دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش مدل موی بلند

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/09/06

مدت زمان ویدیو : 10:34

بازدید : 5353

فیلم دیزاین و آرایش مدل موی بلند دخترانه و ساده

یکی از مشکلاتی که اکثر خانم ها برای رفتن به مهمانی ها و مجالس مهم دارند آرایش دادن موها ست. زیرا برای بسیاری از مهمانی ها نیازی به رفتن به سالن های زیبایی و پرداخت هزینه برای انجام شینیون مو نیست و می توان با انجام یک مدل ساده و زیبا در منزل در عین سادگی آراسته و زیبا به نظر رسید به همین منظور در این فیلم قصد داریم تا شما را با چند مدل موی ساده و زیبا آشنا کنیم.

در منزل تان به راحتی موهای بلند تان را بی آرایید.

یکی از مشکلات داشتن موی بلند نحوه ی آرایش آن است، زیرا در بسیاری از موارد آرایش دادن موی بلند برای خانم ها به تنهایی سخت بوده و نیاز به شخص دیگری دارند تا به آنها را در انجام این کار کمک کند.

اما در این فیلم ما قصد داریم چند مدل ساده را به شما آموزش دهیم که بتوانید به تنهایی آن را انجام دهید و از زیبایی موهای خود لذت ببرید.

برای انجام این مدل موها به هیچ وسیله خاصی نیازی ندارید و تنها با چند کش موی کوچک  می توانید این کار را انجام دهید، همچنین برای زیبایی بیشتر می توانید به دلخواه از چند گیره تزیینی که در منزل دارید استفاده کنید.

در انجام این مدل موها دقت داشته باشد اگر قبل از شروع کار موهایتان را با سشوار و اتو صاف کرده باشید مدل شما نمای بسیار بهتری پیدا می کند.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها