دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش هاشور ابرو به روش تخصصی

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1399/04/24

مدت زمان ویدیو : 02:01

بازدید : 4567

آموزش هاشور ابرو به روش تخصصی

ابرو یکی از مهم ترین اندام های صورت است که نبود آن تقریباً زیبایی های صورت را به صفر می رساند. ابروها به خودی خود زیبا هستند و باعث زیبایی صورت نیز می شوند. در این میان متد هایی مانند هاشور ابرو می توانند عملکرد آنها را در همگونی با آرایش صورت بیشتر نموده و زیبایی آنها را چندین برابر نمایند. هاشور و یا سایه ابرو یکی از روش ها و تکنیک های جدید آرایش ابروها در بانوان است. در این متد که با تکنیک های مختلف و دستگاه های متنوع انجام می گیرد، ابروها با طبیعی ترین حالت زیباتر شده و نتایج حاصل از آنها نیز ماندگاری طولانی دارد.

هاشور

 هاشور ابرو یا تاتو ابرو

شاید اگر واقع بینانه نگاه کنیم هاشور یا سایه ابرو حالت پیشرفته تر و به روز شده تاتو ابروها است. روش های سنتی تاتو ابرو که با درد و خونریزی زیادی همراه بوده و اشتباهات زیادی نیز در آنها رخ می داد، اکنون جای خود را به تکنیک های جدیدی به نام هاشور ابرو داده است. انتخاب بین این دو متد با توجه به تفاوت های عمده آنها کار خیلی سختی نیست. تاتو ابروها با دردسرهای زیادی همراه بوده و هیچ گاه یک روش دقیق و ظریف برای آرایش ابروها محسوب نمی شوند؛ اما در تکنیک های مختلف هاشور ابرو ظرافت و دقت حرف اصلی را می زنند.

هاشور ابرو

چه زمانی از هاشور ابرو استفاده کنیم؟

هاشور یا سایه ابرو دارای تکنیک های متنوعی است که هر کدام از آنها در مقاطع مختلف می توانند یاری رسان ما در زیباتر نمودن ابروها باشند؛ اما استفاده از این تکنیک ها در زمان های زیر بسیار محتمل و مثمر ثمر خواهد بود.  قسمتی از ابروها کم پشت شده باشند. یک نقص ژنتیکی در یک نقطه ابرو وجود داشته باشد. یک نقص حاصل از تصادف در قسمتی از ابروها ایجاد شود. ابروها تقارن نداشته باشند. طول موهای ابروها برای استفاده از سایه های زیبای مد روز کافی نباشد. کسانی که وقت کافی برای آرایش هر روز ابروهای خود ندارند.

روش های مختلف انجام هاشور ابرو

تکنیک هاشور ابرو به طور عمده به سه روش میکروبیلدینگ، میکروپیگمنتیشن و میکروشیدینگ انجام میشود که در آنها با استفاده از سوزن های خاص اقدام به تزریق رنگدانه به قسمت های مورد نیاز زیر پوست ابروها می کنند. روش دیگری برای انجام هاشور وجود دارد که معمولاً برپایه آرایش های مختلف استوار است و در سبک های مختلف از آنها مانند هاشور ابرو سه بعدی سایه های زیبایی برای ابروها ایجاد شده و زیبایی طبیعی و جذابی را در آنها به وجود می آورد.

روش هاشور ابرو

ماندگاری نتایج حاصل از هاشور ابرو

نتایج حاصل از هاشور و سایه ابرو معمولاً از چند ماه تا چندین سال ادامه دار است.

مزایای انجام روش های هاشور ابرو

زیبایی ابروها با این آرایش تضمین شده بوده و شما بعد از انجام هر کدام از تکنیک های هاشور ابرو تفاوت های ایجاد شده را احساس خواهید کرد. نقص های ابروها در این متد ها از بین می روند. ماندگاری طولانی برخی از این روش ها نیز فوق العاده است. در وقت شما صرفه جویی شده و شما هر روز نیاز به استفاده از لوازم آرایشی برای آرایش ابروها نخواهید بود.

معایب هاشور ابرو

انجام هاشور ابرو معمولا با کمی درد همراه است. هزینه انجام هاشور از آرایش معمولی بیشتر است اما در گذر زمان این هزینه به چشم نمی آید و حتی ممکن است استفاده از آرایش های معمولی نیاز به زمان و هزینه بیشتر در یک بازه زمانی طولانی تر داشته باشند.

مزایا و معایب هاشور ابرو

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها