دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

ژل ابرو جدیدترین ابزار زیبایی صورت و تقویت ابروها !

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/23

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 00:59

بازدید : 302

ژل ابرو جدیدترین ابزار زیبایی صورت و تقویت ابروها !

ژل ابرو

طبق گفته کارشناسان زیبایی، ابروها یکی از مهم ترین اجزای صورت هستنند که نقش مهمی را در زیبایی چهره افراد ایفا می کنند و هر سال همان طور که سبک و استایل آرایش تغییر می کند، فرم ابروها نیز براساس مد روز تغییر می کند. مثلا در چند سال اخیر ابروهای پرپشت و پهن در بین خانم ها و دختران جوان بسیار رایج شده و افرادی که خواهان ابروهای پرپشت و پهن هستند، برای رسیدن به این امر حاضرند دست به هرکاری بزنند. از این رو روش ها و متدهای مختلفی از جمله کاشت و اکستنشن ابرو، هاشور ابرو، ژل ابرو و ... برای پرپشت نشان دادن ابرو بوجود امده است.

ژل ابرو

 ژل ابرو چه کاربردی دارد

اگر ابروهایتان را رنگ می کنید و یا از ریمل ابرو برای فرم و حالت دادن به ابروهایتان استفاده می کنید، توصیه ما استفاده از ژل ابرو برای رنگ کردن و حالت دادن به ابروهایتان است که نسبت به سایر روش های آرایش ابرو سبکتر بوده و آسیب کمتری به ابروها وارد می کند. فرقی نمی کند که چقدر ابروهای شما ضخیم و پرپشت و یا نازک و کم پشت باشد، در هر صورت می توانید از ژل ابرو برای زیبایی و پرکردن جاهای خالی ابرو هایتان استفاده کنید. تاج ابرو را به حالت عمودی و بقیه ابرو را به طور افقی با ژل ابرو حالت دهید تا ابرو هایی زیبا و گیرا داشته باشید. ژل ابرو نه تنها ابروها را زیباتر و پرپشت تر نشان می دهد، بلکه نوعی تقویت کننده ابرو است و از ریزش ابرو های شما جلوگیری می کند.

آموزش استفاده از ژل ابرو

نحوه استفاده از ژل ابرو

استفاده از ژل ابرو به دو صورت است. روش اول که خیلی ساده مانند ریمل ابرو می توانید برای زیبایی ابروهای خود به کار ببرید، و ابروهای خود را با اسپویل حالت دهید. روش دوم به این شکل است که ابتدا صورتتان را شسته و تمام آلودگی ها و آرایش ابروها را تمیز کنید و موهای اضافه خط ابروهایتان را با موچین بردارید. اگر ابروهای نازک و کم پشتی دارید، با استفاده از مداد ابرو، ابرو های خود را می توانید پرپشت تر نشان دهید و با اسپویل ابروهای تان را شانه بزنید. ولی اگر ابروهای پرپشتی دارید می توانید از سایه ابرویی که مطابق رنگ ابروهای شماست برای ابروهای خود به کار ببرید و در نهایت ابروهایتان را با اسپویل شانه بزنید. در نهایت خط ابرو را مطابق با جهت رشد ابرو کاملا صاف کنید و با اسپویل ژل ابرو ابروهای خود را بر اساس رویش ابرو، حالت دهید.

نحوه استفاده از ژل ابرو

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها