فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آموزش هاشور ابرو به روش تخصصی در معتبر ترین سالن های آرایشس

آموزش هاشور ابرو سه بعدی در تهران با قیمت ارزان به همراه مشاهده تصاویر مراحل آن

در سالن آرایشی ما میتوانید از قیمت آموزش هاشور ابرو در تهران مطلع شوید . این دوره های آموزشی در تهران برگزار میشود که با ثبت نام و پرداخت هزینه دوره ابتدا میتوانیم برای شما عزیزان میز رزرو کنیم. قیمت ما نسبت به همه سالن های آموزش  کمتر و ارزان تر است. تا بتوانید با ارزان قیمت ترین دروه آموزش در تهران به یکی از حرفه ای ترین هاشور زنان ابرو در تهران , کشور و جهان تبدیل شوید. این هزینه نسبت کیفیت دوره آموزشی که ما برای شما برگزار میکنیم بسیار تخفیفی میباشد. در تهران اکثر هاشور زنان ابرو در سالن های ما آموزش دیده اند که با بهره گیری از رنگ ها و سوزن ها با کیفیت بهداشتی و با جواز از وزارت بهداشت سالن ما و برند ما به یکی از مهم ترین و با کیفیت ترین آرایشگاه های زنانه تبدیل شده است که آموزش هاشور ابرو را به صورت اصولی یاد میدهد. این کیفیت به هیچ وجه اتفاقی نیست بلکه حاصل سالها تلاش و پشتکار آرایشگران حرفه ای ما میباشد.

مشاهده کلیه مزایا و عوارض و قیمت هاشور ابرو در تمام سالن های آرایشی و کلاس های آموزشی

آموزش خصوصی، زیر نظر مربی متخصص، همراه با معرفی به بازار کار، پشتیبانی تا 3 جلسه، همراه با ارائه گواهی معتبر

برگزاری دوره های مقدماتی، تخصصی و فوق تخصصی با ارائه مدرک بین المللی و معرفی شما عزیزان به بازار کار در بهترین سالن های آرایشی کشور.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با سرکار خانم سوری یکی از بهترین آرایشگران کشور در ارتباط باشید.

فیلم آموزشی هاشور زدن ابرو با بهترین سوزن ها و بدون درد و خونریزی

انتخاب سوزن یکی از مهمترین قسمت های این خدمت آرایشی میباشد به دلیل اینکه ابرو همه خانم ها متفاوت میباشد و پوست صورت همه افراد با هم متفاوت میباشد. پس در انتخاب سوزن های آن دقت کافی و لازم را داشته باشید. پوست های کلفت برای تتو مناسب تر می باشند. البته در حال حاظر جدید ترین سوزن ها را ما در اختیار داریم که بدون خونریزی و درد فعالیت را هم برای شما انجام میدهیم. پس همین حالا برای ثبت نام در دوره آموزشی ما شرکت کنید. در صورتی که تمایل به مشاهده فیلم های ما دارید در زمینه های خدمات آرایشی یا آموزش های آرایشی میتوانید در همین وب سایت مشاهده کنید. برترین فیلم های آموزشی و خدمات آرایشی را میتوانید در وب سایت ماتیکیا دنبال کنید. همگی فیلم ها در سالن آرایشی ما گرفته شده است. این فیلم ها همگی حق کپی رایت دارند پس به هیچ وجه بدون ذکر نام منبع دانلود و به اشتراک نگذارید.

آموزش-هاشور-ابرو

نحوه ی برگزاری کلاس های دوره آموزش هاشور ابرو برای تبدیل شدن به یکی از حرفه ای ترین هاشور زنان ابرو کشور و جهان

اگر کلاس ها را خصوصی بردارید ما متناسب با ساعت و مدت روزها همان طور که شما می خواهید کلاس ها را از مبتدی تا تخصصی و فوق تخصصی به شما آموزش خواهیم داد . ولی برای کلاس های گروهی برای کسانی که از راه دور آمده اند به صورت فشرده در 3 روز به طور کامل هاشور زنی مبتدی را به آن ها آموزش خواهیم داد ولی برای کسانی که نزدیک تر هستند و تایم دارند این کلاس های آموزش در 7 جلسه ی 3 ساعته کلاس ها به شما آموزش داده می شود. در این کلاس ها هی 7 روزه در روز اول آشنایی بارنگ ها جوهر این دستگاه ها سوزن ها و نحوه ی کار با آن را آموزش می دهیم. جهت شرکت در دوره های آموزش هاشور ابرو میتوانید بعد از تماس با متخصصین ما و ثبت نام در دوره کلاس های خود را شروع کنید و  آنرا به صورت حرفه ای از مبتدی تا پیشرفته شروع کنید. در انتهای این دوره آموزشی به شما عزیزان مدرک معتبر بین المللی تعلق میگیرید که با این مدرک میتوانید در سطح جهان در هر کجا که تمایل دارید شروع به فعالیت جدیدترین مدل ها کنید. ما به شما این نوید را میدهیم که با این دورهآموزشی میتوانید به صورت کاملا حرفه ای به یکی از برترین و حرفه ای ترین هاشور زنان ابرو تبدیل شوید و در ایران شناخته شده بمانید. ظرافت و زیبایی در این کار یکی از مهم ترین نکات مهم میباشد. اینکه چگونه از سوزن های آن باید استفاده کنید خود یکی از مهمترین تکنیک ها میباشد. رنگ ها در متنوع ترین رنگ های سطح اول جهان در اختیار شما قرار میگیرید که بتوانید با بهترین هاشور زنان جهان رقابت کنید. این دوره آموزشی در سالن زیبایی و آرایشی ما استفاده میشود که یکی از برترین و موثر ترین دوره های آموزشی میباشد. پس سریعا ثبت نام کنید و به هیچ وجه فرصت را از دست ندهید.

