عروس سرای خالق، میکروپیگمنتیشن یک ساعته

برترین آگهی های سالن های زیبایی عروس
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده سالن های زیبایی عروس

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (سالن های زیبایی عروس) در استان تهران در شهر تهران

عروس سرای خالق، میکروپیگمنتیشن یک ساعته:

مدیریت کل مجموعه با سرکار خانم خالق می باشد که تمامی دوره های خود را در ایران گذرانده اند. از سال 1380 به بعد با توجه به تسلط ایشان به زبان انگلیسی به صورت مستمر سالی یک بار را جهت گذراندن دوره های جدید کاری و مدیریتی و شرکت در سمینارهای بین المللی در کشورهای دیگر بوده اند از جمله 5 بار در امارات، 3 بار ترکیه، سپس روسیه، مالزی، گرجستان، تایلند، بلغارستان، سنگاپور و چین.

محیط کاری سالم باعث گردیده که مشتریان سالن نیز ویژه باشند که این موضوع از افتخارات مجموعه می باشد. برند خالق، یک برند ثبت شده می باشد و نام خالق پشتوانه ای برای یک حس خوب در خالق می باشد. در سال های اخیر تبلیغات وسیعی در جهت شناسایی خالق شده ولی هیچ یک از تبلیغات بهتر و کارآمدتر از کار خوب، قیمت مناسب و محیط سالم و شاداب همراه با ادب و احترام و نظم نمی باشد.

اصلاح:
برداشتن مو از صورت مشتری به دو صورت انجام می شود:
1- سنتی: استفاده از بند
2- غیر سنتی یا وکس: که از سال 1380 با استفاده از موادی به نام Wax مو از صورت جدا می شود. زمان انجام به هر دو روش 15 دقیقه می باشد.

ابرو:
فرم دادن به موهای ابرو از مهم ترین مهارت های هر سالنی می باشد و در این سالن با توجه به فرم صورت افراد و فرم اختصاصی هر نفر مدل مناسب ابرو برداشته می شود و متخصصین ما قبل از شروع به کار با مشتری صحبت کرده تا بتوانند با توجه به خواسته مشتری بهترین کار را به او ارائه کنند.

میکروپیگمنتیشن (هاشور):
طراحی و قرینه سازی صورت را شامل می شود و شامل چند مرحله از کار می شود.
زمان کار 1 ساعت است.