشک نگردد، اما توجه داشته باشد مقدار نرم کننده ای که استفاده می کنید زیاد نباشد تا ماندگاری رژ شما کم نشود.

برای انجام این آرایش در ابتدا باید رژ را روی لب های خود بزنید، سپس با مداد لب تیره از گوشه های انتهایی لب شروع کرده و مقداری از لب را، در حدود یک سوم، از هر طرف خط لب کشیده، و سپس در حدود یک چهارم را هم از هر طرف لب با مداد تیره پر کنید. در انتها با یک براش باریک مرز به وجود آمده بین خط لب و رژ را محو کنید، یعنی براش را از سمت قسمت تیره به سمت قسمت روشن بکشید تا مرز به وجود آمده از بین برود.

میتوانید با مشاهده فیلم نحوه دقیق انجام این آرایش را مشاهده کنید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها