دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

همه چیز درباره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با ذکر نکات طلایی در نحوه ی انجام آن

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1398/08/25

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:00

بازدید : 1282

همه چیز درباره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با ذکر نکات طلایی در نحوه ی انجام آن
همه چیز درباره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با ذکر نکات طلایی در نحوه ی انجام آن

سبک آرایش خانم ها در سده حال به سمت آرایش دائم و دستگاهی پیش رفته و در حال حاضر بسیاری از افراد از انجام آرایش وقت گیر و دستی به سمت جایگزین کردن روش های دیگر مانند میکروپیگمنتیشن ابرو گرایش پیدا کرده اند. میکروپیگمنتیشن ابرو یک روش هیجان انگیز و جذاب برای هاشور و سایه زدن است که هر کسی آن را تجربه کرده باشد دیگر تمایلی به استفاده از لوازم ارایش شیمیایی برای ابرو خود ندارد.

میکروپیگمنتیشن ابرو

روش انجام میکروپیگمنتیشن ابرو

دستگاهی که تکنیک میکروپیگمنتیشن با استفاده از آن انجام می گیرد یکی از پیشرفته ترین ابزار برقی ارایشی است. این دستگاه حاوی سوزن های یکبار مصرف بوده که برای استفاده هر فرد آن را تعویض میکنند. با تنظیم دور موتور مناسب و تعیین محل لازم برای هاشور زنی و بعد از استفاده از کرم های بی حسی در این مناطق این دستگاه به صورت اتوماتیک اقدام به تزریق رنگدانه ها به لایه دوم پوست کرده و ابروهای زیبایی که به دنبال آن هستید را به شما هدیه می کند.

روش انجام میکروپیگمنتیشن ابرو

مزایای میکروپیگمنتیشن ابرو

 میکروپیگمنتیشن بدون دخالت دست و با تکنولوژی بسیار پیشرفته انجام شده و در آن از سوزن های یکبار مصرف با رعایت کامل اصول بهداشتی استفاده میشود. نتایج حاصل از این متد در برخی از موارد تا چندین سال نیز تغییری نخواهد داشت. مدت زمان لازم برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو معمولاً کمتر از نیم ساعت است و استفاده از آن در افرادی که ابروهای کم پشت و ناقصی دارند، نتایج فوق العاده ای را در بر خواهد داشت. با تجربه روش میکروپیگمنتیشن ابرو برای مدت نسبتا طولانی نیاز به آرایش ابرو ندارید و در کمترین زمان ممکن ابروهای کاملاً متقارن و زیبایی خواهید داشت.

معایب میکروپیگمنتیشن ابرو

نتایج حاصل میکروپیگمنتیشن ابرو معمولاً برای مدت زمان زیادی ماندگار بوده و اگر پشیمانی حاصل شود کار سختی برای پاک کردن هاشورها خواهید داشت. هزینه انجام این متد در برخی موارد بسیار بالا است. ظرافت و دقت در هاشور زنی و سایه در میکروپیگمنتیشن ابرو کمی کمتر از روش میکروبیلدینگ خواهد بود.

معایب میکروپیگمنتیشن ابرو

تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با سایر روش های هاشور زنی

یکی از تفاوت های اصلی میکروپیگمنتیشن ابرو با روش های سنتی و دستی، رعایت کامل اصول بهداشتی در انجام این تکنیک است. با استفاده از لوازم مخصوص جراحی و با توجه به مکانیزه بودن آن هیچ ماده آلوده ای وارد خون شما نخواهد شد. در این متد از دستگاه مخصوص استفاده شده و برخلاف بسیاری از روش های دیگر که معمولاً دستی صورت می پذیرند، دست در آن نقشی نخواهد داشت. نتایج حاصل از میکروپیگمنتیشن ابرو نیز نسبت به میکروبیلدینگ بسیار طولانی تر خواهد بود. عمق تزریق رنگدانه ها هم در این روش با سایر متدها متفاوت است.

بایدها و نبایدهای میکروپیگمنتیشن ابرو

هر کسی صلاحیت انجام میکروپیگمنتیشن ابرو را روی صورت شما ندارد و حتماً باید از پزشک متخصص یا پیگمنتر آرتیست حرفه ای و متبحر در این زمینه استفاده کنید. بسته به جنس رنگ به کار رفته و برخی عوامل دیگر، بعد از گذشت مدتی نیاز به تمدید خواهید داشت. معمولاً یک ماه زمان برای اثبات کامل نتایج تکنیک میکروپیگمنتیشن ابرو نیاز است. در هفته های اول استفاده از مواد شیمیایی نزدیک موضع اصلاً توصیه نمی شود و همچنین در روزهای ابتدایی استحمام نیز باید با مراقبت انجام گرفته و ابروها باید دور از آب قرار بگیرند. یادتان باشد که میکروپیگمنتیشن ابرو یک روش دائمی نیست و انتظار ماندگاری دائمی از آن نباید داشته باشید.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با سایر روش ها

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها