دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش نحوه پدیکور کردن ناخن پا

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/09/05

مدت زمان ویدیو : 05:25

بازدید : 2836

با مشاهده این فیلم آموزشی متوجه می شوید که پدیکور ناخن پا چیست؟ مراحل انجام آن چگونه است؟

پدیکور ناخن روشی برای زیبایی ناخن است که به وسیله آن ناخن های پا مرتب و پوست پا صاف و ترمیم می شود،  همچنین آلودگی هایی که در ناخن و پا وجود دارد برطرف میشود، به مجموعه این کارها پدیکور گفته می شود که برای پاهای شما زیبایی و لطافت را به همراه دارد.

روش دیگری که برای زیبایی ناخن ها وجود دارد کاشت می باشد اما اگر به دلیل هزینه بر بودن قادر به انجام آن نیستید می توانید با فیلم آموزش پدیکور ناخن که در سایت قرار داده ایم تمام مراحل آن را به صورت کاملا حرفه ای آموزش ببینید و در منزل به زیبا سازی ناخن های خود بپردازید.

پدیکور و اصلاح ناخن چه تاثیری بر زیبایی و بهداشت دارد؟

پا منطقه حساسی از بدن است که به دلیل قرارگیری در پایین ترین نقطه بدن در معرض تجمع آلودگی های بسیاری می باشد، انجام پدیکور علاوه بر این که باعث زیبایی و لطافت پاها می شود به دلیل تاثیری که بر بهداشت پاها دارد هم توصیه می شود.

برای انجام پدیکور ناخن در ابتدا بهتر است اگر روی ناخن های خود لاک دارید آن ها را پاک کرده و پاها را به مدت پنج دقیقه درون ظرف آب گرمی که در آن مقداری شامپو ریخته اید قرار دهید و با برس شست و شو دهید، سپس پاها را از آب بیرون آورده و خشک کنید. مجددا ظرف آب گرمی تهیه کنید و در آن مقداری عسل و آب لیموی تازه ریخته و پاهایتان را به مدت 5 دقیقه در آن قرار دهید. در انتها لیمو را روی ناخن هایتان بکشید، کف پاهایتان را سوهان بکشید تا پوست های مرده کف پایتان جدا شوند و پاهایتان را از آب بیرون آورده و خشک کنید.  در این مرحله با ترکیب دو قاشق شکر، دو قاشق پودر قهوه، مقداری آب لیموی تازه و یک قاشق ژل آلوئه ورا ماسک درست کرده و آن را روی پاهای خود بزنید. به مدت پنج دقیقه صبر کنید و سپس پاها را ماساژ داده و بعد آنها را بشویید. در مرحله آخر به مقدار کافی وازلین یا هر نرم کننده و آبرسانی که در دسترس است روی پاهای خود بزنید.

می توانید برای زیبایی بیشتر پاهای خود گوشت های اضافه اطراف ناخن را گرفته و روی ناخن ها لاک بزنید.

امیدواریم که از دیدن این ویدئو لذت برده باشید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها