فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آموزش میکروبلیدینگ ابرو

برگزاری کلاس دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران با قیمت ارزان و 30 درصد تخفیف

در تهران سالن زیبایی ما یکی از بزرگترین آرایشگاه های زنانه میباشد که دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو را با قیمت مناسب برگزار میکند. آنچه که ما برای تبدیل شدن به یک میکروبلیدر حرفه ای نیاز به دانستن و یادگیری آن دارید را ما به شما می آموزیم . این دوره آموزشی از مبتدی تا پیشرفته میباشد پس اگر میخواهد به یک آرایشگر حرفه ای ابرو تبدیل شوید حتما در این دوره های ما شرکت کنید . در پایان ما به شما مدرک معتبر که قابل ترجمه به تمام زبان های دنیا میباشد میدهیم . البته نا گفته نماند در صورتی که شما علاقه و انگیزه بالایی در یادگیری داشته باشید خودتان میتوانید یکی از بهترین ها در کشور شوید و در همه زمینه ها کار و بازار کار خوب برای بهترین ها محیاست . اما ما خودمان میتوانیم بازار کار را برای شما فراهم کنیم . پس با خیال راحت جهت شرکت در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران با هزینه و قیمت ارزان و مشاهده قیمت میکروبلیدینگ ابرو با شماره تماس مدرس آرایشگر ما سرکار خانم زرین فر یکی از بهترین اموزش دهندگان در تهران و دارای مدرک فني و حرفه‌ای ، پداگوژی و مربيگری ، عضو آكادمي prbrows اولين و تنها آكادمي رسمي ايران تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن , خدمات میکروبلیدینگ و تاتو نیز هم آموزش داده میشود و هم خدمات آنرا میتوانید در سالن زیبایی ما با 30 در صد تخفیف دریافت کنید.

موبایل : 09120660447

آی دی تلگرام : sara_zarinfar@

قیمت انجام میکروبلیدینگ ابرو تهران در سالن های زیبایی و آرایشی

با توجه به شکل و جنس ابروهایتان، ممکن است هزینه و قیمت آن چیزی بین 400 تا 600 هزار تومان در تهران باشه.

قلم آن هم با توجه به جنس و نوع قلم قیمت گذاری میشود و احتمالا هزینه ای بین 20 تا 50 هزار تومان داشته باشه.

ناگفته نماند که این قیمت ها قطعا تغییر میکند. برای دریافت قیمت های به روز با ما تماس بگیرید.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

 Microblading چیست ؟ آموزش میکروبلیدینگ ابرو با دستگاه دائمی است یا نیمه دائمی ؟

خب در این قسمت کمی درباره دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران صحبت میکنیم . برای شروع کار طراحی ابرو ابتدا می بایست ابرو ها را تمیز کنیم. با یک موچین قسمت تاج و دم ابرو را تمیز میکنیم به طوری که خط های آن را مشخص میکنیم و دلیل اینکه حتما باید ابتدا دور ابروها تمیز باشند این است که بتوانیم بهتر کار میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهیم . اضافه های ابرو را قیچی میکنیم و فقط حواستان باشد که خیلی داخل ابروها نروید. خب حال بعد از اینکه کامل ابروها تمیز شد ما طراحی ابرو را شروع میکنیم برای مشتری. این طراحی با قلم رنگ مخصوص انجام میشود . ما طرح را میکشیم به خود مشتری نشان میدهیم بعد از آنکه طرح مورد پسند مشتری بود شروع به میکروبلیدینگ ابرو میکنیم. این طراحی را ابتدا از قسمت تاج ابرو شروع میکنیم. اول تاج ار مرتبط میکنیم بعد قسمت آرک را میکشیم. خب بعد از اینکه داخل ابرو را کامل پر کردید مرحله بعد آموزش میکروبلیدینگ ابرو شروع میشود.

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش حرفه ای میکروبلیدینگ ابرو

بی حسی ابرو ها دومین گام بعد از طراحی در دوره آموزشی میکروبلیدینگ ابرو میباشد

گام بعدی برای میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن ابرو بی حس کردن ابروها میباشد. فقط دقت کافی را داشته باشید کسی که میکروبلیدینگ را انجام میدهد حتما از مواد خوب و اورجینال برای بی حسی استفاده کند. بعد از این که ابرویتان را به کرم بی حسی آغشته کردید روی آن یه نایلون میتوانید قرار دهید تا بی حسی میکروبلیدینگ را به خود جذب کند. این کار را به مدت 25 دقیقه میگذارید بماند . فقط حواستان باشد که بیشتر از آن زمان نشود چرا که پوست به آن واکنش نشان میدهد. برای رنگ هایی که استفاده میکنید سعی کنید از رنگ های معتبر استفاده کنید. رنگ هایی که ما در سالن زیبایی خود استفاده میکنیم رنگ های sgs میباشند .

قیمت میکروبلیدینگ حرفه ای ابرو

کلاس آموزش میکروبلیدینگ ابرو

مرحله بعد آموزش رنگ کردن ابروها با سوزن میکروبلیدینگ میباشد

رنگ sgs را ابتدا کامل تکان دهید تا مواد آن به خوبی ترکیب شوند بعد از اینکه ترکیب شد ان را داخل ظرف یک بار مصرف بهداشتی میریزید . بعد از اینکه رنگ داخل ظرف ریخته شد رنگ را کاملا هم میزنیم تا عنصر های رنگ باهم ترکیب شوند. دوستان قبل از انجام هر کاری باید نکات بهداشتی و ایمنی رعایت شود . بعد سوزن های یک بار مصرف برای هر مشتری حتما استفاده شود. حتی در مرحله ترمیم نیز از سوزن های خود مشتری برای خودش استفاده مجدد نکنید و خود سوزن میکروبلیدینگ ابرو را به خود مشتری ندهید . این نکات ایمنی هم برای سلامتی خود مشتری مهم میباشد و هم برای خود میکروپیگمنت. سوزن را از بسته بندی خود به صورت درست و بهداشتی خارج کنید . اگر در دوره های آموزش میکروبلیدینگ ابرو ما شرکت کنید همه اینها به صورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد .

اموزش میکروبلیدینگ ابرو

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو

آموزش قرار دادن سوزن در دستگاه میکروبلیدینگ

بعد از باز کردن و خارج کردن سوزن آن را داخل دستگاه میکروبلیدینگ میگذاریم. دستگاه را باز کرده و سوزن را جا میزنیم و پیج دستگاه را سفت میکنیم. خب گام بعدی وارد کردن نوک سوزن در رنگ میکروبلیدینگ ابرو میباشد. حال خراشه ها را ایجاد میکنیم . فقط توجه کنید که ما در لایه درم پوست کار میکنیم که رنگ کاملا جذب شود . خط ها را به صورت مرتبط و با زاویه نود روی صورت کار میکنیم . بعد از قسمت پایین زیر ابرو را میزنیم و فاصله هاشور را حتما رعایت کنید مرتبط و دقیق روی خطوط باشند . نیمه های آرک ابرو را به سمت بالا و بعد به سمت پایین میزنیم البته این بستگی به مدل ابرو دارد . تا کارمان بیشتر طبیعی باشد . پوست را کاملا میکشیم تا منافذ پوست باز شود. سعی کنید در لایه اپیدرم پوست نزنید چون بعد از یک هفته کلا موها میریزد و جذب رنگ پایین خواهد بود. در ایجاد خراشه های خیلی آهسته عمل کنید تا  پوست فرصت رنگ گیری داشته باشد. کامل همه قسمت های ابرو را رنگ کنید بعد آن را با یک دستمال تمیز کنید . بعد دوباره روی قسمت هایی که انجام داده اید و خراشه ها ایجاد شده است کار میکنید.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران

نکات مهی که باید در حین میکروبلیدینگ باید رعایت شود.

 1. فشار دست خود را دقت کنید که اگر زیاد باشد از زیر رنگ پخش میشود و کار میکروبلیدینگ خراب میشود.
 2. خراشه ای که ایجاد کرده اید را با میکرو براش در قسمت منافذ ایجاد میکنید تا رنگ به طور کامل وارد منافذ شود .
 3. قسمت هایی که کمرنگ مانده است را مجدد رنگ کنید .
 4. یک نکته خیلی مهمی که در میکروبلیدینگ ابرو باید رعایت کنید این است که رنگ پذیری پوست در افراد متفاوت است. هرچه پوست سخت تر رنگ بگیرد باید چندین بار این عمل را انجام دهیم.
 5. هر وقت دیدید مشتری احساس درد کرد مجدد باید برای مشتری بی حس کننده را بمالید.
 6. خراشیدن رنگ با سوزن را ابتدا روی یک ابرو انجام دهید ولی این عمل را تا انتها به پایان نرسانید , بعد از اینکه یک ابرو کمی رنگ گرفت ابرو دیگر را شروع کنید و مجدد به سراغ اولی بروید .
 7. برای میکروبلیدینگ ابرو حتما پوست را کمی با دست خود بکشید تا منافذ پوست باز شود .
 8. نظم در خطهای هاشو ابرو خیلی مهم است . این را در مقاله آموزش هاشور ابرو برای شما به طور کامل توضیح داده ایم .

 

هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

 1. از جمله مزایایی که میتوان برای میکروبلیدینگ ابرو شمرد این است که کار میکروبلیدینگ ابرو چون کار دست میباشد خیلی تمیز و زیبا میشود .
 2. ظریف کاری آن خیلی بیشتر از دستگاه میکروپیگمنتیشن است . در مقاله آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو به همه این موارد اشاره شده است .
 3. این روش آرایش نیمه دائم ابرو میباشد که همین خاطر میتوانید بعد از یک مدت طرح های خود را به دلخواهتان تغییر دهید .

آموزش میکروبلیدینگ ابرو با قیمت ارزان

مهمترین فعالیت هایی که باید در آخرین مرحله در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید.

در مرحله اخر آموزش میکروبلیدینگ ابرو زمانی که همه قسمت هارا رنگ کردید باید با دقت به وسیله قلم میکروبراش روی تمام ابروها بکشیم . اینکار باعث میشود تا جوهر کامل وارد پوست شود . سپس با یک دستمال کاغذی بهداشتی کار را پاک میکنیم . بعد از اتمام کار حتما با دقت ابروهای مشتری را ببینید که تمام قسمت هایش رنگ شده باشد و رنگ گرفته باشد . اگر به این شکل نبود مجدد باید کار را شروع کنید.