فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی مراحل کاشت پودری ناخن صفر تا صد کاشت معرفی ابزار ها و آموزش شیوه ی کار

مراحل کاشت پودری ناخن صفر تا صد کاشت معرفی ابزار ها و آموزش شیوه ی کار

مراحل کاشت ناخن

وسایل مورد نیاز برای مراحل کاشت پودری ناخن حرفه ای

میز کار

مهم تر از همه برای شروع داشتن یک میز کاشت است. که شما روی آن وسایل را بذارید و کاشت  را در یک میز تمیز تمیز و بهداشتی انجام دهید.

سوهان برقی

یکی از وسایل ضروری کاشت  پودری ناخون سوهان برقی است. استفاده از سوهان برقی هم سرعت را بالا می برد و هم کیفیت و جلا بیشتری به ناخن می دهد.

فن

به منظور خشک کردن سریع مواد کاشت استفاده میشود. جهت خشک کردن مواد باید زمانی بگذرد ما با استفاده از فن سرعت عمل مان را بالا می بریم.

لوازم جانبی مورد نیاز

گوشت گیر ، ناخن گیر ، قلمو ، عقب زن ، مانیکور ، قالب ، طرح چسب  لیوکیید پرایمر تیپ سوهان دستی مواد کاشت  پودر است این پودر دندان پزشکی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه طراحی ناخون

از دستگاه برای کشیدن طرح روی ناخون استفاده میشود. اگر تازه شروع به کار کرده اید ضرورتی برای خرید دستگاه وجود ندارد .

کاشت پودری

مراحل کاشت پودری ناخن به صورت کامل

اول از همه باید سطح  را تمیز کنیم جهت چنین کاری از مانیکور استفاده می کنیم. مانیکور را روی ناخن می زنیم و بعد از گذشت 10 دقیقه با عقب زن مانیکور را جمع می کنیم. بعد به وسیله ی گوشت گیر گوشت های اضافه ناخن را می کنیم.

سطح ناخن و صدف را سوهان می کشیم تا نازک تر بشود و شیار و خط هایی روی ناخن می اندازیم .

حالا نوبت انتخاب تیپ مناسب  هر 10 انگشت است باید هر انگشت را به صورت جداگانه تیپ مناسب را انتخاب کنیم زیرا سایز شان با سایز دیگر متفاوت است.

در مرحله ی بعدی باید تیپ ها را را با چسب به خوبی به انگشتان بچسبانیم. جهت اینکه تیپ خوب بنشیند خیلی آرام یا سوهان دستی روی ناخن و کناره های ناخن را سوهان می کشیم.

بعد از این تیپ را به مدلی که مشتری میخواهد طرح می دهیم. ایم مدل به هر صورتی که می خواهید می تواند باشد.

یک مقدار براق کننده ناخن روی تیپ می کشیم.

مواد را آماده می کنیم به کمک قلمو مواد را روی ناخن می گذاریم بعد سریع با یک شی نوک تیز یا همان کاشت مواد و از کاشت جدا می کنیم . بعد به کمک فن مواد را خشک می کنیم کمی براق کننده  می کشیم و با سوهان برقی سطح آن را صاف می کنیم . نوک ناخن را هم یک دست می کنیم.

مجدد برق ناخون و روغن می زنیم تمیز زدن آن در این مرحله بسیار مهم است.

کاشت پودری ناخن تمام شد همان طور متوجه شدید این کاربسیار راحت است ولی نیاز به ظرافت تمیز کار کردن و حوصله دارد. شما با کم ترین وسایل و هزینه می توانید یک ناخن کار شوید.

به همین دلیل شیوه ی کار ناخنکار و تمیز بودن کار از مهم ترین مسائل است اگر کار تمیز در نیاید و یک اشتباه کوچک باعث میشود که خطرات جبران ناپذیری به وجود آید. ما در این سایت با معرفی بهترین ها در محل نزدیک شما کارتان را راحت کرده ایم. معرفی حرفه ای ترین ناخون کاران در سایت ماتیکیا. خب در آیتم آموزشی تمام مراحل کاشت پودری ناخن را برایتان شرح دادیم امیدوارم بتوانید با مطالب گفته شده یک کار تمیز خوب انجام دهید.

مراحل کاشت ناخن پودری با عکس و آموزش کاشت با عکس در منزل. عوارض مزایا
مراحل کاشت ناخن پودری با عکس و آموزش کاشت با عکس در منزل. عوارض مزایا

مطالب مرتبط با ماتیکیا

از بین بردن پف زیر چشم و راهکار های درمانی آن با تغذیه خوب و خواب به موقع چگونه از پف دور چشم بعد از بیدار شدن از خواب جلوگیری کنیم شاید شما هم این مشکل را دارید که در صبح هنگامی که در آینه& ...

استفاده از رژلب قرمز  دقت در ترکیب  رنگ: استفاده از هر رنگی در آرایش که با رنگ پوست شما متناسب باشد می تواند موجب زیبایی آرایش و صورت شما شود پس بدیهی است که در هنگام خرید وسایل آرای ...

اصلاح و تعدیل چهره با گریم صورت امکان پذیر می گردد و شما حتی می توانید برای تولد و میهمانی ها برای خود و کودکان یک گریم کارتونی انجام دهید. امروزه با توجه به میهمانی هایی که دارای تم خاصی هستند انجام ...

چند راهکار ساده برای زیبا تر شدن چشم پف چشم : به دلیل اینکه پوست چشم غده های جذب چربی ندارند زمان استفاده از اب و کرم این مواد را جذب می کنند و باعث پف کردن چشم ها می شوند . برای جلوگیری از پف ...

مبحث یوکو یا صافی ژاپنی : مبحث یوکو یا صافی مو به روش ژاپنی روشی می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از هموطنان عزیز قرار گرفته است. تکنیک صافی موی یوکو با گلت کردن یا سایر روش های قدیمی خیلی متفاوت ...