دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش میکروشیدینگ ابرو یا سایه ابرو

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/08/14

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:30

بازدید : 489

آموزش میکروشیدینگ ابرو یا سایه ابرو

صنعت آرایش در حال حاضر از آرایش های روزانه و موقتی به سمت آرایش نیمه دائمی و حتی دائمی پیش می رود. هر روزه تکنیکهای بسیار جدیدی برای آرایش قسمتهای مختلف صورت در اختیار افراد قرار می گیرد که میکروشیدینگ ابرو نیز یکی از آنها است. میکروشیدینگ ابرو یک آرایش موقتی و نیمه دائمی برای ابروهای دارای نقص های جزئی می باشد. در عین شباهت بسیار بالای این روش با سایر روش های هاشور مانند میکروبلیدینگ ، شما بسته به نیازهایی که دارید باید یکی از آنها و یا ترکیبی از موارد مختلف را روی ابروهای خود انجام دهید. برای شرکت در دوره های آموزش میکروشیدینگ ابرو نیز میتوانید در قسمت دوره های آموزشی سایت ماتیکیا به مشاهده برترین مدرسین آموزش میکروشیدینگ ابرو بپردازید.

میکروشیدینگ

آموزش میکروشیدینگ ابرو به صورت کامل و مرحله به مرحله

در این قسمت از آموزش میکروشیدینگ ابرو میخواهیم شما را با مراحل انجام تکنیکهای ان اشنا کنیم. میکروشیدینگ ابرو خیلی پیچیده نبوده و یک متخصص با انجام مراحلی روتین با استفاده از این متد می تواند عیب ابروهای شما را برطرف نماید. در این روش که بیشتر برای برطرف نمودن کم پشتی ابروها در برخی مناطق آن و یا نقص جزئی دیگر روی آنها صورت می گیرد، ابتدا از کرم بی حسی در این مناطق استفاده می شود. سوزن مخصوص یکبار مصرف و قلم مخصوص در این متد، رنگدانه ها را به نزدیک ترین سطح زیرین پوست تزریق نموده و باعث تقارن و همگونی ابروها می شوند. دقت داشته باشید که استفاده از کرم بی حسی درد را در میکروشیدینگ به حداقل ممکن رسانده و کسانی که از سوزن و تزریق واهمه داشته باشند به سادگی می توانند از این متد برای رفع نواقص ابروهای خود استفاده نمایند. برای مشاهده فیلم آموزش میکروشیدینگ ابرو کلیک کنید.

میکروشیدینگ ابرو

دراین قسمت از آموزش میکروشیدینگ ابرو به مزایای آن خواهیم پرداخت

درد بسیار کمی در میکروشیدینگ جراحی به بیمار منتقل می شود. با توجه به نقطه ای بودن این روش، دقت عمل آن بسیار بالا خواهد بود. بهترین تکنیک برای برطرف نمودن نواقص نقطه ای میکروشیدینگ است. رشد ابروها و تقارن آنها پس از انجام میکروشیدینگ بسیار هماهنگ خواهد شد. زیبایی بزرگتری مزیت میکروشیدینگ است. نواقص ابروها در این تکنیک به راحتی پنهان می شوند. نتایج حاصل به حالت طبیعی ابروها بسیار نزدیک است.

مزایا میکروشیدینگ

بررسی معایب روش میکروشیدینگ ابرو

در آموزش میکروشیدینگ ابرو به شما می آموزیم که روش هاشور کامل برای ابروها ایجاد نشده و پیگمنتر تنها به رفع برخی نواقص می پردازد. میکروشیدینگ ابرو به صورت دستی انجام گرفته و 1 تا 2 ساعت زمان برای انجام آن لازم است. نتایج حاصل از این متد دائمی نخواهد بود. مراجعه به تاتو کار غیرحرفه ای و غیرمتخصص نتایج این تکنیک را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

معایب میکروشیدینگ

تفاوت روش میکروشیدینگ ابرو با سایر روشهای هاشور

ما سعی کرده ایم آموزش میکروشیدیگ ابرو را با تمام مسائلی که این آرایش دارد به شما ارئه کنیم حال میخوایم بدانید که تفاوت اصلی میکروشیدینگ با تکنیک میکروبیلدینگ در نقطه ای و خطی بودن آنها است. ماندگاریه نتایج حاصل از میکروشیدینگ مشابه روش میکروبلیدینگ بوده و از متد میکروپیگمنتیشن کمتر است. برخلاف تکنیک میکروپیگمنتیشن در این متد مراحل کار مکانیزه نیست و دست در آن دخالت مستقیم دارد. برای درمان نواقص ریز نیاز به استفاده از سوزن در میکروشیدینگ در یک منطقه گسترده نخواهد بود.

تفاوت میکروشیدینگ با هاشور

بایدها و نبایدهایی که میبایست در این قسمت از آموزش میکروشیدینگ ابرو بدانید

بعد از انجام میکروشیدینگ شما برای درمان و بهبودی کامل زخم ها نیاز به حدود 2 هفته زمان خواهید داشت. استفاده از میکروشیدینگ برای کسانی که بیماریهای پوستی دارند به هیچ وجه توصیه نمی شود. استفاده از تکنیک میکروشیدینگ ابرو برای زنان باردار و شیرده ممکن است خطرناک باشد.  از برخورد ابروها با آب در طول هفته اول باید پرهیز نمود. ترکیب این متد با متد میکروبیلدینگ در بسیاری از موارد توسط پیگمنتر انجام  شده و نتایج شگفت انگیزی به بار می نشاند. انجام ورزشهای سنگین و میکاپ با مواد شیمیایی در طول درمان این متد توصیه نمی شود. هر چند جراحی میکروشیدینگ ابرو به نام سایه دائمی ابرو و سایه پدری آن نیز معروف است اما این فقط به معنای ماندگاری خوب نتایج آن بوده و شما بعد از چند ماه نیاز به تمدید دوباره آن خواهید داشت. دقت داشته باشید که استفاده از میکروشیدینگ ابرو برای برطرف نمودن و حذف کردن اثر تاتوهای قبلی یک اشتباه بزرگ است. امیدواریم که از آموزش میکروشیدینگ ابرو ما لذت برده باشید. میتوانید در قسمت های مختلف وب سایت ما به مطالب متنوعی دست پیدا کنید. با ما همراه باشید.

سایه ابرو

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها