فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


مانیکور ناخون به همراه آموزش مانیکور ناخن به صورت حرفه ای با قیمت ارزان

 آموزش مانیکور ناخن به همراه توضیح؟

شاید ناخون های شما هم اینگونه می باشد که دور تا دور ناخن دارای تیکه های اضافی و پوست اضافی می باشد که بعضی اوقات کندن آن ها باعث زخم شدن و کنده شدن پوست اطراف ناخن می شود . به عمل کندن استاندارد  برداشتن این گوشت این اضافه از روی ناخن مانیکور ناخن می گویند مانیکور کردن ناخن باعث میشود که لاک زیبا تر از همیشه روی ناخن بنشیند و ناخن شما تمیز و صاف و یک دست بشود.

مانیکور-ناخن

خرید دستگاه مانیکور ناخن به همراه آموزش مانیکور کردن ناخن های خانم ها و آقایان

پدیکور ناخن چیست ؟

به  عمل کندن گوشت های اضافه پا بدون اینکه به اطراف ناخون پا آسیبی برسد پدیکور می گویند. این دو روش با هم یکسان است و هیچ فرقی با هم ندارند . پدیکور  پا و مانیکور  مثل هم هستند و فقط برای دست و پا بودن متفاوت هستند . ما آموزش مانیکور ناخن را ه شما خواهیم داد

بهداشتی بودن ابزار و وسایل  آموزش مانیکور ناخن

آموزش مانیکور ناخون به شدت نیازمند رعایت بهداشت می باشد زیرا با درگیر شدن با گوشت و وجود خونریزی احتمالی خیلی کم خطر ابتلا شدن به هپاتیت ب و ایدز را فراهم می کند.  پیشنهاد من این است که ست این لوازم را به طور اختصاصی داشته باشید تا خیالتان راحت باشد زیرا یک بار رعایت نکردن بهداشت سبب می شود که یک عمر پشیمان شویم. علاوه بر این ها سبب می شود که دچار عفوت پوستی و بیماری پوستی و اگزما بشویم .

خرید دستگاه مانیکور ناخن به همراه آموزش مانیکور کردن ناخن های خانم ها و آقایان

وسایل مانیکور که درست بسته بندی آن وجود دارد

یک محلول حاوی کوتیکول است که جهت نرم کردن ناخون میباشد بهتر میباشد قبل از سوهان کشیدن از مایع استفاده بشود مقداری از این محلول را داخل ظرف بریزید و نوک انگشت را در آن قرار دهید.

محلول پاک کننده یک مایع است که مثل لایه بردار عمل می کند و مثل لاک روی سطح ناخون مالیده میشود. در بعضی از مدل ها با اب مخلوط می کنند و روی سطح ناخون می مالند . یک وسیله  به اسم مانیکور ناخن وجود دارد که بعد از استفاده از این ها موقع استفاده از چنین وسیله می باشد و باید به آرامی روی سطح ناخون کشیده شود موادی خارج می شود که باعث تمیز شدن ناخون میشود و آن ها به علت نرم شدن ناخون است اگر از مواد استفاده نمی کردیم تاثیرگذار نخواهد بود.

نرم کننده ناخون : از نرم کننده برای مرطوب کردن ناخون استفاده می باشد.

سفید کننده ناخون :  مثل پاک کننده می ماند یا بهتر بگویم مثل وایتکس عمل می کنند و لکه ها را از بین می برد و باعث سفید شدن ناخن می شود.

خشک کننده لاک : اسپره هایی هستند که روی ناخون اسپری می شوند و صبر میکنم تا بخار شود .

مانیکور ناخن در منزل

اموزش مانیکور ناخن در منزل و خانه

اول با لاک پاک کن و سطح ناخن را پاک کنید تا اثری از الودگی و لاک روی ناخن و اطراف ناخن نباشد. بعد عمل سوهان کشی  را به خوبی انجام دهید و کل سطح  مخصوصا ناحیه خالی را بیشتر سوهان بکشید تا یک دست و صاف شود. مدل فرم ناخن باید طبق سلیقه مشتری باشد . بعد با وسیله مخصوص و قیچی مانیکور پوست اضافی را جدا کنید. در مرحله ی نهایی دوبار چک کنید که ناهمواری روی سطح ناخن نمانده باشد. بهتر می باشد بعد از این کار ها دست ها را ماساژ دهید. مانیکور ناخن یک کار راحت است ولی در عین حال بسیار حساس که در صورت رعایت نکردن آن موجب مبتلا شدن به بیماری های شدی پوستی می شود پس برای مانیکور به هر سالن آرایشی اعتماد نکنید بهتر است یک ست کامل مخصوص برای خود داشته باشید.

این هم از آموزش کامل مانیکور ناخن در منزل به صورت مختصر و مفید. با این روش یک بار مانیکور را انجام دهید.