دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

درمان جوش و لک صورت

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/13

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:34

بازدید : 369

درمان جوش و لک صورت

ایجاد لکه ها و جوش ها روی صورت مخصوصاً برای افرادی که دارای پوستی چرب هستند کاملاً اجتناب ناپذیر بوده و تنها با مراقبت های مخصوص از پوست می توان تعداد این لکه ها و جوش ها را در طول عمر کاهش داد.

آیا کرم ضد لک و ضد جوش تأثیر گذار است؟

کرم های ضد لک و ضد جوش خواص بسیار ویژه ای دارند و اگر موارد استاندارد و بهداشتی در تولید آنها رعایت شده باشد میتوانند تأثیر بسیاری روی درمان لکه های پوستی ناشی از موارد مختلف مانند تابش مستقیم آفتاب و یا باقیمانده جوش ها روی صورت داشته باشند.

کرم ضد جوش و ضد لک

موارد کاربرد کرم ضد لک و ضد جوش

از کرم های ضد لک و ضد جوش در موارد زیر می توان استفاده کرد: برای از بین بردن باقیمانده جوش ها روی صورت، برای از بین بردن لک های ناشی از آفتاب سوختگی، از بین بردن انواع لکه های ایجاد شده روی پوست اعم از لکه های ناشی از افزایش سن، ملاسما، کک و مک و ...

مزیت های استفاده از کرم ضد لک و ضد جوش

از بین برنده لک ها و جوش ها و هر آنچه از آنها باقی مانده است. معمولاً آنتی باکتریال هستند و نقش بهداشتی نیز روی پوست ایفا می کنند. خارش را از بین می برند. باعث شادابی پوست می شوند و پوست صورت را لطیف تر از قبل می کنند. باعث روشنی و شفافیت پوست می شوند. هیچ عوارضی ندارند. در مدت زمان کوتاه بهترین نتیجه را به دنبال دارند.

کاربرد کرم ضد جوش

معرفی کرم های ضد لک و ضد جوش قوی

کرم ضد لک و ضد جوش LOREAL

عصاره طبیعی جلبک دریایی اصلی ترین ماده سازنده این لوسیون فوق العاده مؤثر برای درمان جوش و لک های صورت است. این لوسیون علاوه بر از بین بردن لک ها و جوش های صورت، پوستی بسیار شفاف و روشن را به شما هدیه خواهد داد.

کرم ضد لک و لایه بردار AVENE

این کرم ضد لک و ضد جوش قوی نیز دارای مقادیر بسیار زیادی ویتامین B6 است که در از بین بردن نواقص صورت ناشی از لک ها و جوش ها بسیار مؤثر بوده و سطح پوست را در مدت زمان اندکی صاف و لطیف می کند.

کرم ضدلک و لایه بردار AVENE

کرم ضد جوش مخصوص پوست های چرب LILAK

این کرم ضد جوش صورت دارای PHی نزدیک به PH پوست صورت بوده و هیچگونه عوارضی برای آن به دنبال نخواهد داشت و می توانید برای از بین بردن اکثر لک ها و جوش های صورت روی آن حساب کنید.

کرم ضد جوش KERACNYL

ساخت کشور فرانسه بوده و دارای مقادیر زیادی مواد آنتی باکتریال و درمان کننده جوش های صورت است. این کرم دشمن چربی های اضافی پوست صورت شما خواهد بود.

کرم ضد جوش KERACNYL

کرم ضد جوش و لک CALLIBELLE

ماده اصلی سازنده این کرم خاک رس است. این کرم برای درمان لک های روی پوست، جوش های معمولی و سرسیاه و حتی برای پیشگیری از ایجاد جوش ها در پوست های چرب می تواند کاربرد داشته باشد و کاملاً هم تأثیر گذار خواهد بود و از آن به صورت ماسک روی صورت استفاده می شود.

کرم ضد جوش و ضد لک NUXE

این کرم ترمو اکتیو بودن و برای اثر گذاری باید به صورت ماساژ دادن روی پوست صورت استفاده شود. بعد از ماساژ این کرم روی صورت احساس گرمای شدیدی روی پوست صورت خود خواهید داشت. این گرما قاتل تمام چربی ها و لک های روی پوست صورت شما است. این کرم نیز از موثرترین کرم های ضد لک و ضد جوش به شمار میرود.

کرم ضد جوش و ضد لک NUXE

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها