دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش کانتور لب و برجسته سازی آن

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/23

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:14

بازدید : 195

آموزش کانتور لب و برجسته سازی آن

کانتورینگ لب

همه چیز درباره کانتور لب و برجسته کردن آن

کانتورینگ یک روش اثبات شده برای خلق زیبایی طبیعی در اعضای مختلف صورت است. کانتور لب ها نیز یکی از مهم ترین قابلیت های این روش می باشد. شما به راحتی می توانید در خانه با استفاده از تکنیک های خاص اقدام به کانتورینگ لب و برجسته نشان دادن آن نمایید که نتیجه بسیار شگفت انگیز و فوق العاده خواهد بود و لب های شما مانند یک ستاره خواهد درخشید.

کانتور کردن لب

مراحل انجام کانتور لب بسیار ساده بوده و شما به راحتی با کمی دقت می توانید این عمل را در خانه انجام دهید. در زیر به آموزش کانتور لب میپردازیم:

مرطوب نگه داشتن لب ها

مرطوب نگه داشتن یکی از مواردی است که می تواند در زیبا ماندن لب های شما تاثیر زیادی داشته باشد. همیشه آب زیاد مصرف کنید تا لب های شما زیبا و درخشان به نظر برسند. برای کانتور لب ابتدا باید بصورت کامل آن را لایه برداری نمایید. میتوانید از یک حوله تمیز برای پاک کردن لب های خود استفاده کنید. برای کسب نتیجه بهتر استفاده از شکر با روغن زیتون و لیمو هم توصیه می شود. ترکیب شکر با لیمو و روغن زیتون را برای لایه برداری کامل روی لب بمالید و با یک حوله تمیز کنید. البته استفاده از دستگاه های لایه بردار مخصوص هم عمل کانتور لب های شما را با نتیجه بهتری همراه خواهد کرد.

برجسته سازی لب

انتخاب رژ لب مناسب

برای انجام قدم دوم در کانتور لب نیاز به انتخاب یک رژ لب مناسب دارید. رژ لب خود را برای تاثیر گذاری بهتر یک یا دو شماره تیره تر از پوست خود انتخاب کنید. رژ لب مات نتیجه طبیعی تری از کانتور لب به نمایش خواهد گذاشت و رژ لب براق آن را با شدت بیشتری نشان خواهد داد که ممکن است کمی اغراق آمیز باشد. با استفاده از یک مداد لب همرنگ رژ لب خود یک x روی لب بالا و یک M روی لب پایین خود ترسیم نمایید. x در وسط لب بالا و M هم باید به گونه ای باشد تا خط وسط لب پایین آن را به دو نیم تقسیم نماید. در این قدم تعداد خط های روی لب روی کانتور لب شما تاثیر زیادی خواهد داشت. هرچه تعداد خط ها و سایه های دور لب شما بیشتر باشد اندازه نهایی بزرگتر دیده خواهد شد. پس می توانید برای این منظور از سایه های دور لب و یا خط های موجود در لب خود برای سایه زدن و مداد کشیدن استفاده نمایید. برای مداد کشیدن دور لب حتماً از گوشه های بیرونی به سمت داخل خط بکشید و از فرم لب خود برای این منظور استفاده نمایید.

مراحل کانتور لب

روش زدن رژ لب

رژ لب بزنید. برای رژ لب زدن در کانتور لب از وسط لب بالا شروع کرده و به سمت گوشه های لب خود رژ بزنید. سپس این عمل را برای لب پایین تکرار کنید. برای جلوه بیشتر در این قدم می توانید از دو رژ لب با کمی اختلاف رنگ استفاده نمایید. به این صورت که قسمت های بیرونی را با رژ لب کمی پررنگ تر و قسمت های درونی را با رژ لب کمی درخشان تر رژ بزنید. به همین سادگی شما می توانید از یک روش ساده و فوق العاده مؤثر برای کانتور لب خود استفاده نمایید.

کانتورینگ چیست

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها