دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش مرحله به مرحله کاشت ناخن پودری و ابزار مورد نیاز برای انجام آن

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/08/21

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:40

بازدید : 747

آموزش مرحله به مرحله کاشت ناخن پودری و ابزار مورد نیاز برای انجام آن

وسایل مورد نیاز برای انجام کاشت ناخن پودری

میز کار

مهم ترین وسیله قبل از شروع بکار داشتن یک میز کاشت مناسب است که هم فضای کافی برای قرار دادن وسایل کاشت را داشته باشد و هم کار در یک فضای تمیز و بهداشتی انجام گیرد.

سوهان برقی

یکی از وسایل ضروری کاشت ناخن پودری سوهان برقی است. استفاده از سوهان برقی هم سرعت کار را بالا می برد و هم کیفیت و جلای بیشتری به ناخن می دهد.

فن

از فن به منظور خشک کردن سریع مواد کاشت استفاده میشود و با استفاده از این وسیله سرعت عمل بالاتر میرود.

لوازم جانبی مورد نیاز

گوشت گیر، ناخن گیر، قلمو، عقب زن، مانیکور، قالب، طرح چسب، لیکویید، پرایمر، تیپ، سوهان دستی، مواد کاشت که بصورت پودر است، از لوازم مورد نیاز برای یک کاشت ناخن حرفه ای است.

دستگاه طراحی ناخن

از دستگاه برای کشیدن طرح روی ناخن استفاده میشود که اگر تازه شروع به کار کرده اید ضرورتی برای خرید این دستگاه نیست.

کاشت ناخن پودری

مرحله به مرحله با آموزش کاشت ناخن پودری

برای شروع کار ابتدا باید سطح ناخن را کاملا تمیز کنیم که از مانیکور به همین منظور استفاده کرده و آنرا روی ناخن میزنیم و بعد از گذشت 10دقیقه با عقب زن، مانیکور را جمع می کنیم. سپس به وسیله ی گوشت گیر گوشت های اضافه ناخن را می گیریم و سطح ناخن و صدف را سوهان می کشیم تا نازک تر شود و همزمان شیار و خط هایی هم روی ناخن می اندازیم. حالا نوبت به انتخاب تیپ مناسب برای هر 10 انگشت بصورت جداگانه است زیرا سایز انگشتان متفاوت از هم است. تیپ های انتخاب شده را با چسب به خوبی به انگشت میچسبانیم و برای اینکه تیپ بخوبی روی ناخن بنشیند خیلی آرام با سوهان دستی روی ناخن و کناره های ناخن را سوهان می کشیم و آنرا با توجه به مدلی که مورد پسند مشتری است فرم می دهیم. کمی براق کننده ناخن روی تیپ می زنیم و مواد کاشت را آماده می کنیم. به کمک قلمو مواد را روی ناخن می گذاریم و خیلی سریع با یک شیء نوک تیز یا همان قلم کاشت مواد اضافی را از کاشت جدا می کنیم و با سوهان برقی سطح آن را صاف می کنیم، نوک ناخن را هم یکدست می کنیم و بعد از اینکه کمی براق کننده و روغن زدیم با فن مواد را خشک می کنیم. با کمی مکث کاشت پودری ناخن به اتمام میرسد و همان طور که متوجه شدید انجام این کار بسیار آسان است اما نیاز به کمی حوصله و ظرافت دارد و شما می توانید با صرف کم ترین هزینه و لوازم و با رعایت نکات گفته شده یک ناخن کار شوید.. وب سایت ماتیکیا با معرفی تخصصی ترین آموزش ها و برترین نیل آرتیست ها همراه شماست.

کاشت ناخن شیک و جذاب پودری

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها