دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

گریم صورت گرد و کشیده کودکان

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/30

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 03:45

بازدید : 468

گریم صورت گرد و کشیده کودکان

اصلاح و تعدیل چهره با گریم صورت امکان پذیر می گردد و شما حتی می توانید برای تولد و میهمانی ها برای خود و کودکان یک گریم کارتونی انجام دهید. امروزه با توجه به میهمانی هایی که دارای تم خاصی هستند انجام این فرایند بیشتر شده است بنابراین ما در این مقاله معرفی وسایل گریم و لوازم آرایشی خوب برای گریم و آموزش گریم صورت گرد و کشیده را برای شما قرار داده ایم .

گریم چیست و آموزش گریم صورت بچگانه

گریم صورت یا علم طراحی صورت ، یکی از خدمات آرایشی است که به منظور زیبایی چهره در زمینه های گوناگونی از جمله سینما و... مورد استفاده قرار می گیرد .

لوازم آرایشی مورد استفاده در گریم صورت گرد و کشیده :

لوازم آرایشی و بهداشتی محصولاتی هستند که برای گریم و تغییر شکل ظاهری استفاده می شوند بسیاری از لوازم آرایشی برای استفاده از چهره و مو طراحی شده اند آنها معمولا حاوی مواد شیمیایی هستند .
رفع کردن مشکلات چهره با گریم صورت کار راحتی است کافی است بدانید کدام رنگ برای کجای چهره مناسب است و باعث برامدگی گونه ها و خوش فرم تر شدن بینی می شود و نواقص صورت را برطرف می سازد در اصل نکته اصلی در گریم چهره تشخیص رنگ مواد است .

آموزش گریم صورت بچگانه گرد کودکان

کودکان علاقه زیادی به گریم دارند و تمایل دارند برای یک بار هم که شده صورت خود را به شکل فانتزی گریم کنند . گریم کودکان کار آسانی است و با وسایل مخصوص و یا لوازم آرایشی می توانید به راحتی برای کودکان خود گریم دلخواه شان را انجام دهید . حتی با گواش و آبرنگ هم می شود این کار را انجام داد ولی ممکن است پوست کودکان به آن ها حساسیت داشته باشد .بهترین گزینه برای وسایل گریم صورت ( علم طراحی صورت ) استفاده از رنگ های گیاهی است زیرا پوست کودکان بسیار لطیف و حساس است و استفاده از وسیله های غیر استاندارد ممکن است موجب التهاب و آسیب رسیدن به پوست کودک شود . اگر پوست کودک زخم دارد به هیچ عنوان گریم صورت را روی آن انجام ندهید زیرا ممکن است سبب بیماری های پوستی گردد .

گریم-صورت

 گریم-کودکان

گریم صورت گرد و کشیده

گریم صورت گرد : همان طور که می دانید گریم صورت با توجه به فرم صورت انجام می گیرد و سعی در نرمال کردن فرم چهره دارد که فرم بیضی است. رنگ های روشن باعث می شود که فرم صورت کشیده شود و بزرگ تر نشان داده شود پس برای قسمت هایی که می خواهید بزرگ تر دیده شود بهتر است که از رنگ روشن استفاده کنید و برای اینکه بینی شما کوچک تر دیده شود از سایه تیره برای کناره های بینی استفاده کنید. شکل ابرو نیز بسیار مهم است برای شکل ابرو گرد نباشد زیرا باعث گرد تر شدن صورت می شود .

برای صورت کشیده بهتر است نکات زیر را رعایت کنیم :

استفاده از مدل موی چتری برای صورت های کشیده باعث می شود صورت گرد تر دیده شود .
هر چه قدر لب پایینی پر رنگ تر باشد بهتر است .
چانه و پیشانی هرمقدار تیره تر باشد بهتر است .
سایه را در قسمت های نزدیک به بینی کمرنگ باشد  و در قسمت بیرون چشم، پر رنگ تر بکشید بهتر است .
بهتر است خط چشم به صورت هشتی و تیز به سمت خارجی چشم کشیده شود ولی نباید زیاد به سمت بالا و دم ابرو باشد .
برای رژ گونه کشیدن  بخندید و سمتی را که با خندیدن برآمده شده است را با براش پهن به دو طرف صورت بخصوص سمت گوشها رژ گونه بزنید تا گونه ها برجسته تر دیده  شوند ولی دقت نمایید که رژ گونه نباید از چشم بالاتر زده شود همچنین نباید از امتداد نوک بینی به پایین را رژ گونه بزنید و با انجام کارهای فوق چهره شما گرد تر و به شکل بیضی دیده شود .

گریم-صورت-گرد

گریم-صورت-گرد

لوازم آرایشی مورد استفاده در گریم:

برخی از آنها طبیعی و گیاهی هستند مانند روغن نارگیل،روغن  بادام،کرم میوه ای(خیار ،هلو و..) و برخی مانند رژ لب ،ریمل مژه،سایه چشم،روان کننده و... از مواد شیمیایی هستند .

دلیل استفاده از گریم:

آموزش گریم صورت بچگانه را  برای تمیز کردن صورت، زیبایی، ارتقاء جذابیت و تغییر ظاهر بدون تأثیر ساختار بدن یا توابع آن انجام می دهند.

تاریخچه گریم به چه زمانی برمی گردد

مردان و زنان مصری نیز برای بهبود ظاهر خود از گریم با استفاده از سرمه و.. استفاده می کردند و آنها بسیار دوست داشتند خط چشم و چشم انداز در رنگ های تیره از جمله آبی ، قرمز و سیاه مورد استفاده قرار دهند .

کاربرد آموزش گریم صورت بچگانه در سینما

شما می توانید با آموزش گریم صورت بچگانه برای خود کسب در آمد کنید و با سالن ها آتلیه ها قرار داد ببندید. گریم بیشتر در هنر سینما و تلویزیون و تغییر چهره در بازیگری و ... کاربرد دارد و دلیل آن  شبیه کردن افراد به شخصیت های تاریخی و یا... می باشد .
امروزه بازیگران را برای هر فیلمی متناسب آن سن و مدلی که میخواهند اپتیمایز می کنند همچنین برای تئاتر نیز صورت ها را گریم می کنند و با گریم اقایان را به شکل خانم ها در می اورند.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها