دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

خدمات و آموزش کاشت ناخن بیبی بومر در تهران

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/24

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:38

بازدید : 695

خدمات و آموزش کاشت ناخن بیبی بومر در تهران

کاشت ناخن امروزه از قبیل کارهایی است که بانوان برای زیبایی دستان خود انجام می دهد. کاشت بیبی بومر یکی از روش های کاشت ناخون است که طرفداران زیادی دارد . روش بیبی بومر به دلیل دو رنگ بودن به ناخن طبیعی شبیه تر است . در کاشت بیبی بومر از دورنگ استفاده می شود هلویی و سفید ( همان رنگی که در کاشت پودری استفاه می شود )  قسمت عمده و پایینی ناخن از رنگ صورتی هلویی و یا کرمی یا رنگ هایی از این دسته استفاده می شود این رنگ هر چه به سمت بالای ناخن یا به اصطلاح تاج ناخن نزدیک می شود به رنگ سفید نزدیک تر می شود . این پودر ها همان پودرایی هستند که در دندان
پزشک ها از این پودر ها برای ترمیم استفاده می کنند . اگر توجه کنید این کاشت نیز مثل کاشت فرنچ است فقط در کاشت ناخون بیبی بومر خط بین باید محو شود و در کاشت فرنچ باید خط مرز دو رنگ باید فاصله ایجاد شود . ما در این سایت سالن های آرایشی را به شما معرفی میکنیم که برای خدمات ترمیم و انواع کاشت مثل بیبی بومر متخصص هستند . بهترین سالن را در نزدیک محل زندگی خود پیدا کنید . همچنین بهترین موسسه های آموزش کاشت ناخون با ارائه مدرک فنی حرفه ای را برای آموزش کاشت بیبی بومر را معرفی می کنیم .

کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن بیبی بومر

مهم ترین کار در روش بیبی بومر سرعت عمل می باشد. اگر در کار خود سرعت عمل نداشه باشیم رنگ قبلی خشک شود امکان ترکیب با رنگ جدید فراهم نمی شود . مهم ترین مسئله در کاشت بیبی بومر غلظت است اگر مواد خیلی غلیظ باشد با رنگ دوم به خوبی ترکیب نمی شود.
در کاشت بیبی بومر از وسط ناخن شروع می کنیم و رنگ سفید را از وسط تا بالا رنگ صورتی می زنیم قسمت پایینی نیز با رنگ سفید پر می کنیم میزان مواد باید مقداری باشد که موقعی که به قسمت بالایی می رسیدیم مواد قلمو تمام شود و اصطلاحا قلمو خشک بشود . حتما باید قلمو خشک شود . بدون اینکه قلمو را برداریم تا پایان همینطور ادامه می دهیم . این کار سبب می شود . که مرز بین دو رنگ از بین برود . بعد از این برق ناخن میزنیم بعد کاشت بیبی بومر را سوهان کشی می کنیم و بعد مجدد روی بیبی بومر براق کننده می زنیم.

ویژگی ناخن و اهمیت سالم بودن آن

 یک بخش مهمی از عملکرد انگشت است. این پشتیبانی از پد انگشت را فراهم می کند و احساس را بهبود می بخشد. به شیوه ای مشابه در پا عمل می کند.
آسیب ناخن می تواند از کبودی زیر ناخن تا جداسازی ناخن از بستر ناخن باشد. آنها می توانند زخم های پیچیده ای برای تعمیرات باشند. تغییر شکل دائمی حتی پس از تعمیر مناسب می تواند منجر شود.
یک ساختار پیچیده است که شامل سه لایه مختلف می باشد.
تخت ناخن زیر پوست ناخن است و مسئول رشد ناخن و حمایت می باشد.
صفحه ناخن خود مواد سختی در پشت انگشت یا پا می باشد.
اپنشیوم (کوتیکول) و ناخن های جانبی (پوستی که در طرف ناخن قرار دارد) نیز بخشی از ناخن است.

درمان های خانگی هماتومای زیر زمینی

یخ، ارتفاع (نگه داشتن دست یا پا بالاتر از سطح قلب) و داروهای ضد درد برای هماتوم های جزئی توصیه می شود. یخ را در یک حوله قرار دهید و یخ را مستقیما روی پوست قرار ندهید. یک کیسه سبزیجات یخ زده (ذرت یا نخود فرنگی) در یک حوله پیچیده شده است.
اگر هماتوم بیش از 50٪ ناحیه  را شامل می شود، توجه پزشکی لازم می باشد.
اگر  توسط آسیب برداشته شد و تخت برش نیافت، درمان خانگی زیر توصیه می شود تا زمانی که تخت ناخون شروع به حساسیت کمتر کند، معمولا در هفت تا 10 روز.
دو بار در روز به مدت 10-15 دقیقه با صابون ضد باکتری و آب بخورید
پس از خیساندن، یک باند خشک و استریل (Band-Aid)

کاشت بیبی بومر

علت آسیب ناخن چیست؟

بیشتر آسیب ها ناشی از یکی از سه مکانیزم می باشد. نیروهای خرد کننده ، مانند چکش ، درب در انگشتان دست ، نیش های انسانی یا ماشین آلات
پاره شدن ، مانند خرد کردن انگشتان پا یا گرفتن بر روی یک شی.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها