فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو , لب و مژه

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو و لب و مژه در مرکز تخصصی ماتیکیا تهران با قیمت ارزان

آرایش دائمی (PMU) یا آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو روش جدید برای ذخیره سازی رنگدانه های معدنی هیدرو آلرژیک به لایه پوست است . با یک سوزن و رنگدانه فوق نازک ، شکل ابرو ، چشم و حجم لب افزایش می یابد. این درمان نیز به عنوان آرایش دائمی و خالکوبی آرایشی شناخته شده است.

یکی از بهترین و حرفه ای ترین آرایشگران ایران در این زمینه که با قیمت بسیار ارزان خدمات تتو را انجام میدهد سرکار خانم زرین فر میباشند .  جهت شرکت در دوره های آموزشی و یا دریافت خدمات میتوانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

موبایل : 09120660447

آی دی تلگرام : sara_zarinfar@

گاهی اوقات با تتو ( به عنوان مثال خالکوبی ابرو یا خالکوبی خط چشم ) اشتباه گرفته شده است. با این حال، رنگدانه هایی که برای آرایش دائمی استفاده می شوند عمیق تر به لایه پوست نفوذ میکنند و ترکیب متفاوتی از جوهر تاتو دارند . دستگاه های Micropigmentation نیز از دستگاه های تتو پیشرفته تر و بسیار بهبود یافته تر میباشند و تکنیک های استفاده شده در این روش متفاوت هستند. میکروپیگمنتیشن ابرو  یکی از روش های هاشور ابرو است فقط یکم ظرافت بیشتری دارد . میتوانید با ثبت نام در این دوره آموزشی به یکی از آرایشگران حرفه ای در تهران و حتی در میان تمام کشور ها تبدیل شوید. اکثر کسانی که در این دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو ما شرکت میکنند بعد از اتمام کلاس ها به آنها مدرک معتبر قابل ترجمه به تمام زبان ها ارائه میشود که در این صورت به راحتی میتوانند وارد بازار کار جهانی شوند. ضمن این که به کسانی که آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو را دیده اند خود ما بازار کار را معرفی میکنیم. پس با خیال راحت در صورتی که علاقه دارید میتوانید در این دوره های آموزشی ما شرکت کنید و به سرعت وارد بازار کار شوید. پس جهت شرکت میتوانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو و هاشور را بدانیم

 آرایش دائمی ابرو به شما اجازه می دهد تا ظرافتی را به شکل تعریف شدنی و زیبا برای افزایش زیبایی ابرو و افزایش اعتماد به نفس به شما بدهد، همچنین می تواند سبب بهبود سبک شیوه زندگی و صرفه جویی در زمان برنامه آرایش شود به دلیل اینکه این روش آرایش دائمی بوده و مدام لازم نیست که به آرایشگاه ها زنانه سر بزنید و ابروهای خود را آرایش کنید. علاوه بر این، این روش آرایشی یک اثر خفیف خراشیده شده روی ابرو شما به جا میگذارد که چندین سال طول می کشد تا از بین برود . PMU نیز برای افراد مبتلا به آلرژی به آرایش منظم ، لنزهای تماسی با چشمان حساس ، افراد دارای عینک و افرادی که در ورزش فعال هستند بسیار مناسب است . خلاصه این آرایشمزایای و معایب یدارد! به طور خلاصه، آرایش دائمی تضمین می کند که همیشه به دنبال بهترین ها باشید و خود را جزو زیباترین خانم ها در بین اطرافیانتان تبدیل کنید. هزینه و قیمت آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران در هر مرکز تخصصی متفاوت است و بسته به حرفه شخص کاربلد بودن و منطقه ای که سالن آرایشی در آن قرار دارد و وسایل مصرفی دارد. ما به کسانی که علاقه به تاسیس سالن زیبایی دارند این توصیه را میکنیم که در انتخاب جای مناسب سالن خود دقت کنندبه دلیل اینکه اجاره و قیمت سالن روی هزینه خدمات آرایشی که ارائه میدهید تاثیر به سزایی دارد. استفاده از دستگاه پیشرفته مثل دستگاههای نووو کانور، رنگدانه ها و تکنیک های این روش آرایشی را متفاوت میکند و همچنین باعث می شود که میکروپیگمنتیشن ابرو به ویژه برای اهداف پزشکی مانند رنگ آمیزی آئولولا و درمان زخم ها و یا اصلاح لب شکاف استفاده شود. با شرکت در دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو ما میتوانید به تمام جزئیات این روش آرایشی مطلع شوید.

آموزش عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو برای چه کسانی توصیه میشود و برای چه افرادی ضرر دارد؟

ما این روش آرایش دائم ابرو را به همه توصیه نمیکنیم. از تمامی کسانی که این مطلب را میخوانند درخواست داریم که حتما به این قسمت از مطالب ما توجه  کنند به دلیل اینکه در مورد عوارض ان توضیح داده ایم. پس مشتریان مبتلا به آلوپسی ، زخم های قابل مشاهده، dermapigmentation، ریزش مو یا کسانی که تحت عمل جراحی سینه قرار گرفته اند یا باید از شیمی درمانی استفاده کنند به این عزیزان دل به هیچ وجه توصیه نمیکنیم که آرایش دائم ابرو را انجام دهند ، همچنین می توانند از طریق درماتوپاتیسیون استفاده شوند. این روش آرایشی و زیبایی می تواند به مشتریان در بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس خود کمک کنید و این عمل را به مشورت با جراحان و همکاری با متخصصان پزشکی انجام دهید.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو و لب و مژه در مرکز تخصصی ماتیکیا تهران با قیمت ارزان

کلاس تخصصی برای آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران به صورت حرفه ای

این کلاس تخصصی جدیدا در تهران فقط توسط سالن ما انجام میشود که با شروع از پایه و با تخصص کامل به اتمام و انتهای دوره ختم میشود . در این دوره آموزشی، تمام تکنیک های زیبایی مورد نیاز برای استفاده از وسایل آرایش ابرو ، سایه چشم و... را یاد خواهید گرفت. پس از اتمام موفقیت آمیز تمام دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو  شما می توانید بلافاصله با کار در سالن خود شروع  به کار کنید. همچنین کلاس های پیشرفته مانند کلاس های استادی و کلاس های تمرکز نیز برگزار میشود . این کلاس ها به دنبال توسعه مهارت ها و دانش های خود در زمینه میکروپیگمنتیشن  هستند. به طور خلاصه، آکادمی ما بهترین برنامه در دسترس و گسترده برای شروع و حرفه ای شدن شما عزیزان را ارائه می دهد.