دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

لزوم استفاده از مشاور زُبده جهت سالن های زیبایی

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1398/09/02

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:05

بازدید : 119

لزوم استفاده از مشاور زُبده جهت سالن های زیبایی

مشاوره سالن های زیبایی

 اجازه دهید بحث را از اینجا اغاز کنیم که همیشه و همه وقت برای رسیدن به یک جواب دقیق و درست ابتدا باید سوال درست و مناسبی، پرسیده و مطرح شود! مثلا بهترین سوالی که در این مبحث می تواند ما را به استفاده از راهنمایی های یک مشاور امین و حرفه ای ملزم دارد این است که اصلا چرا باید از حضور یک مشاور بهره ببریم؟؟ مگر مشاوره گرفتن چقدر اهمیت دارد؟ اگر مشاوره نگیریم با چه چالشها و مشکلاتی مواجه خواهیم شد؟ هزینه ی مشاوره نگرفتن چقدر سنگین است؟ اصلا هزینه استفاده از مشاور چقدر سنگین است و... کلی سوال دیگر که تمامی ندارند و پاسخ به این سوالات نیز بی انتهاست.
همانطور که میدانید تجربه بزرگترین سرمایه است و بهایش نیز بسیار سنگین است. گاهی بهای تجربه آموزی به قدری سنگین است که هر کسی نمیتواند هزینه اش را بپردازد. از طرفی انسان به اندازه ای عمر نمی کند که بتواند همه چیزهای مهم و ارزشمند را تجربه کند. خب راهکار چیست؟ بهترین راه استفاده از تجربیات کسی ست که قبلا تجربه ی مورد نظر شما را فراگرفته باشد! ممکن است یک نفر پس از کلی زحمت و تلاش فراوان در مورد شراکت نکاتی را فراگرفته باشد که میلیون ها تومان ارزش داشته باشد. پس دیگرچه لزومی دارد که شما میلیونها تومان صرف کنید تا همان نکات را در مورد شراکت بیاموزید؟؟ از طرفی فقط تجربه ی شراکت نیست، دهها مورد دیگر است که یا میتوانید از منابع موثق و مطمئن فرا بگیرید و بیاموزید و یا اینکه خودتان با آزمون و خطا و کسب تجربیات گرانبها بدست بیاورید. انسان های دلسوز و فداکار معمولا تجربیات خود را در اختیار سایرین قرار میدهند، تا آنها نیز مجبور نشوند همان شرایط و مشکلات را تجربه کنند. در این میان انسانهای باهوش معمولا ازبرایند تجربیات دیگران استفاده میکنند و زمان و منابع کمتری را از دست میدهند و سریعتر از کسانی که تجربه آموخته اند به موفقیت میرسند. وقتی علاقه ای به مشاوره گرفتن نداریم در واقع احساس میکنیم همه چیز را می دانیم و به تمام اطلاعات مشرفیم، اما متاسفانه اینگونه نیست. موفقیت شما ناشی از آگاهی نشات گرفته از دانشی ست که از تجربه آموزی به دست آمده است. حالا به جای تجربه آموزی با استفاده از تجربیات دیگران به هدف خود نائل میشویم. راهی کم دردسر، کم خطا، بسیار ارزان و... پس بهتر است باهوش بودن را انتخاب کنیم.

دلیل استفاده از مشاوره

با این اوصاف، اولین نکته جهت کسب موفقیت استفاده از مشاور است. اما مشاور واقعی کیست؟؟؟ مشاور کسی ست که از نقطه ی شروع تا نقطه ی پایان کار را میداند و میبیند، از علم و تجربه عملی کافی برخوردار است، راه بلد و بلده راه است. هم به علم آن موضوع مسلط است وهم اهل عمل بوده و هست. تله ها و دام های سر راه شما را میشناسد. شما را به انجام امور درست تشویق کرده و از انجام امور نادرست برحذر میدارد و در یک جمله مشاور کسی ست که امنیت خاطر شما را در زمان حرکت از مبدا به مقصد فراهم کند. البته بدون داشتن مشاور و گرفتن مشاوره نیز میتوانید موفق شوید، اما زمان آن اصلا مشخص نیست و اینکه جهت آگاهی و یادگیری چقدر باید هزینه و بها بپردازید تا به موفقیت برسید را نیز نمی دانید!
مروری بر موارد بالا: برای موفقیت یک اصل بسیار مهم و حیاتی وجود دارد و آن هم استفاده از یک مشاوره خبره، زبده و آپدیده ست، مشاوری که مسیر درست را به شما نشان دهد و با تهدیدهای احتمالی آشنایتان کند. اما آیا این کافیست؟!! قطعا خیر و شما باید در کنار تمام مشاورات خود اهل عمل و اجرای دقیق نیز باشید. آگاهی به تنهایی کافی نیست. مادامی که عمل نکنید نتیجه ای نخواهید گرفت. جهت آشنایی بیشتر چگونه آرایشگر موفقی باشیم را کلیک کنید (مطالعه بفرمایید).

مشاوره

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها