فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی توصیه های کلی برای ماساژ صورت و فواید آن با روغن زیتون

توصیه های کلی برای ماساژ صورت و فواید آن با روغن زیتون

توصیه و فواید ماساژ صورت

دستورات هر ماساژ را باید در هر جلسه به طور دقیق دنبال کنید. موفقیت شما به طور دقیق کاملا بستگی به انجام این ماساژ دارد. یک اشتباه کوچک اثر چندانی بر نتایج خوب این ماساژ ها نخواهد داشت، ولی چنانچه ماساژی را از این برنامه ها جا بیاندازید و یا ماساژی را به مدت چندین روز غلط انجام دهید، تقریبا تمام آن کنترل عضلانی و کشیدگی به وجود آمده را از دست خواهید داد.

فواد ماساژ صورت

ماساژ صورت را باید در روز چند بار انجام داد تا اثر بخش باشد؟

ماساژ ها را یک یا دو بار در روز به مدت حداقل سه ماه انجام دهید تا نتایج بی نظیری بدست آورید. بعد از آنکه این نتایج را بدست آوردید عضلات شما قوی و قابل ارتجاع خواهد بود. وقتی عضله ها به طور صحیح تقویت شدند، بدون هیچ زیانی می توان ماساژ  را هر سه یا چهار ماه بریا یک یا دو هفته به نوبت حذف کنید. و یا این برنامه رایک روز در میان اجرا کنید تا صورتتان صاف و کشیه باقی بماند. چنانچه وقت کمی داریدمی توانید ماساژ ها را به دو یا سه جلسه ی کوتاه تقسیم کنید. این جلسه های کوتاه را می توانید هر زمانی که برایتان که مناسب است انجام دهید.

مصضرات ماساژ صورت

نکات مهم برای فواید ماساژ صورت و مضرات آن

مقداری چین و چروک ممکن است در حین انجام ماساژ ها مشخص تر جلوه کند شاید شما فکر کنید این از مضرات ماساژ است. پوشش خوبی از کرم قبل از شروع نرمش ها از وقوع هر نوع چین موقتی که ممکن است منجر به چین های دائمی شود جلوگیری خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که این برنامه خاص توسط هزاران نفر به کار بده شده است و این نرمش ها هیچ یک از عوارض پوستی را بدتر نمی کنند که این فواید ماساژ صورت می باشد.

توجه داشته باشید که اغلب نرمش های صورت برای عضلات گردن نیز مفید است و به همین صورت عکس این نکته نیز صادق می باشد. برای فواید ماساژ صورت می توان به حفظ حالت صحیح و طبیعی بدن که می باشد اشاره کرد. اگر بعضی از روز ها چین های صورتتان بیشتر یا شل تر از معمول به نظر می رسد، ممکن است به این معنا باشد که عضله های صورتتان را بیش از اندازه به کار گرفته اید. این مسئله صدمه ای دائمی وارد نخواهند کرد. یک استراحت کوتاه کشش طبیعی عضله را به حالت اول باز خواهند گرداند. نرمش های خود را یک روز قطع کنید و چنانچه روز بعد بهتر شدید ادامه بدهیدو در صورت لزوم نرمش ها را یک یا دو روز کنار بگذارید. تا عضله های خسته تان دوباره به حالت اول باز گرداند.

فواید ماساژ صورت برای جوانسازی پوست

طبیعت آهسته ولی با با اطمینان کار می کند. تجربه من با هزاران دانشجو به من کمک می کند تا زمان لازم برای هر نوع لیفت و یا هر نتیجه خاص دیگر را دقیقا تخمین بزنم. چنانچه از نرمش به عنوان عاملی برای جلوگیری از به وجود آمدن چروک ها و دیگر آسیب های پوستی استفاده می کنید، انجام گاه به گاه آن کفایت می کند. ولی از بین بردن چینهای عمیق به زمان طولانی تری نیاز دارد.

در حالی که این مقاله را می خوانید متوجه می شوید که هر ماساژی فقط بر یک یا دو شکل تمرکز می کند. وقتی صورت خود را در آیینه مطالعه کنید ممکن است تجمعی از اشکلات بینید برای مثال چروکیدگی و شل شدگی پوست. سعی من بر این بوده که هر مشکلی را به نوبه خود بررسی کنم، خوشبختانه حل کردن آن مشکل خود اغلب یک امتیاز دیگر به همراه دارد یعنی پوست نرم تر در ناحیه های دیگر صورت.

ماساژ صورت و رفع چین و چروک

هر ماساژ مفید صورت چه مدت زمانی طول می کشد؟

پانزده دقیقه مدت زمانی است که به آن نیاز دارید. یک ربع ساعت حدودا  همان قدر که برای آرایش کردن نیاز دارید. طبیعتا در اغاز فقط یک یا دو ماساژاین وقت را پر خواهد کرد. ولی به تدریج همان طور که هر حرکت را حفظ می کنید خواهید دید که کل برنامه را در وقتی کمتر از آنچه  که فکر می کردید می توانید فقط فواید ماساژ صورت را انتخاب کنید که نقص های صورت شما را حل می کند، و یا برای آن که کل صورتتان سفت شود همه آن ها را انجام دهید. این جمله معروف که کار نیکوکردن از پرکردن است یقینا در مورد نرمش صدق می کند دفعات اولی که ماساژ را آغاز میکند ممکن است شک کنید که آیا ان را صحیح انجام می دهید یا خیر یا مدت زمانی که می بردمورد توجه شما قرار گیرد. آیا یاد گرفتن رانندگی با تومبیل را خاطره دارید؟ حرکاتی که الان بسیار اتوماتیک به نظر می رسد آن موقع همه به نحوی مشکل و وقت گیر بودند. ماساژ صورت هم ممکن است چنین باشد: بسیار زود خواهید که به سرعت و نرمی تمام برنامه را فقط طی هر پانزده دقیقه در روز انجام می دهید.انتظار نداشته باشید که برنامه کامل را در یک روز یا حتی یک هفته به اتمام برسانید،  ولی تغییرات در مدت کمتر از انچه ممکن است تصور کنید ظاهر خواند شد. فواید ماساژ صورت و کم و کیف های تجویز شده در هر قسمت، همان جا توضیح داده شده است. منطق به شما خواهد گفت که معجزه وجود ندارد، ولی چنانچه از قوانین زیر پیروی کنید آیینه شما در مدت کوتاهی برمنطق غلبه خواهید کرد. حدقل یکبار در روز صورت تان را ماساژ دهید. البته  دو مرتبه در روز بهتر است.

این ها همه مضرات و فواید ماساژ صورت بود که گفتیم در مقاله ی بعدی کارهایی که باید قبل از ماساژ صورت انجام دهیم را برایتان گفته ایم برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

مضرات و فواید ماساژ صورت و توصیه های کلی برای نرمش عضله ها با روغن
مضرات و فواید ماساژ صورت و توصیه های کلی برای نرمش عضله ها با روغن

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش فر کردن مو به صوت دائمی با پروتز بیگودی همانطور که میدانید برای فر کردن مو روشها و شیوهای مختلف و متفاوتی وجود دارد که هر کدام از این روشها سختیها و مزایای خاص خود را دارد. انواع روش ...

آموزش روشهای صاف کردن موها به روش کراتینه طبیعی و شیمیایی 1-صاف کردن و آموزش کراتینه کردن مو به روشهای طبیعی و غیر دائمی(اتو وسشوار کشیدن) 2-صاف کردن و آموزش کراتینه کردن مو به روشهای شیمیائی ...

آموزش جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ تاریخچه بازسازی و آموزش جوانسازی پوست صورت را می‌توان در مصر باستان یافت که از ماسک‌ خراش دهنده (ابریژن) دارای پودر مرمر استفاده می کردند. تا ...

|آموزش رنگ کردن مو در منزل در این ایتم آموزشی قصد داریم نحوه رنگ کردن مو را در منزل به شما عزیزان یاد دهیم پس با ما همراه باشید اکثرا خانم ها به دلیل داشتن مشغله کاری , داشتن درصد موهای سفید و ... ...

آموزش لایت و هایلایت مو به صورت حرفه ای لایت مو مدل های مختلفی دارد که در مقدار و نوع ترکیب رنگ ها با هم متفاوت هستند . ما در این آیتم آموزش لایت و هایلایت مو و نحوه ی رنگ زدن آن ها و شکل ظاهری آن ...