دسته بندی مجله

فیلم آموزش اپیلاسیون در خانه

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/20

مدت زمان ویدیو : 07:58

بازدید : 9125

فیلم اپیلاسیون و رفع موهای زائد بدن و صورت

مو های زائد صورت و بدن مسئله آزاردهنده ای است که اکثر افراد درگیر آن هستند ولی خوشبختانه روش های زیاد و متنوعی از جمله لیزر و تیغ و اپیلاسیون و …  برای از بین بردن این موهای زائد وجود دارد که افراد می توانند با استفاده از آن ها فرایند اپیلاسیون موهای زائد را انجام دهند، که با مشاهده فیلم آموزش اپیلاسیون در خانه می توانید در منزل از شر موهای زائدتان خلاص شوید.
شما می توانید در منزل و همچنین در مراکز تخصصی اپیلاسیون در بیرون از منزل اپیلاسیون را انجام دهید و ما در این مقاله از سایت ماتیکیا فیلم آموزش اپیلاسیون در خانه با استفاده از موم را برای شما قرار داده ایم تا شما عزیزان بتوانید در خانه با هزینه بسیار کمی موهای زائد خود را اپیلاسیون کنید.

آموزش حذف موهای زائد با استفاده از موم های عدسی

موم های عدسی در رنگ ها و رایحه های مختلفی در بازار موجود هستند که هر رنگ رایحه مخصوص به خود را دارد مثلا رنگ صورتی دارای رایحه گل رز، رنگ سبز دارای رایحه سیب و رنگ آبی دارای رایحه بلوبری می باشد. شما میتوانید این موم ها را در بسته های 100 گرمی یا یک کیلویی تهیه کرده و مصرف کنید.

یکی از مزیت های این موم های عدسی این است که نیازی به پارچه، کاغذ و ... ندارند، فقط کافیست موم را به طور مستقیم روی پوست خود بزنید و پس از خشک شدن آن را از روی پوست جدا کنید.

برای استفاده از موم های عدسی در ابتدا آن ها را روی حرارت قرار داده و بعد از آب شدن مقداری از آن را با کاردک برداشته و در جهت خواب مو روی پوست می زنید سپس مدت کمی صبر کرده و پس از خشک شدن آن را از روی پوست جدا می کنید. دقت داشته باشید که پیش از خشک شدن موم اقدام به جدا کردن آن نکنید زیرا در این صورت مویی از صورت شما بر نمیدارد، در ابتدا با انگشت تست کنید که خشک شده است یا خیر، اگر موم به انگشت شما چسبید یعنی هنوز زمان جدا کردن آن از روی پوست فرا نرسیده.

در انجام اپیلاسیون باید به چند نکته توجه داشته باشید:

1. موم را روی حرارت مستقیم قرار ندهید. می توانید برای آب کردن موم ها از دستگاهی که برای این کار وجود دارد استفاده کنید، و یا ظرف آبی را روی حرارت قرار داده سپس کاسه حاوی موم های عدسی را در آن قرار دهید. در این صورت موم ها با حرارتی که از آب به آن ها می رسد آب می شوند.

2. برای زدن موم ها روی صورت از کاردک تمیز و ضد عفونی شده استفاده کنید، زیرا در صورت استفاده از کاردک آلوده امکان به وجود آمدن جوش و زگیل روی صورت وجود دارد.

3. دقت داشته باشید هنگام برداشتن موم ها حتما آنها را در خلاف جهت رویش مو از روی صورت جدا کنید تا تمام موها به خوبی از پوست جدا شوند.

از این روش می توان برای اپیلاسیون قسمت های مختلف بدن استفاده کرد، برای مثال خارج کردن موهای درون بینی توسط این موم ها در فیلم آموزش داده شده است.

از مزیت های اپیلاسیون با موم می توان به این نکته اشاره کرد که این موم ها قابلیت استفاده مجدد را دارند. در بسته بندی این موم ها صافی هایی قرار داده شده است که می توانید هنگام استفاده مجدد، موم ها را روی صافی قرار دهید و سپس درون ظرف بگذارید تا بعد از آب شدن موم ها قسمت هایی که دارای مو هستند روی صافی باقی بمانند.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها