دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش هایلایت مو با فویل

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/30

مدت زمان ویدیو : 07:23

بازدید : 31123

هایلایت مو یکی از موضوعات بسیار پرطرفدار در زمینه رنگ مو می باشد. بنابراین ما فیلم آموزش هایلایت مو با فویل را در سایت ماتیکیا برای استفاده شما عزیزان قرار داده ایم و امیدواریم برای شما مفید باشد .

آموزش هایلایت مو با فویل

در هنگام هایلایت کردن مو ها و مرحله دکلره کردن مو باید بسیار توجه داشت آسیبی به موها وارد نشود.

اگر تصمیم به هایلایت کردن تمام موهای خود ندارید برای شروع کار ابتدا قسمتی را که تمایل دارید هایلایت روی آن انجام شود از باقی موها جدا کنید و سایر قسمت ها را با گیره فیکس کنید.
ابتدا باید فرایند دکلره مو را انجام دهید، شما می توانید برای ساخت و آموزش دکلره کردن مو از فیلم پایه دکلره مو کمک بگیرید.

پس از تهیه مواد دکلره موهایی را که برای هایلایت جدا کرده اید به دسته های کوچکی تقسیم کنید، سپس از هر دسته با دم شانه به صورت زیگراگ قسمت های کوچکی از مو را جدا کرده و روی فویل قرار دهید. مواد دکلره را از بالا به پایین روی موهایی که روی فویل قرار داده اید بزنید. توجه داشته باشید قسمت هایی از مو را که آسیب دیده است به مواد آغشته نکنید و آن ها را بیرون از فویل قرار دهید و بعد فویل ها را ببندید. این کار را برای تمام قسمت های مو انجام دهید و مدتی را صبر کنید، سپس فویل ها را برای شارژ دکلره باز کرده و در این مرحله موهای آسیب دیده را نیز به مواد دکلره آغشته کنید، دوباره فویل ها را ببندید و به مدت 15 الی 20 دقیقه صبر کنید.

پس از انجام مراحل فوق دکلره مو ها را کاملا بشویید و خشک نمایید تا موها برای رنگ کردن کاملا آماده شوند، برای هایلایت ساده مو می توانید از ترکیب بلوند طلایی بژ روشن هشتِ سی و هشت و بلوند دودی متوسط هفتِ یک و کمی واریاسیون خاکستری و اکسیدان ۶% و اولاپلکس شماره یک استفاده نمایید .

حال برای رنگ کردن موها ابتدا قسمت هایی از مو را که برای ایجاد لایت دکلره کرده اید جدا کنید و زمینه مو را رنگ بزنید، پس از رنگ کردن کامل موها به جز لایت ها، یک بار دیگر به سرعت تمام موها را رنگ بزنید تا در این مرحله لایت ها هم به مواد رنگ مو آغشته شوند، این کار را باید با سرعت انجام دهید و پس از 15 دقیقه مو ها را بشویید. برای گرفتن زردی موها یک ترکیب با رنگ موی اف۲۱ بژ که یاسی رنگ است و اکسیدان ۶% و اولاپلکس ۱ درست کرده و به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی موی سر ماساژ دهید و در انتها با اولاپلکس ۲ مو را شستشو دهید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها