فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی پدیکور حرفه ای ناخن چیست ؟ چه فوایدی دارد ؟ معرفی ابزار

پدیکور حرفه ای ناخن چیست ؟ چه فوایدی دارد ؟ معرفی ابزار

پدیکور ناخن یک درمان آرایشی برای ناخن پا است که مشابه مانیکور هست. پدیکور برای اهداف آرایشی و بهداشتی انجام می شود. آنها در سراسر جهان و مخصوصا در میان زنان محبوب هستند.

پدیکور حرفه ای نه تنها برای ناخن های مچ پا مراقبت می کنند؛ سلولهای مرده پوست از یک سنگ خشن (اغلب سنگ پومیس) از پایین پا پاشیده می شوند. مراقبت از پوست اغلب به زانو، از جمله لایه برداری دانه ای، مرطوب کننده و ماساژ ارائه میشود.

کلمه پدیکور از واژه های لاتین پدیس مشتق شده است که به معنای "پا" و "کورا" است که به معنای "مراقبت" می باشد.

پدیکور

پدیکور چیست؟

پدیکور درمان زیبایی برای پا و پاها است. شما همچنین می توانید پدیکور را در خانه تمرین کنید یا از این زیبایی در حمام استفاده کنید. حتی برای پدیکور، درمان های پدیده ای متفاوتی وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش مراقبت شخصی استفاده کنید.


مزایای پدیکور ناخن چیست ؟

پدیکور نه تنها درمان زیبایی است و برای جلوگیری از اختلالات ناشی از ناخن و بیماری ها مهم است. همان روش برای ناخنهای ناخن مانند ناخن هاست، اما هنگام گرفتن پدیکور، پاهای پا را با پومیس پاک می کند تا مانع از تشکیل سلول های مرده شود. پدیکور همچنین ماساژ پا و مرطوب کردن آن را با لوسیون.

درمان ناخن های خشک و شکسته شده با پدیکور

حتی برای پدیکور حرفه ای ها، درمان های مختلف زیبایی برای حفظ سلامتی و رشد ناخن های دست نخورده وجود دارد. پدیکور مراقبت از ناخن های پا، ناخن های شکننده و جلوگیری از رشد میکروب ها است. دوباره اطمینان حاصل کنید که ابزار و لوازم مورد استفاده تمیز و استریل است.

 

پدیکور نانخن

استفاده از رنگهای لایت بهتر است

رنگ لاک بهتر است که یک رنگ لایت باشد . بعد بهتر می باشد که رنگ مانیکور و پدیکور ناخن یک رنگ باشد . اینگونه ست تر و زیبا تر است . اما می توانید از رنگ های متفاوت اسفاده کنید امان تاثیر خوب نخواهد داشت .

پدیکور قسمت سفت شده پوست پا

بعضی از قسمت های پوست پا سفت می باشد که به اصطلاح می گویند پینه بسته است. اگر این پینه ها ترک بردارد و زخم شود خیلی دردناک خواهد بود . میخچه پا نیز به همین منوال است. ولی درد بیشتری نسبت به میخچه دارد. در پدیکور ناخن این مشکلات را رفع کنید. اصلا از تیغ برای از بین بدن پینه استفاده نکنید پا را در تشت آب گرم قرار دهید و بعد با سنگ پا روی پا بکشید.

پوست دور ناخن را نکنید

پوست دور ناخن‌ ها مانع نفوذ میکروب ها می شود، پس به خوبی از آن ها نگهداری کنید ! مراقب باشید مانیکوریست هنگام پدیکور ، پوست دور ناخن‌ را خیلی سفت نکشد و ان ها را جمع نکند، این کار برای نفوذ میکروب ها را باز می کند.

رنگ لاکی اگر روی ناخن باقی مانده است آن را پاک کنید .

در صورت استفاده از لاک های پر رنگ آن را با لاک پاک کن پاک کنید ماندن زیاد رنگ لاک تیره باعث تیره شدن رنگ ناخن بشود و پدیکور ناخن را مختل می کند. اگر رنگ ناخن تان عوض شده است از سفید کننده پدیکور استفاده کنید. مثل وایتکس روی لباس عمل می کند .

برای جلوگیری از بروز این مشکل ابتدا برق ناخن بزنید و بعد رنگ لاک دلخواه را استفاده نمایید .

پیش از پدیکور از تیغ استفاده نکنید.

قبل از پدیکور شیو نکنید و تیغ زدن مو ها سبب بشود که لایه نفوذ به پا باز شود و زمینه برای ورود میکروب ها فراهم شود. از پاهای پرمویتان خجالت نشید. عدم رعایت نکات بهداشتی خجالت آور است .

برای دیدن مراکز تخصصی انواع خدمات کاشت و دیزایین ناخن از این صفحه دیدن کنید .

فواید پدیکور حرفه ای ناخن چیست ؟قیمت و آموزش در سالن آرایشی
فواید پدیکور حرفه ای ناخن چیست ؟قیمت و آموزش در سالن آرایشی

مطالب مرتبط با ماتیکیا

انواع مشکلات پوستی می تواند از عوارض تاتو ناشی شود. از آنجا که نیاز به شکستن مانع پوستی است، خالکوبی ممکن است خطرات بهداشتی، از جمله عفونت و واکنش آلرژیک را بروز دهد. تاتو مدرن با رعایت احتیاجات جهانی ...

استفاده برق لب بر روی رژلب : برق لب زدن همراه با رژلب یکی از بهترین و زیباترین ترفند های آرایشی به حساب می آید که جذابیت بسیار زیادی را به همراه دارد زیرا این کار نه تنها جلوه خاصی به رژلب شما می د ...

نکاتی برای ماندگاری  و دوام بیشتر رنگ مو اگر موهایتان را رنگ میکنید ولی رنگ مو سریع می رود و تغییر رنگ می دهد به شدت ناراحت می شوید شما می توانید برای ماندگاری  بیشتر رنگ مو نکاتی را رعای ...

موچین: موچین وسیله ای است فلزی یا پلاستیکی که دارای نوک فلزی  برای کندن مو های زائد قسمت های مختلف ( بیشتر گونه صورت) می باشد که بسیار کارآمد است . انواع موچین: ـ سرکج ـ نوک تیز ـ نوک ...

پنکیک چیست ؟ | آموزش استفاده از پنکیک پنکیک نوعی کرم پودر فشرده شده است که جلوی درخشش پوست را گرفته و مانع دیده شدن بیش از حد چربی پوست می شود. پنکیک در آخرین مرحله آرایش صورت،روی پوست زده می شو ...