جهت آرایش به صورت معمولی و سه بعدی بدون هیچ عوارض و معایبی میتوانید از سالن آرایشی ما استفاده کنید.

آموزش هاشو ابرو در تهران

آیا هاشور ابرو خوب است؟ برای چه افرادی مناسب است؟ فرق هاشور ابرو با تاتو در چیست ؟

یکی از سوال های زیادی که بانوان دارند این است آیا تاتو با هاشور ابرو و میکرو بلیدینگ و میکروپیگمنتیشن متفاوت است یا خیر؟ در پاسخ باید بگویم روش های آن ها و سوزن های ان ها متفاوت است و از نظر ظرافت با یک دیگر متفاوت است ولی همه ی آن ها زیر شاخه هاشور ابرو هستند. آن نیز زیر شاخه تاتو ابرو است. در کل همه یآن ها تزریق جوهر به ابرو هستند که به عنوان آرایش دائمی ابرو شناخته می شوند.

کلاس آموزش هاشور ابرو

 

عوارض آموزش هاشور ابرو

 

هاشور ابرو تکنیک های زیادی دارد  که بین آن ها تفاوت های زیادی است. در این مدل از قبل طرح را روی ابرو می کشند و بعد از روی الگوی ترسیم شده تتو می کنند . بیشتر این کار را روی ابرو هایی که کم پشت هستند یا قسمتی از ابرو های آن ها خالی است انجام می دهند. با این کار کسی متوجه هاشور ابرو شما نخواهد شد و همه گمان می کنند موهای طبیعی خود شما است.

تاتو ابرو بهتر است یا هاشور؟ بررسی تفاوت این ها با یکدیگر

فرق عمد تاتو و هاشور ابرو در مدت مانگاری آن ها است. ماندگاری اتو ابرو بیشتر است زیرا به لایه های زیری پوست نفوذ می کند ولی هاشور پس از مدتی بسته به شرایط مختلف از بین می رود و نیاز به ترمیم دارد. ولی  به دلیل طبیعی تر جلوه دادن نیز طرفداران خاص خود را دارند. افرادی که برای ترمیم وقت و حوصله دارند بهتر است تتو بکنند. دخترانی که می خواهد ابرو های خود را پر تر نشان بدهند نیز هاشور را انتخاب می کنند.

آموزش هاشور ابرو با قیمت و هزینه ارزان

اصلی ترین مزیت هاشور ابرو

یکی از علت هایی که بانوان تتو می کنند صرفه جویی در زمان است که می توان به عنوان مزیت این روش تلقی کرد.

اگر می خواهید هاشور سه بعدی روی ابرو بکشید این اصل را بندانید

هاشور سه بعدی عموما به شکل کمانی هستند ولی برای آرایش کردن ابرو ها باید یک سری اصول را رعایت کنید تا طبیعی تر جلوه شود و در زمان شما صرفه جویی شود. اگر این کار را به درستی و بدون نقص انجام دهید قطعا تغییر خواهید کرد و و اصل اصلی آن این است که طرح ابرو مطابق فرم و چهره کشیده شود

 

دوره آموزش هاشور ابرو

مزایای هاشور ابرو چیست؟

یکی از مشکلات و ترس هایی که بانوان دارند و می ترسند که این کار را انجام دهند وجود عوارض آن است. سوالی که پیش می آید این است آیا اصلا عوارضی وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ باید بگویم اگر همه اصول و کار ها بهداشتی انجام شود و زیر نظر پزشک متخصص پوست باشد هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت. همه ی این ها به این بستگی دارد که شما  به جوهر و رنگ الرژی نداشته باشید که اگر شما زیر نظر پزشک باشید همه ی این عوامل را بررسی و تست خواهد کرد پس جای هیچ گونه نگرانی نیست. از دیگر مزیت های هاشور ابرو می شود به مراقبت از اشاره کرد. مراقبت از ابروی طبیعی سخت تر از ابرویی است که با هاشور ابرو تتو شده است. مزایای دیگر آن برای افرادی است که شیمی درمانی می کنند و یا بیماری های خاصی مثل آلوپسی دارند که همه ی این ها باعث ریزش مو ها می شوند این افراد برای حفظ ظاهر خود می توانند هاشور ابرو را انجام دهند که برای تقویت روحیه بیماران بسیار خوب است.

فیلم آموزش هاشور ابرو

عوارض و مزایای استفاده بهداشتی از سوزن ها

یکی از مهم ترین نکاتی که در تاتو ابرو حائز اهمیت است بهداشتی بودن تیغه ها و سوزن ها است. وقتی برای هاشور ابرو به یک سالن می روید توجه کنید که همه وسیله های آن ها استریل شده باشد و به خوبی ضدعفونی کرده باشند اگر این کار به درستی انجام نشود خطر ابتلا به بیماری هپاتیت و ایدز وجود دارد. و حتی باعث عفونت پوستی می شود.